Wiele instytucji finansowych na terenie Łodzi dokłada wszelkich starań, aby ich usługi były dostępne dla jak największej liczby konsumentów. Dobra dostępność stacjonarnych punktów obsługi klienta to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Decydując się na współpracę z bankiem ING w Łodzi, warto zapoznać się z aspektami, które dotyczą tego, jak rozmieszczone są oraz jak funkcjonują oddziały na terenie całego miasta.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Łódź – oddziały

Bank ING Łódź jako jeden z nielicznych stawia na swój stały rozwój poprzez otwieranie nowych stacjonarnych punktów obsługi klienta indywidualnego i biznesowego. Oferta, jaka dostępna jest w placówkach ING Bank Łódź, jest na tyle atrakcyjna, że coraz większa liczba mieszkańców tego miasta decyduje się na nawiązanie współpracy z tą instytucją finansową. W każdej placówce ING Łódź można skorzystać z usługi, jaką jest konsolidacja chwilówek dla osób zadłużonych. To jednak nie wszystko, gdyż godziny, w jakich funkcjonują poszczególne ING oddziały Łódź, są dostosowane tak, aby wszyscy konsumenci mogli z łatwością umówić się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla nich czasie. Każdy, kto potrzebuje wysokiego poziomu obsługi klienta, kompleksowego doradztwa oraz możliwości indywidualnego dopasowania oferty finansowej powinien skorzystać z możliwości, jakie daje bank ING Łódź. Na wizytę w stacjonarnym punkcie obsługi klienta można umówić się telefonicznie, online lub po prostu udać się na spotkanie bez uprzedzenia. Warto też wspomnieć, że wszystkie placówki banku ING w Łodzi są doskonale skomunikowane z całą infrastrukturą miejską.

ING Łódź – wpłatomaty i bankomaty

Bankomaty ING Łódź są dostępne dla wszystkich klientów banku całkowicie za darmo przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Przekłada się to na duże zadowolenie konsumentów oraz stale zwiększającą się ich liczbę na terenie Łodzi. Warto też zauważyć, że wszelkie transakcje, jakie realizuje wpłatomat ING Łódź są księgowane maksymalnie w ciągu godziny od czasu jej wykonania. Pod względem lokalizacji zarówno wpłatomaty, jak i bankomaty są doskonale umiejscowione względem najważniejszych punktów infrastruktury miejskiej. Pozwala to wszystkim klientom na łatwy dostęp do tego typu maszyn pozwalających na wpłatę i wypłatę środków.

ING Łódź – kredyty i oferta finansowa

Warto wiedzieć, że kredyt dla firm to nie jedyna dostępna w ofercie firma współpracy z tą instytucją. Na miejscu można też załatwić wszelkie sprawy związane z problemami z logowaniem do bankowości elektronicznej, zablokować kartę kredytową oraz złożyć dyspozycję zmiany danych osobowych. Biorąc pod uwagę ranking darmowych kont bankowych, instytucja ING w Łodzi znajduje się w czołówce, dlatego warto zapoznać się z indywidualną ofertą w dowolnej placówce na terenie miasta. Zarówno dla stałych, jak i nowych klientów bank ING znajdujący się w Łodzi przygotował ciekawą ofertę finansową z możliwością jej dowolnej zmiany, aby była jak najlepiej dopasowana do potrzeb.

5/5 - (1 oddanych głosów)