Citi Handlowy karta kredytowaW zakres usług banków na terenie kraju wchodzą nie tylko konta bankowe, kredyty i pożyczki, ale także inne zobowiązania finansowe takie, jak np. limity na kartach kredytowych. To właśnie ten produkt jest coraz chętniej wybieranych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych w Polsce. Dowiedz się, dlaczego warto mieć kartę kredytową w Citi Handlowym i w jaki sposób ją założyć.

Citi Handlowy karta kredytowa – co ją wyróżnia?

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ >>

Jest wiele cech, jakimi wyróżnia się w Citi Handlowy karta kredytowa. Decydując się na takie źródło finansowania otrzymasz:

 • kredyt z niskim oprocentowaniem do 56 dni z bezodsetkową spłatą;
 • możliwość rozłożenia większych kwot na płatności ratalne z niskimi odsetkami;
 • dostęp do ubezpieczenia np. od utraty pracy i podróżnego;
 • dostęp do technologii 3D Secure, która skutecznie zabezpieczy wszystkie Twoje transakcje.

Zapamiętaj, że Citi Handlowy to bank, który dostosowuje się bezpośrednio do potrzeb każdego konsumenta. To głównie z tego względu w Citi Handlowy karty kredytowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony stałych, jak i nowych kontrahentów banku. Z najciekawszych informacji warto wiedzieć, że karta kredytowa Citibank pozwala na realizowanie zakupów w każdej sytuacji – nawet wtedy, kiedy nie masz własnych środków na koncie. Chcesz wiedzieć, jak wygląda aktywacja karty kredytowej Citi Handlowy? To bardzo prosty proces. Po otrzymaniu fizycznej karty płatniczej aktywujesz ją poprzez realizację transakcji w sklepie i wpisaniu kodu PIN. Zrobisz to także za pośrednictwem serwisu internetowego, gdzie jednocześnie możesz nadać nowy kod PIN dostępu do karty. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel, a do tego z naprawdę niskim oprocentowaniem zobowiązania, koniecznie postaw na produkt, jakim jest karta kredytowa Citi Handowy. Opłaty w tym przypadku są naprawdę niskie i nie nadszarpną Twojego domowego budżetu. Pamiętaj też, ze w Citi Handlowy zwiększenie limitu na karcie kredytowej możliwe jest na specjalny wniosek złożony w oddziale lub przez bankowość elektroniczną. Taka opcja dostępna jest tylko dla klientów posiadających odpowiednio wysoką zdolność kredytową. 

Inne kredyty oferowane przez Citi Handlowy

citi handlowy kredyt gotówkowy
citi handlowy kredyt firmowy
citi handlowy kredyt konsolidacyjny

Karta kredytowa Citi Handlowy – warunki

Chcesz podpisać umowę i otrzymać dostęp do produktu bankowego, jakim jest karta kredytowa? Citi Handlowy warunki ustala tak, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony ze świadczonych usług. W ramach oferty kart z limitem kredytowych jako klient możesz wybrać kartę kredytową:

 • Citibank;
 • Citibank Platinum;
 • Citibank Gold;
 • Citibank-BP;
 • Citibank Premier Miles;
 • CitiBank Mastercard World.

To podstawowe rodzaje, w jakich występują karty z limitem kredytowym. Nawet jeśli masz konta bankowe w tej instytucji, będziesz zobowiązany do złożenia osobnego wniosku o przyznanie limitu na karcie. Z Citi Handlowy kontakt w zakresie kart kredytowych jest naprawdę dobry. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię lub udasz się do stacjonarnej placówki w dowolnie wybranym mieście, a otrzymasz szereg niezbędnych informacji na temat konkretnego produktu. Za przelew z karty kredytowej Citi Handlowy oraz wszelki inne usługi zapłacisz prowizję zgodną z tym, co znajduje się tabeli opłat i prowizji dostępnej na stronie internetowej banku. Chcesz wiedzieć też, jak naliczane są odsetki na karcie kredytowej w Citi Handlowy? To bardzo proste. W ramach zaciągniętego zobowiązania w postaci limitu kredytowego masz aż 56 dni na bezodsetkową spłatę długu. Dopiero po tym czasie bank nalicza należne odsetki wynikające z umowy i zgodne z RRSO kredytu.

Uwaga! Za pierwszy rok korzystania z karty kredytowej z limitem nie zapłacisz ani złotówki. Wystarczy, że aktywnie korzystasz z karty i regularnie spłacasz zaciągnięte zobowiązanie w postaci wykorzystanego limitu kredytowego.

Co można zyskać uruchamiając kartę kredytową w Citi Handlowy?

Kiedy zdecydujesz się już na kredyt w takiej formie, koniecznie dowiedz się jak działa karta kredytowa w Citi Handlowy oraz ile wynosi opłata za kartę kredytową. Koszty dla nowych klientów przez pierwszy rok są zerowe, a sama zasada działania karty jest bardzo prosta. Tak samo, jak w innych instytucjach finansowych to, ile się czeka na kartę kredytową w Citi Handlowy uzależnione jest od obłożenia banku we wnioski kredytowe oraz szybkość działania firmy kurierskiej. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilka dni roboczych. Kiedy złożysz wniosek o nową kartę z limitem kredytowym, możesz zyskać przede wszystkim:

 • dostęp do dodatkowej gotówki zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz;
 • możliwość skorzystania ze zniżek na zakupy w około 4800 sklepach partnerskich;
 • i wiele innych korzyści…

Te aspekty sprawiają, że zamknięcie karty kredytowej Citi Handlowy przez klientów odbywa się niezwykle rzadko. Warto jednak wiedzieć, że bank nie utrudnia zamknięcia takiego rachunku, pod warunkiem że spłacisz dług w terminie i dopełnisz wszelkich formalności w okresie wypowiedzenia. Nie wiesz, jak złożyć wypowiedzenie karty kredytowej Citi Handlowy? Wystarczy, że uregulujesz zadłużenie, a następnie złożysz do banku stosowny wniosek o likwidację karty z limitem kredytowym. Ten zostanie rozpatrzony w ciągu 30 dni, a po tym czasie rachunek nie będzie już dostępny.

Jak spłacić kartę kredytową w Citi Handlowy?

Spłata karty kredytowej jest naprawdę prostym zadaniem. Chcesz wiedzieć, jak spłacić kartę kredytową w Citi Handlowy w możliwie najłatwiejszy sposób? Wystarczy, że masz odpowiednie środki na swoim rachunku bankowym, a zadłużenie zostanie automatycznie pomniejszone o kwotę wpływów na konto. Nie chcesz realizować automatycznej spłaty zadłużenia? W takim razie musisz ręcznie zlecić spłatę karty przez serwis transakcyjny lub w oddziale banku na terenie Polski.

W kwestii płatności w Citi Handlowy kartą kredytową logowanie do serwisu okazuje się niezbędne. Oczywiście możesz realizować płatności stacjonarne fizyczną kartą, ale warto też mieć na uwadze fakt, że limit kredytowy na karcie dostępny jest także dla płatności internetowych. 

Jak zamówić kartę kredytową w Citi Handlowy?

Najskuteczniejszą metodą zamawiania karty kredytowej jest wizyta w stacjonarnej placówce banku. W dowolnie wybranym oddziale na terenie Polski złożysz zarówno wniosek o przyznanie limitu na karcie kredytowej, a także dostarczysz niezbędne dokumenty finansowe takie, jak np. zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu bezpośrednio od pracodawców. Jeśli jesteś jedną z osób, która zastanawia się, jak zamówić kartę kredytową w Citi Handlowy, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych kwestii. Do założenia wniosku musisz spełnić następujące warunki:

 • mieć ukończone co najmniej 18 lat;
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
 • nie mieć negatywnych wpisów w BIK;
 • wykazywać odpowiednio wysokie dochody;
 • wyrazić zgodę na założenie rachunku bankowego, z którego będzie następować spłata zadłużenia.

W ramach spełnienia ostatniego warunku i aktywnego korzystania z konta bankowego w Citi możesz liczyć też na darmowe wydanie i prowadzenia karty kredytowej. Dzięki temu nieco zredukujesz koszty finansowania tego typu. To prosty sposób, który mówi, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w Citi Handlowy.

Jak zlikwidować kartę kredytową w Citi Handlowy?

Likwidacja karty kredytowej w tym banku jest naprawdę prostą sprawą. Wystarczy złożyć wniosek u doradcy w banku i spłacić pozostałą kwotę zadłużenia. To wszystko, o czym musisz wiedzieć w kwestii tego, jak zrezygnować z karty kredytowej w Citi Handlowy. Czy jednak warto pozbyć się dostępu do dodatkowej gotówki w dowolnej chwili? Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji klienta. Jeśli masz na oku lepszą ofertę lub chcesz wybrać np. Citi Handlowy – kredyt gotówkowy, jak najbardziej możesz zrezygnować z limitu na karcie i pozostać tylko przy jednej opcji finansowania. To pozytywnie wpłynie na Twoją późniejszą zdolność kredytową. Pamiętaj, że nawet niewielki limit na karcie może znacząco obniżyć Twoją zdolność podczas starania się o kredyt gotówkowy lub nawet hipoteczny.

Opinie o kartach kredytowych banku Citi Handlowy – co mówią konsumenci korzystający z takiej formy kredytu?

W Citi Handlowy karta kredytowa warunki ma naprawdę dobrze dopasowane do potrzeb większości potencjalnych konsumentów. Potrzebujesz dodatkowego źródła finansowania, które będzie dla Ciebie dostępne w dowolnie wybranym momencie? W takim razie zainteresuj się ofertą banku Citi Handlowy. Karta kredytowa – promocja z zakresu zniżek na paliwa oraz innych benefitów z programów lojalnościowych również powinna przyciągnąć Twoją uwagę. Instytucja proponuje różne opcje, które pozwolą Ci na szybkie pokrycie kosztów paliwa podczas wyjazdów na wakacje i nie tylko. Konsumenci doceniają też fakt możliwości zbierania punktów Payback za płatności karta kredytową, które można w późniejszym czasie wymienić na atrakcyjne nagrody.

Co jeszcze cenią sobie klienci tego banku? Głównie to, ile jest czasu na spłatę karty kredytowej w Citi Handlowy. Obecnie to aż 56 dni bezodsetkowego okresu na spłatę zobowiązania, co przekłada się na naprawdę niskie koszty kredytu w limicie na karcie. Limit na karcie tak samo, jak wiele innych zobowiązań finansowych możesz spłacać w formie wygodnych, miesięcznych rat. Odpowiadając na pytanie, czy kartę kredytową w Citi Handlowy można spłacać w ratach – tak, można! Jeśli chodzi o produkt finansowy, jakim jest karta kredytowa Citi Handlowy opinie są naprawdę dobre i tylko zachęcają do nawiązania dłuższej współpracy w tym zakresie z tą instytucją finansową.

Dodatkowe informacje o kartach kredytowych Citi Handlowy

Kiedy zdecydujesz się na kartę Citibank Gold możesz otrzymać dostęp do atrakcyjnych zniżek w programach rabatowych. Najpopularniejsze z nich to:

 • rabaty w sklepach nawet do 50%;
 • program benefitów do luksusowych hoteli i obiektów wypoczynkowych na całym świecie;
 • program korzyści do restauracji i sklepów na całym świecie.

Doskonałym pomysłem jest sprawdzenie produktu Citi Handlowy – karta kredytowa. Infolinia udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat tej formy kredytowania, okresu spłaty, a także wszelkich kosztów związanych z uruchomieniem limitu na karcie.

Jeśli uwielbiasz czuć się bezpiecznie i mieć stale dostęp do dodatkowej gotówki w razie nagłych wypadków, koniecznie postaw na kartę z limitem w banku Citi Handlowy. Podpisując umowę na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, a jednocześnie zyskasz pewność, że nie wygenerujesz w ten sposób żadnych dodatkowych kosztów dla swojego budżetu domowego (pod warunkiem, że nie korzystasz z limitu lub spłacasz go terminowo).

Jak zastrzec kartę kredytową w Citi Handlowy?

To, jak zastrzec kartę kredytową w Citi Handlowy nie odbiega procedurą od tego, jak odbywa się to w innych bankach. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • zadzwonić na ogólnokrajową infolinię blokowania kart płatniczych;
 • zadzwonić na infolinię banku;
 • zastrzec kartę przez serwis internetowy;
 • udać się do stacjonarnej placówki banku.

Zastrzeganie kart jest pomocne szczególnie wtedy, kiedy ta zostanie skradziona lub po prostu zgubisz ją np. podczas wakacji. Szybka reakcja i zastrzeżenie karty to gwarancja, że żadna niepowołana osoba nie wykorzysta jej w celu wyłudzenia pieniędzy, co mogłoby ściągnąć na Ciebie wiele kłopotów.

Czy warto mieć kartę kredytową w Citi Handlowy?

Zdecydowanie warto mieć własną kartę w Citi Handlowy, na której dostępne będą środki w ramach limitu. W przypadku tej instytucji możesz liczyć nie tylko na całkiem pokaźne kwoty limitu (zależne od zdolności kredytowej), ale także na wiele benefitów w postaci programów partnerskich i zniżek do sklepów na terenie całego świata. Dla osób, które poszukują wygody, bezpieczeństwa i niskich kosztów finansowania oferta Citi Handlowego będzie strzałem w dziesiątkę. Wystarczy, że udasz się do oddziału lub zadzwonisz na infolinię, a zapoznasz się z bogatą ofertą kart kredytowych z limitem dopasowanych do Twoich potrzeb.

5/5 - (1 oddanych głosów)