Mieszkańcy Poznania wykazują spore zainteresowanie stacjonarnymi usługami bankowości. Z tego względu wiele instytucji działających na tym terenie stara się otwierać jak najwięcej swoich punktów sprzedażowych, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Warto wiedzieć, że nawet różnego rodzaju promocje nie zastąpią odpowiedniej ilości placówek bankowych. W przypadku ING w Poznaniu firma ta postawiła przede wszystkim na własny rozwój i odniosła spory sukces.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING w Poznaniu – rozmieszczenie oddziałów

ING Poznań oprócz tego, że posiada wiele stacjonarnych punktów obsługi klienta w całym mieście, zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy pomagają konsumentom rozwiązać każdy ich problem oraz przedstawiają aktualną ofertę finansową. Jeśli chodzi o ING Bank Poznań, rozmieszczenie placówek zostało zaplanowane tak, aby ich największa ilość znajdowała się w ścisłym otoczeniu centrum Poznania, natomiast kilka z nich była umiejscowiona na obrzeżach. Takie działania pozwalają wszystkim osobom zainteresowanym współpraca z tym bankiem na dogodne ustalenie terminu wizyty w dowolnej lokalizacji. Pożyczki w Poznaniu można zaciągnąć w wielu miejscach, jednak filie banku ING wydają się być najrozsądniejszą opcją.

Oprócz tego, w jaki sposób ING Bank Śląski Poznań rozmieścił swoje stacjonarne punkty obsługi klienta, warto też wiedzieć, w jakich godzinach funkcjonują oraz kto może się do nich udać. ING Poznań w każdej placówce przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że ING oddziały Poznań dostosowały swoje godziny pracy tak, aby wszyscy mieszkańcy miasta pracujący w ciągu dnia mogli umówić się na spotkanie z doradcą nawet późnym popołudniem.

ING Poznań – transakcje gotówkowe

Bankomaty ING Poznań dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Wyróżnia je bezawaryjność, prosty i interfejs oraz możliwości realizowania wypłat BLIK. Każdy ING oddział Poznań posiada takie urządzenie na swoim wyposażeniu, dzięki czemu konsumenci mogą samodzielnie wybierać gotówkę bez udziału doradcy. Ciekawym urządzeniem jest także wpłatomat ING Poznań, który pozwala na wpłatę środków bez zbędnych formalności. Wszystkie operacje realizowane przy pomocy tych maszyn są księgowane na rachunku bankowym maksymalnie w ciągu godziny od czasu ich wykonania. Zarówno wpłatomaty, jak i bankomaty ING Poznań to najnowsze technologicznie maszyny, które są w stanie funkcjonować z maksimum bezpieczeństwa i bez awarii przez długi czas. 

ING Poznań oddziały – co możemy załatwić?

Istnieje wiele spraw, które można sprawnie załatwić w stacjonarnych punktach obsługi klienta indywidualnego i biznesowego. Kredyt konsolidacyjny to tylko jedna z opcji, jaka jest dostępna dla nowych i stałych kontrahentów. Jest to forma pożyczki, która łączy w sobie wszystkie inne – mniejsze w jedną przystępną ratę.

Czy warto być klientem tej instytucji? Zdecydowanie tak choćby ze względu na możliwości, jakie daje bank ING. Pożyczka na 12 miesięcy nie jest żadnym problemem. Wystarczy udać się do dowolnego oddziału ING na terenie Poznania i zapoznać się z ofertą. Doradcy tej instytucji dołożą wszelkich starań, by wspólnie wypracować możliwie najlepsze rozwiązania finansowe. Ciekawostką jest fakt, że na miejscu można złożyć wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego oraz zablokować karty płatnicze, które zostały zagubione. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z tą instytucją z pewnością będzie usatysfakcjonowany.

5/5 - (1 oddanych głosów)