Rzeszów to największe miasto na terenie województwa podkarpackiego. Wielu mieszkańców tych terenów wciąż poszukuje wygodnego dostępu do usług bankowości stacjonarnej. Chcesz wiedzieć, jak działa BOŚ Bank w Rzeszowie? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat tej instytucji finansowej w Rzeszowie!

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

BOŚ Bank Rzeszów – co warto wiedzieć o placówkach w tym mieście?

Mieszkasz na terenie województwa podkarpackiego? BOŚ Bank Rzeszów to jedna z instytucji finansowych, która obsługuje mieszkańców tego rejonu. Jeśli szukasz bezproblemowej obsługi klienta oraz rzetelnego podejścia do każdej sprawy, koniecznie wybierz ten bank. Jakimi cechami wyróżniają się punkty obsługi BOŚ Bank Rzeszów? Placówki w tej miejscowości to głównie:

 • dogodne godziny pracy;
 • lokalizacja oddziałów w pobliżu darmowych parkingów;
 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych;
 • bogata oferta produktów i usług bankowych;
 • możliwość załatwienia praktycznie każdej sprawy w stacjonarnym oddziale;
 • brak kolejek;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Jak widzisz, Bank Ochrony Środowiska Rzeszów ma wiele zalet, o jakich nie mówi się na co dzień. Placówki w Rzeszowie zawsze dopasowują się do potrzeb konsumenta zarówno pod względem oferty, jak i szybkości obsługi klienta. Kiedy nie masz zbyt dużo czasu na załatwienie sprawy, doradcy BOŚ Banku zawsze pomogą Ci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. 

Wpłata i wypłata gotówki w BOŚ Bank Rzeszów

Chcesz wiedzieć, jak działa wpłatomat lub bankomat BOŚ Bank Rzeszów? To dosyć proste. Wystarczy, że udasz się do lokalizacji, gdzie znajduje się urządzenie, a następnie:

 1. Włożysz swoją kartę płatniczą.
 2. Wpiszesz kod PIN.
 3. Określisz typ transakcji.
 4. Podasz kwotę wpłaty lub wypłaty środków.
 5. Zatwierdzisz operację.
 6. Pobierzesz stosowne potwierdzenie transakcji.

Jak widzisz, obsługa maszyn do operacji gotówkowych w BOŚ Banku na terenie Rzeszowa jest prosta i przyjemna. Oprócz tego wpłatomat BOŚ Bank Rzeszów dostępny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Nie musisz więc martwić się o to, że w razie potrzeby wypłata lub wpłata gotówki będzie niedostępna. Do cech, jakimi wyróżniają się urządzenia należące do tej instytucji, zaliczamy:

 • intuicyjny interfejs;
 • dotykowe ekrany;
 • możliwość realizacji transakcji bez użycia karty płatniczej;
 • całodobowy dostęp;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • brak opłat za wpłatę i wypłatę gotówki na konto w BOŚ Banku.

Masz w BOŚ Bank konto osobiste? W takim razie możesz bez żadnych ograniczeń korzystać z możliwości bankomatów, wpłatomatów oraz placówek na terenie Rzeszowa i nie tylko. W przypadku BOŚ Bank oddziały Rzeszów również umożliwiają wykonywanie transakcji gotówkowych, ale w takiej sytuacji pobierana jest dodatkowa prowizja. Kiedy potrzebujesz dostępu do gotówki w dowolnym czasie i nie chcesz generować kosztów, lepiej wybierz wpłatomat lub bankomat BOŚ Banku i ciesz się nieograniczonymi możliwościami.

BOŚ Bank Rzeszów – w czym mogą pomóc stacjonarni doradcy?

Niezależnie od tego, czy masz konto oszczędnościowe BOŚ Bank, czy korzystasz z innych usług i produktów, zawsze możesz skorzystać ze stacjonarnej obsługi konsumenta na terenie Rzeszowa. Wystarczy, że sprawdzisz godziny pracy wybranej placówki i udasz się bezpośrednio do punktu. Na miejscu otrzymasz pomoc doradców tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Ze względu na brak kolejek w placówkach eksperci finansowi prawdopodobnie przyjmą Cię od ręki, kiedy pojawisz się w lokalu należącego do instytucji Bank Ochrony Środowiska Rzeszów. Oddział na terenie tego miasta umożliwia załatwienie takich spraw, jak:

 • wpłata lub wypłata gotówki;
 • złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę bez BIK w Rzeszowie;
 • złożenie dyspozycji przelewu;
 • zmiana danych teleadresowych klienta;
 • złożenie wniosku o zamknięcie konta;
 • uruchomienie nowej lokaty bankowej lub konta osobistego i firmowego.

Wiele spraw możesz załatwić w placówkach BOŚ Bank Rzeszów. Godziny otwarcia są dopasowane tak, aby każdy z mieszkańców mógł skorzystać z pomocy stacjonarnego doradcy zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Cenisz sobie dostępność pracowników banku oraz możliwość załatwienia praktycznie każdej sprawy w oddziale i to od ręki? Jeśli tak, koniecznie wybierz ten bank. Lokaty BOŚ Bank to tylko jeden z produktów, który uruchomisz bezpośrednio w oddziale.

Infolinia BOŚ Bank dostępna jest dla każdego klienta i osób chcących zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych. Pamiętaj jednak, że poza godzinami pracy banku obsługa telefoniczna ogranicza się tylko do pilnych spraw takich, jak np. blokada karty płatniczej lub odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego. W każdej innej sprawie kontaktuj się z doradcami poprzez infolinię lub w placówkach tylko w dni robocze maksymalnie do godziny 17:00.

BOŚ Bank w Rzeszowie – recenzje klientów

Jeśli szukasz instytucji, która świetnie sprawdza się, jako główny bank prowadzący konta bankowe indywidualne lub firmowe, koniecznie wybierz tę instytucję. Opinie o BOŚ Bank są naprawdę dobre, a konsumenci doceniają głównie takie aspekty, jak:

 • dogodne godziny pracy;
 • świetną lokalizację placówek;
 • wykwalifikowaną kadrę pracowników;
 • bogatą ofertę produktów i usług finansowych.

Jeśli potrzebujesz wygodnego sposobu na zarządzanie swoimi finansami na terenie Rzeszowa, wybierz BOŚ Bank, a na pewno będziesz zadowolony. Biorąc pod uwagę opinie konsumentów na temat tej instytucji, można stwierdzić, iż jest to jeden z najbardziej docenianych banków w tym rejonie. Wpływ na ten fakt może mieć wieloletnie doświadczenie instytucji w branży finansowej, które przekracza na tę chwilę już 30 lat.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku w Rzeszowie?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą BOŚ Banku na terenie Rzeszowa i nawiązania współpracy. Gwarantujemy, że ten bank świadczy usługi najwyższej jakości i stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich potencjalnych klientów. Jeśli mieszkasz w Rzeszowie i chcesz mieć nieograniczony dostęp do bankomatów i wpłatomatów oraz wygodnie załatwiać sprawy w placówkach – zdecyduj się na współpracę z bankiem BOŚ. Nie pożałujesz swojej decyzji nawet w długoterminowym rozrachunku.

5/5 - (2 oddanych głosów)