Katowice to miasto położone w województwie śląskim, gdzie odnotowuje się stały napływ nowych mieszkańców poszukujących pracy, bądź osób podążających za własnym rozwojem i nauką. Ma to wpływ na popularności usług finansowych, jakie oferowane są przez instytucje finansowe na tym terenie. Bank ING w Katowicach jest jednym z tych, który zadowolenie konsumentów ceni sobie ponad wszystko, dlatego wiele osób decyduje się na nawiązanie współpracy w zakresie prowadzenia konta lub zaciągnięcia zobowiązania finansowego.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Katowice – rozmieszczenie oddziałów

Bank ING Katowice posiada wiele oddziałów na terenie tego miasta, które rozmieszczone są równomiernie po całej aglomeracji. Warto wiedzieć, że ING Bank Śląski Katowice to jedna z instytucji, która stale inwestuje w swój rozwój, sprawiając, że w całym mieście pojawia się nie tylko coraz większa liczba stacjonarnych punktów obsługi klienta, ale także bankomatów i wpłatomatów. Ta instytucja stawia sobie ponad wszystko dobro i zadowolenie konsumentów, dlatego dostosowała godziny pracy oddziałów ING w Katowicach tak, aby każdy mógł umówić się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla niego czasie. Wszelkie punkty ING Bank Katowice znajdujące się w galeriach handlowych są czynne do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu osoby chcące zapoznać się z ofertą, jaką przygotowała dla nich instytucja, mogą udać się na spotkanie nawet w późnych godzinach wieczornych. Warto zauważyć, że ING Katowice jest jednym z banków, który ułatwia dostęp do stacjonarnych usług bankowych, dlatego wszyscy mieszkańcy Katowic są mocno zadowoleni z działań, jakie podejmuje w tym zakresie.

ING Katowice – gdzie są bankomaty i wpłatomaty?

Bankomat ING Katowice znajduje się praktycznie w każdej stacjonarnej placówce oraz punktach wydzielonych przez infrastrukturę miejską. Wszędzie tam, gdzie konsumenci wykazywali zapotrzebowanie na możliwość realizacji transakcji gotówką, bank postanowił spełnić ich prośby. Ciekawostką jest fakt, że wszelkie operacje gotówkowe wykonywane przez wpłatomat ING Katowice księgowane są maksymalnie w ciągu godziny na rachunku danej osoby, a sama realizacja procedury jest banalnie prosta. Każdy ING Bank Śląski oddział w Katowicach posiada własne urządzenia, które dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu, co przekłada się na duże zadowolenie klientów. 

Jak działają oddziały ING Katowice?

Oprócz tego, że ING oddziały Katowice godziny pracy dostosowały do potrzeb większości konsumentów pracujących także w ciągu dnia, dodatkowo udostępniają maszyny do realizacji transakcji gotówkowych całkowicie za darmo. Na miejscu w stacjonarnych punktach obsługi klienta przyjmowani są zarówno klienci biznesowi, jak i Ci indywidualni. Udając się do dowolnej placówki ING w Katowicach, można składać wnioski o kredyty gotówkowe lub zacząć prowadzić konto osobiste dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Czy warto zostać klientem ING Katowice?

Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej instytucji i podpisać umowę bezpośrednio w stacjonarnym punkcie obsługi klienta na terenie Katowic. Bogata oferta kont oszczędnościowych, firmowych oraz atrakcyjne warunki kredytowania to tylko niektóre aspekty przekonujące konsumentów do skorzystania z usług banku ING w Katowicach.

Ciekawą formą współpracy są także pożyczki na dowód, które bank udziela praktycznie od ręki. Do załatwienia większości formalności w tej instytucji wystarczy jedynie ważny dokument potwierdzający tożsamość oraz zaświadczenia o dochodach w przypadku składania wniosków kredytowych.

5/5 - (1 oddanych głosów)