euroexpert opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

WNIOSEK W EURO EXPERT >>

Nasza opinia o EuroExpert

Ta instytucja finansowa  to jeden z wielu pożyczkodawców, którego ofertą warto się zainteresować. Naszym zdaniem pożyczki na raty online są w tym przypadku doskonałą opcją dla każdego, kto chce pozyskać dodatkowe środki bez wysokich kosztów oraz z opcją ekspresowej wypłaty na konto bankowe. Można powiedzieć, że całkowite koszty finansowania są w EuroExpert znacznie niższe w porównaniu do konkurencji.

Wady i zalety pożyczki EuroExpert

Zalety Wady
kciuk Bez formalności i zaświadczeń kciuk w dół Wysoka dolna granica wieku (25 lat)
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Małe kwoty i krótkie okresy spłaty
kciuk Błyskawiczna weryfikacja kciuk w dół BOK nie pracuje w weekend
kciuk Szybka decyzja
kciuk Pożyczki wysyłane są przelewami ekspresowymi
kciuk Elastyczne okresy spłaty

EuroExpert kontakt

Nazwa Firmy Euroexpert Sp. z o.o.
Adres ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4, Bydgoszcz
Kontakt +48 52 511 95 00; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek:  9:00-17:00

Kto może wziąć pożyczkę Euroexpert?

W Euroexpert pożyczki mogą otrzymać osoby spełniające następujące warunki:

 • wiek 25-79 lat;
 • ważny dowód osobisty;
 • zamieszkanie w Polsce;
 • regularne dochody;
 • osobiste konto w banku;
 • numer telefonu komórkowego;
 • e-mail.

Niestety, w Euroexpert nie otrzymamy pożyczki bez BIK dla zadłużonych. Oprócz tego rejestru pożyczkodawca sprawdzi również BIG Infomonitor i odmówi pożyczki, jeśli znajdzie w nich negatywne wpisy.

Jak zaciągnąć pożyczkę Euroexpert online?

Pożyczki Euroexpert możemy zaciągnąć wygodnie przez Internet, nie przesyłając żadnych zaświadczeń. Cały proces zamknie się w kilku prostych krokach. Oto one:

 1. Ustawienie parametrów pożyczki Euroexpert.
 2. Rejestracja i wniosek.
 3. Weryfikacja tożsamości. Zrobimy to, przypinając swoje konto bankowe do profilu klienta i logując się do swojej bankowości elektronicznej.
 4. Decyzja pożyczkowa. 
 5. Elektroniczne podpisanie umowy.
 6. Wypłata pieniędzy przelewem ekspresowym.

Brak spłaty pożyczki Euroexpert pociągnie za sobą konsekwencje takie jak: karne odsetki za zwłokę, sprzedanie długu firmie windykacyjnej, oddanie sprawy do sądu, egzekucja komornicza i wpisanie do rejestru dłużników. W Euroexpert windykacja rozpocznie się już kilka dni po tym, jak przestaniemy spłacać raty. W takiej sytuacji najlepiej jak najwcześniej nawiązać z Euroexpert kontakt lub skorzystać z rozwiązań zewnętrznych, takich jak kredyt konsolidacyjny.

Euroexpert logowanie

Aby skorzystać ze swojego konta klienta w Euroexpert – zaloguj się poprzez stronę internetową pożyczkodawcy, używając do tego przycisku „Moje konto”. W Euroexpert logowanie do swojego panelu wymaga tylko wpisania adresu e-mail oraz hasła ustawionego podczas rejestracji. W razie problemów możemy skorzystać z funkcji odzyskiwania dostępu – Euroexpert wyśle wtedy link resetujący hasło.

Euroexpert opinie klientów

Choć zgromadzone na temat dostępnej w Euroexpert pozyczki opinie klientów są raczej pozytywne, to wciąż są nieliczne. Warto więc dzielić się nimi z innymi użytkownikami, aby łatwiej było podejmować korzystne opinie.

Pytania i odpowiedzi

W EuroExpert proces podejmowania decyzji jest szybki i sprawny. Zazwyczaj klienci oczekują na decyzję do kilku godzin. Dzięki temu można liczyć na szybką odpowiedź i kontynuację współpracy.

EuroExpert dokładnie sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców, dlatego istnieje możliwość, że firma skontaktuje się z pracodawcą w celu weryfikacji informacji.

EuroExpert może podjąć różne działania w momencie, kiedy klient nie spłaca swojego zadłużenia. W ostateczności, jeśli dług nie zostanie uregulowany, firma może podjąć decyzję o skierowaniu sprawy do sądu.

Instytucja EuroExpert nie podaje informacji na temat wydłużenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki.

Tak, EuroExpert sprawdza BIK podczas analizy wniosku o pożyczkę. Dodatkowo firma weryfikuje również pozostałe rejestry dłużników.

Dla EuroExpert ważne są regularne dochody klienta, dlatego firma dokładnie je weryfikuje podczas analizy wniosku.

Nie, pierwsza pożyczka w EuroExpert nie jest darmowa. Klienci powinni dokładnie zapoznać się z warunkami oferty, aby uniknąć niespodzianek związanych z kosztami pożyczki.

W EuroExpert nie można posiadać dwóch jednoczesnych pożyczek. Firma dba o odpowiedzialne pożyczanie i unika nadmiernego zadłużenia klientów.

Nie jest jasno określone, czy pożyczkodawca EuroExpert posiada windykatora terenowego. Firma nie ujawnia takich informacji w swojej ofercie czy komunikacji z klientami.

4/5 - (49 oddanych głosów)