BPS Bank karta kredytowaW Polsce działa mnóstwo instytucji finansowych, które proponują swoje usługi z zakresu kart kredytowych i wielu innych form finansowania dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Chcesz dowiedzieć się, czy warto mieć własną kartę z limitem kredytowym w Banku BPS? W tym wpisie znajdziesz najciekawsze informacje na temat aktualnej oferty kart kredytowych w tej instytucji.

Karta kredytowa w BPS Banku – co warto o niej wiedzieć?

Jeśli chodzi o BPS Bank karta kredytowa jest dostępna w czterech różnych odmianach dopasowanych do zmieniających się potrzeb konsumentów. Co to oznacza w praktyce? Zarówno za przelew z karty kredytowej BPS Bank, a także za procedurę, jaką jest aktywacja karty kredytowej BPS Bank nie zapłacisz ani złotówki, która nie zostałaby wcześniej uwzględniona w tabeli opłat i prowizji. Musisz wiedzieć, że posiadanie karty kredytowej Banku BPS to głównie:

 • maksymalny poziom wygody użytkowania;
 • dostęp do dodatkowych środków praktycznie od ręki;
 • brak ukrytych opłat;
 • bezpłatna usługa automatycznej spłaty zadłużenia;
 • możliwość zamówienia dowolnej liczby kart z limitami indywidualnymi dla pracowników we własnej firmie;
 • i wiele więcej…

W BPS Bank karty kredytowe dostępne są zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Warto jednak nieco bliżej przyjrzeć się możliwością, jakie dają poszczególne karty dla klientów indywidualnych. Chcesz wiedzieć, jak działa karta kredytowa w BPS Bank? To proste. Po złożeniu odpowiedniego wniosku i przyznaniu limitu na karcie, możesz wygodnie płacić nią w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Kiedy wykorzystasz przyznany limit masz aż do 51 dni na bezodsetkową spłatę zadłużenia. W przeciwnym razie instytucja naliczy dodatkowe odsetki umowne wynikające z podpisanej wcześniej umowy. Poniższa tabela przedstawia podstawowe warunki, jakimi wyróżniają się poszczególne rodzaje kart kredytowych dla klientów indywidualnych.

Karta Visa Credit Karta Mastercard Credit Karta World Mastercard Credit Karta Visa Credit Gold
limit kredytowy do 20 000 złotych limit kredytowy do 20 000 złotych limit kredytowy do 50 000 złotych limit kredytowy do 50 000 złotych
opcja przeniesienia limitu z innego banku możliwość ustalenia indywidualnych limitów na karcie dodatkowe ubezpieczenie dla posiadacza karty kredytowej opcja dokonywania przelewów z karty kredytowej
możliwość zamówienia karty dla osób powyżej 13. roku życia opcjonalnie karta kredytowa dla dodatkowej osoby powyżej 13. roku życia niskie oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych indywidualne limity na karcie ustalane samodzielnie przez posiadacza
do 51 dni na bezodsetkową spłatę zadłużenia do 51 dni na bezodsetkową spłatę zadłużenia do 56 dni na bezodsetkową spłatę zadłużenia do 56 dni na bezodsetkową spłatę zadłużenia

Jak widzisz, warunki dla poszczególnych opcji są bardzo podobne tak samo, jak to, ile wynosi opłata za kartę kredytową oraz sposób, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w BPS Bank. Masz konta bankowe w tej instytucji? W takim razie możesz szybko i bez zbędnych formalności wnioskować o przyznanie dowolnej karty z limitem kredytowym przez serwis transakcyjny. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową w BPS Banku?

Składając wniosek o kartę kredytową musisz wiedzieć, jakich formalności należy dopełnić. Dla konkretnych rodzajów karty kredytowej w BPS wymogi są nieco inne. Chcesz wiedzieć, jak zamówić kartę kredytową w BPS Bank? Przede wszystkim musisz złożyć poprawnie uzupełniony wniosek o kartę oraz dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości osiąganych dochodów. W przeciwnym razie bank nie będzie w stanie zweryfikować Twojej sytuacji finansowej i dopasować wysokości limitu dostępnego na karcie. Dokumenty możesz złożyć w dowolnie wybranym oddziale, gdzie pracownik banku odpowie też na wszelkie Twoje pytania związane z udzieleniem finansowania na konkretną kwotę.

Inne kredyty oferowane przez bank BPS

kredyt gotówkowy bank bps
kredyt firmowy bank bps
kredyt konsolidacyjny bank bps

Karta kredytowa BPS Bank – warunki

Chcesz wiedzieć, jaka jest w praktyce karta kredytowa BPS Bank? Warunki oraz opłaty są dostępne w dokumentach przedstawionych na stronie internetowej oraz jako załącznik do umowy kredytowej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie przedstawionej oferty na limit kredytowy na karcie, możesz wygodnie skontaktować się z doradcą banku BPS przez infolinię. Złożyłeś już wniosek, ale nie wiesz dokładnie ile się czeka na kartę kredytową w BPS Bank? Najczęściej jest to kilka dni roboczych. W tym czasie instytucja przesyła na adres korespondencyjny klienta fizyczną kartę, którą następnie należy aktywować. Analizując warunki współpracy z instytucją w tym zakresie, warto też zwrócić uwagę na to, ile jest czasu na spłatę karty kredytowej w BPS Bank. Klienci w zależności od wybranej opcji mają możliwość bezodsetkowej spłaty długu w terminie 51 lub 56 dni. Po tym czasie bank nalicza należne mu odsetki.

Wiele osób zadaje sobie też pytanie, czy kartę kredytową w BPS Bank można spłacać w ratach. Odpowiedź jest prosta – jak najbardziej można. Wystarczy złożyć stosowny wniosek w banku i poczekać na jego akceptację. Jeśli nie spłacisz długu w terminie licz się z tym, że bank zacznie naliczać określone z góry prowizje za wykorzystany limit na karcie. Jeśli chodzi o produkt, jakim jest karta kredytowa BPS Bank opłaty oraz wszelkie prowizje są uwidocznione w ogólnodostępnej tabeli opłat na stronie internetowej banku. Oto kilka podstawowych warunków dotyczących opłat w ramach kart kredytowych zarówno dla osób, które posiadają konta osobiste w tej instytucji, jak i nowych klientów:

 • wydanie karty kredytowej – 0 złotych;
 • nowa karta kredytowa po zakończeniu okresu jej ważności – 20 złotych;
 • wydanie dodatkowej karty kredytowej dla osób powyżej 13. roku życia – 20 złotych;
 • obsługa karty kredytowej (rocznie) – od 25 do 70 złotych;
 • zmiana kodu PIN – 0 złotych;
 • wypłata gotówki w bankomatach – 4% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 złotych;
 • polecenie przelewu z karty – minimum 3% wartości transakcji, ale nie mniej niż 5 złotych.

To podstawowe koszty, jakie związane są z korzystaniem z kart kredytowych. BPS Bank zwiększenie limitu na karcie kredytowej umożliwia tylko wtedy, kiedy klient wykazuje odpowiednio wysoką zdolność kredytową oraz nie narusza to zasad przyjętych w ramach regulaminu będącego załącznikiem do umowy.

Jak zrezygnować z karty kredytowej w BPS Bank?

Wypowiedzenie karty kredytowej BPS Bank możliwe jest na kilka sposobów:

 • telefonicznie na infolinii banku;
 • osobiście w oddziale;
 • za pośrednictwem serwisu internetowego.

Samo zamknięcie karty kredytowej BPS Bank wiąże się z tym, iż jako klient korzystający z limitu musisz go całkowicie spłacić wraz z należnymi dla banku odsetkami. W przeciwnym razie nie będzie opcji rezygnacji z limitu na karcie, by uniknąć np. rocznych kosztów jej prowadzenia. Wiedza na temat tego, jak zrezygnować z karty kredytowej w BPS Bank jest niezbędna tylko wtedy, kiedy nie chcesz już korzystać z funkcjonalności rachunku z limitem w formie karty. 

Opinie o kartach kredytowych Banku BPS

Praktycznie każda karta kredytowa BPS Bank opinie ma na zadowalającym poziomie. Konsumenci w Polsce doceniają przede wszystkim spore limity przyznawane w ramach kart kredytowych, przejrzyste warunki oraz brak ukrytych kosztów. Szczególną uwagę klientów przyciąga też łatwa procedura wnioskowania, która pozwala na otrzymanie limitu kredytowego nawet w ten sam dzień, kiedy został złożony wniosek. Warto też dodać, że według opinii aktywnych kontrahentów banku limity na kartach są znacznie lepszą opcją finansowania, aniżeli kredyty gotówkowe. Wszelkiego rodzaju konta dla młodych, firmowe oraz jakiekolwiek inne produkty bankowe nie wykluczają możliwości zdobycia karty kredytowej, o ile zdolność wnioskodawcy pozwala na przyznanie jakiegokolwiek limitu – nawet najniższego rzędu 1000 złotych.

Skradziona karta kredytowa BPS Bank – co zrobić?

Twoja karta kredytowa została skradziona? W takim razie dowiedz się czym jest zastrzeżenie a blokada karty płatniczej. Kiedy pojawia się ryzyko nadużycia karty przez osoby trzecie nie zwlekaj i zadzwoń na infolinię BPS, by zastrzec kartę z limitem kredytowym. Dzięki temu unikniesz problemów z kradzieżą środków z konta przez osoby trzecie. Ten proces jest nieodwracalny i będziesz zobowiązany do zamówienia nowej kopii karty – tutaj bank pobiera opłatę w wysokości 20 złotych za pojedynczy duplikat. Wybierając się na wakacje możesz też zabezpieczyć swoje interesy finansowe i dokonać czasowej blokady karty z limitem. Dzięki temu odblokujesz ją wtedy, kiedy tylko potrzebujesz. Za usługi tego typu nie zapłacisz ani złotówki, a samą blokadę nałożysz wygodnie przez serwis internetowy.

Czy warto mieć własną kartę kredytową w BPS Banku?

Zastanawiasz się, czy karta kredytowa Banku BPS to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Dzięki niej możesz zyskać przede wszystkim:

 • stały dostęp do dodatkowych środków pieniężnych;
 • brak stałych kosztów miesięcznych związanych z udzielonym finansowaniem;
 • wiele opcji dodatkowych;
 • darmowe ubezpieczenia np. podróżne.

Dowiadując się, jak spłacić kartę kredytową w BPS Bank na pewno Twoją uwagę przykuje naprawdę długi okres bezodsetkowy. W zależności od wybranej opcji masz nawet do 56 dni na bezkosztową spłatę zadłużenia. Po uregulowaniu długu możesz ponownie skorzystać z limitu na karcie i to bez żadnych ograniczeń. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy i cieszyć się wygodą podczas korzystania z karty kredytowej, koniecznie postaw na BPS Bank.

5/5 - (1 oddanych głosów)