Gdańsk jako jedno z nadmorskich miast cieszy się szczególnie dobrze rozwiniętym sektorem turystycznym, co przekłada się na ilość inwestycji oraz natężenie ludności na tym rejonie. Dzięki temu zainteresowanie i popyt na usługi finansowe jest coraz większy, co stanowi dobrą sytuację do rozwoju wielu instytucji bankowych. Warto wiedzieć jednak, w jaki sposób na terenie Gdańska działa bank ING oraz jakie sprawy można załatwić w stacjonarnych punktach obsługi klienta.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Gdańsk – rozmieszczenie i funkcjonowanie oddziałów

Jeśli chodzi o bank ING Gdańsk, warto zauważyć, iż jest to jedna z instytucji, która rozwija się najszybciej w tej aglomeracji miejskiej. Każda stacjonarna placówka ING Bank Gdańsk przyjmuje klientów indywidualnych i biznesowych w dogodnym dla nich czasie. Godziny pracy ING zostały dostosowane tak, aby każdy konsument mógł odwiedzić wybrany punkt obsługi nawet w późnych godzinach popołudniowych. Biorąc pod uwagę rozmieszczenie placówek ING Gdańsk, można powiedzieć, że większość z nich znajduje się w ścisłym otoczeniu centrum miasta, a tylko wybrane dostępne są na jego obrzeżach. Ciekawostką jest jednak fakt, że na miejscu w każdym punkcie można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w ING bez zbędnych formalności. Każdy ING oddział Gdańsk zatrudnia wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy są w stanie sprawie pomóc rozwiązać każdy problem oraz przedstawić aktualną ofertę finansową.

ING Gdańsk – transakcje gotówkowe

Dla wszystkich zainteresowanych osób, bankomat ING Gdańsk dostępny jest bez opłat oraz ograniczeń. Maszyny realizujące operacje polegające na wpłatach i wypłatach gotówki działają przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zarówno aktualni klienci instytucji oraz Ci posiadający konta w innych bankach mogą sprawie wykonywać wypłatę środków bezpośrednio przy urządzeniu. Każdy wpłatomat ING Gdańsk jest wyposażony w ekran dotykowy lub przyciski funkcyjne umożliwiające łatwe przeprowadzenie operacji. Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy warto korzystać z maszyn banku ING. Wpłatomat Gdańsk to gwarancja bezpieczeństwa, bezawaryjności oraz szybkości działania. Wszelkie transakcje są bowiem księgowane na rachunku konsumenta maksymalnie w ciągu godziny od czasu ich realizacji. Najczęściej odbywa się to w ciągu kilkunastu sekund od odejścia klienta od maszyny.

Czy warto korzystać z usług ING Gdańsk?

Zdecydowanie warto korzystać z usług finansowych, jakie oferuje bank ING w Gdańsku. Na miejscu można załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta osobistego, firmowego lub oszczędnościowego. Dodatkową usługą, jaką oferują oddziały tego banku, jest pożyczka na dowód, którą może uzyskać każdy, kto posiada minimum 18 lat i zdolność kredytową na określoną kwotę. Zdecydowanie warto zostać klientem tej instytucji bankowej i korzystać z wielu funkcjonalności bez ukrytych opłat. Bezpieczeństwo i wysoki poziom obsługi klienta to główne cechy wyróżniające ten bank na terenie Gdańska.

5/5 - (1 oddanych głosów)