Mieszkasz na terenie Wrocławia i zastanawiasz się, jaka instytucja finansowa oferuje najlepsze warunki do prowadzenia konta? A może zależy Ci na bezpośredniej obsłudze klienta w dni robocze? Jeśli tak, koniecznie weź pod uwagę placówki BOŚ Bank we Wrocławiu. Na miejscu załatwisz wiele spraw oraz otrzymasz rzetelną pomoc w zakresie finansów. Przekonaj się, że naprawdę warto zostać aktywnym klientem banku BOŚ na terenie Wrocławia.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

BOŚ Bank Wrocław – gdzie są placówki we Wrocławiu?

BOŚ Bank Wrocław to aktualnie jedna placówka, która funkcjonuje w pobliżu centrum miasta. Warto wiedzieć, że stacjonarny punkt obsługi klienta tej instytucji działa w godzinach, które są świetnie dopasowane do potrzeb większości mieszkańców tej miejscowości. Wrocław jest miastem, które stale się zmienia oraz inwestuje rozwój infrastruktury. Przekłada się do na konieczność otwierania nowych punktów obsługi klienta przez wiele instytucji finansowych na tym terenie. Bank Ochrony Środowiska Wrocław jest instytucją, która stawia ponad wszystko takie kwestie, jak:

 • maksymalne zadowolenie swoich klientów ze świadczonych usług;
 • dostęp do stacjonarnych doradców w dobrze dopasowanych godzinach;
 • bliskość do bankomatów i wpłatomatów;
 • brak ukrytych opłat i prowizji;
 • stały rozwój oferty, aby ta była dopasowana do potrzeb każdego potencjalnego klienta banku.

Jak widzisz, warto zostać klientem BOŚ Bank Wrocław. Oddziały na terenie Wrocławia dopasowują się bezpośrednio do potrzeb mieszkańców. Co to oznacza w praktyce? Zarówno godziny pracy, oferta, jak i ilość dostępnych na miejscu doradców ustalane są zgodnie z zapotrzebowaniem konsumentów w danym rejonie.

BOŚ Bank Wrocław placówki 

BOŚ Bank Wrocław placówki na terenie tego miasta ma rozmieszczone tak, aby wszyscy mieszkańcy mogli skorzystać ze stacjonarnych usług finansowych. Masz w BOŚ Bank konto osobiste? To świetnie się składa. Jeśli jesteś już klientem tej instytucji, na miejscu załatwisz takie sprawy, jak:

 • otwarcie nowego rachunku bankowego;
 • uruchomienie lokaty, konta oszczędnościowego lub walutowego;
 • podpisanie umowy kredytowej;
 • złożenie wniosku o udzielenie kredytu hipotecznego lub gotówkowego, a nawet pożyczki;
 • wpłata lub wypłata gotówki w punkcie kasowym banku;
 • zmiana danych teleadresowych lub osobowych.

Oprócz powyższych czynności BOŚ Bank – oddziały Wrocław pozwalają na szybkie odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego oraz blokadę zaginionych kart płatniczych. Możesz to zrobić zarówno w wybranej placówce bankowej lub telefonicznie. Infolinia BOŚ Bank dostępna jest w tym zakresie dla każdego klienta 7 dni w tygodniu przez całą dobę. We wszystkich innych sprawach skontaktujesz się z doradcami wyłącznie w dni robocze. Chcesz mieć konto oszczędnościowe? BOŚ Bank da Ci taką możliwość. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą aktualny dowód osobisty i udasz się do wybranego punktu obsługi konsumenta na terenie Wrocławia. W przypadku BOŚ Bank Wrocław godziny otwarcia dopasowane są tak, abyś jako mieszkaniec tego miasta mógł udać się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla siebie czasie. Punkty obsługi konsumenta najczęściej pracują w godzinach od 9:30 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

Bankomaty i wpłatomaty BOŚ Bank we Wrocławiu – jak działają?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działa BOŚ Bank? Oddziały Wrocław dostępne są niemalże dla każdego, kto posiada lokaty BOŚ Bank, konta osobiste lub konta firmowe. Pamiętaj, że na spotkanie z doradcą nie musisz się wcześniej umawiać. Wystarczy, że pojawisz się w placówce i poczekasz na swoją kolej. Jak jednak realizować wpłaty i wypłaty gotówki będąc klientem tej instytucji finansowej? To proste. Każdy wpłatomat i bankomat BOŚ Bank Wrocław jest dostępny dla wszystkich kontrahentów banku i to całkowicie za darmo – bez żadnych ograniczeń. Oznacza to, że wypłacisz oraz wpłacisz środki na konto bez opłat i ryzyka, że przekroczysz jakikolwiek limit transakcji. Chcesz wiedzieć, jak skorzystać z funkcjonalności urządzenia, jakim jest bankomat BOŚ Bank Wrocław? Oto prosta instrukcja:

 1. Włóż swoją kartę płatniczą do wyznaczonego miejsca.
 2. Podaj kod PIN.
 3. Wybierz rodzaj transakcji, jaki chcesz zrealizować.
 4. W przypadku wypłaty gotówki podaj odpowiednią kwotę.
 5. Potwierdź operację.
 6. Poczekaj na gotówkę oraz wydrukowane potwierdzenie transakcji.

Oczywiście korzystając z wpłatomatów i bankomatów BOŚ Banku możesz też wygodnie zrealizować wszystkie te operacje bez użycia karty. Wykorzystaj do tego kod BLIK dostępny z poziomu aplikacji mobilnej. Taka funkcjonalność pozwoli Ci na wygodne zarządzanie swoimi finansami nawet bez potrzeby noszenia przy sobie karty bankomatowej. Czy warto korzystać z bankomatów i wpłatomatów w mieście, jakim jest Wrocław? BOŚ Bank dokłada wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic.

Opinie o banku BOŚ we Wrocławiu – co warto wiedzieć na temat tej instytucji finansowej?

W sieci znajdziesz wiele recenzji aktualnych klientów banku BOŚ, które jasno określają, czy warto zostać nowym klientem tego banku. Opinie o BOŚ Bank mówią wprost, że warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z tą instytucją. Dlaczego? Większość konsumentów docenia w tym przypadku przede wszystkim:

 • doskonałą lokalizację placówek;
 • świetnie dobrane godziny pracy;
 • wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę doradców finansowych;
 • bogatą ofertę produktów i usług bankowych;
 • możliwość załatwienia wielu spraw na miejscu, jak i telefonicznie.

Pamiętaj, że wniosek o kredyt lub założenie nowego rachunku bankowego złożysz wyłącznie w placówce banku. To samo tyczy się złożenia dyspozycji zamknięcia aktualnie działającego konta w tym banku. Kontakt z BOŚ Bankiem jest przede wszystkim prosty. Z doradcą porozmawiasz na infolinii lub bezpośrednio w wybranym oddziale. Potrzebujesz jak najwygodniejszego dostępu do usług bankowości stacjonarnej i to na terenie Wrocławia? Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej opcji niż BOŚ Bank. Sprawdź rankingi i opinie innych osób, a przekonasz się, że naprawdę warto podpisać umowę o świadczenie usług finansowych przez ten bank.

Warto przeczytać:

5/5 - (1 oddanych głosów)