Planujesz zakup nowej nieruchomości mieszkalnej na kredyt hipoteczny? Mieszkasz w Łodzi i w tej miejscowości szukasz najkorzystniejszych ofert finansowania? W takim razie sprawdź poniższą listę instytucji bankowych, które udzielają kredytów hipotecznych w Łodzi na atrakcyjnym oprocentowaniu i w wysokiej kwocie.

PKO
RRSO9,48 %
Oprocentowanie 7,66 %
Kwotaindywidualna
Ocena9/10
CityHandlowy
RRSO9,25 %
Oprocentowanie 8,88 %
Kwotado 3 000 000 zł
Ocena8/10
Pekao
RRSO9,61 %
Oprocentowanie 8,84 %
Kwotado 300 000 zł
Ocena8/10
Expander
RRSOod 9 %
Oprocentowanie od 7 %
Kwotado 1 000 000 zł
Ocena7/10

Kredyt na mieszkanie Łódź – warunki

Kredyty hipoteczne stają się coraz popularniejsze nie tylko dzięki łatwości ich pozyskania, ale także przez atrakcyjne warunki proponowane przez banki. Obecnie możemy wybierać spośród wielu różnorodnych ofert, porównując wszelkie koszty i dobierając propozycję do naszych możliwości finansowych. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nie poniesiemy zbyt dużych opłat kredytowych, a spłata zobowiązania będzie przebiegała komfortowo. Do wyliczenia wszelkich opłat przyda się kalkulator kredytu hipotecznego. Niezależnie od tego, jaką ofertę wybierzemy, warto najpierw poznać wymogi banków, w których zaciągniemy kredyt hipoteczny Łódź.

Kredyt hipoteczny ŁódźDo podstawowych warunków należą:

— Pełnoletność;

— Polskie obywatelstwo;

— Stały adres zamieszkania;

— Ważny dowód osobisty;

— Konto w polskim banku;

— Zdolność kredytowa.

O ile pierwsze z elementów zazwyczaj są jasne dla potencjalnych kredytobiorców, o tyle w przypadku zdolności kredytowej, powstają wątpliwości. Nie zawsze wiemy, czym tak naprawdę jest ten czynnik i w jaki sposób banki go analizują. Przede wszystkim jest ona obliczana na podstawie naszych zarobków i wydatków, a także sytuacji zawodowej, ale nie tylko. Banki najchętniej udzielają kredytów osobom na umowie o pracę. Nie oznacza to jednak, że w przypadku umów cywilnoprawnych nie mamy szans na wsparcie hipoteczne. W takiej sytuacji najczęściej wymagany jest wyższy wkład własny. Zdolność kredytowa jest analizowana również po sprawdzeniu historii kredytowej w BIK, rejestrów dłużników (np. KRD, BIG), liczby osób na utrzymaniu i wysokości wkładu własnego. Obecnie minimalny wkład wynosi 20% lub 10% przy wykupie ubezpieczenia niskiego wkładu i ewentualnie dodatkowych polis. Pamiętajmy, że im większy wkład mamy, tym łatwiej zaciągniemy kredyt mieszkaniowy łódź. Naszą zdolność kredytową zdecydowanie podnosi stałe zatrudnienie, czy sytuacja, gdy oboje małżonków osiąga dochody.

Kredyty hipoteczne w innych miastach

5/5 - (1 oddanych głosów)