Nowoczesna aplikacja alior bank to doskonały sposób na efektywne wejście w świat finansów i łatwe zarządzanie pieniędzmi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy już przejmować się opóźnieniem w zapłacie ważnych rachunków, zbyt długim czasem realizacji przelewów, czy żmudnym oszczędzaniem. W Alior aplikacja pozwoli nam korzystać bez przeszkód z różnorodnych funkcji zupełnie za darmo. Wystarczy być klientem banku i pobrać apkę na swoje urządzenie mobilne. Jak zainstalować aplikacje alior bank i jak możemy rozpocząć korzystanie?

Alior Bank aplikacja – pobierz

— Urządzenia z Androidem z Google Play

— Urządzenia z iOS z App Store

aplikacje alior bankJak działa aplikacja mobilna Alior Bank?

Alior Bank z dnia na dzień zyskuje na popularności, zdobywając coraz większą liczbę stałych klientów. Wszystko za sprawą komfortowych opcji, za pośrednictwem których możemy z łatwością korzystać z nowoczesnych rozwiązań do zarządzania finansami. Jednym z nich jest aplikacja Alior Bank, która umożliwia swobodne planowanie wydatków, odkładanie pieniędzy, wykonywanie ekspresowych płatności i nie tylko. Wystarczy konto w alior bank, aby cieszyć się szeregiem dostępnych możliwości mobilnych. 

Alior Bank aplikacja mobilna posiada wiele funkcji, z których korzystamy za darmo. Są to:

— Szybkie sprawdzanie salda konta. Nie musimy logować się do aplikacji, aby pilnie sprawdzić, ile środków zostało na naszym rachunku. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach, a stan salda będzie wyświetlał się na ekranie głównym tuż po włączeniu aplikacji mobilnej. 

Dostęp do historii transakcji przed zalogowaniem. Podobnie jak w przypadku poprzedniej opcji, klient może ustawić wyświetlanie historii płatności, którą szybko sprawdzimy bez logowania się do konta w aplikacji.

— Logowanie biometryczne. Do aplikacji możemy logować się nie tylko za pomocą ustawionego PIN-u, ale również dzięki opcjom typu odcisk palca lub skanowanie twarzy. Pierwsza funkcja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem jak i z iOS, z kolei z drugiej możemy korzystać posiadając iPhone lub iPad. 

Przelewy na dowolny rachunek. W aplikacji wykonamy zarówno przelewy elixir, jak też skorzystamy ze zleceń przelewów ekspresowych. Możemy także zlecić przelew na numer telefonu BLIK do użytkownika dowolnego banku. 

Szybkie płatności BLIK. Alior mobile aplikacja to miejsce, w którym ekspresowo zapłacimy za zakupy online i w sklepie stacjonarnych, generując kod BLIK i potwierdzając transakcję odciskiem palca lub kodem PIN. 

— Płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu. Dzięki aplikacji mobilnej zapłacimy za zakupy zbliżeniowo. Google Pay lub Apple Pay. 

Powiadomienia PUSH. Po ustawieniu powiadomień, nie przeoczymy żadnych ważnych informacji odnośnie naszej bankowości. Alerty poinformują nas np. o wpłynięciu środków na nasze konto. Nie musimy już sprawdzać, kiedy następują sesje elixir

— Automatyczne połączenie z obsługą klienta. W razie jakichkolwiek problemów czy pytań odnośnie do e-bankowości, możemy połączyć się z infolinią bankową.

— Zakup biletów komunikacji miejskiej i miejsc parkingowych. W aplikacji już na ekranie startowym możemy szybko wykonać transakcję bez stania w kolejkach i przepłacania.

Zarządzanie kilkoma kontami naraz. W aplikacji podłączone jest konto osobiste, lokata, konto oszczędnościowe w alior, konto firmowe, maklerskie i wszelkie inne rachunki, które chcemy posiadać w jednym miejscu. 

Zarządzanie kartami debetowymi. W alior bank bankowość mobilna umożliwia także podpięcie kilku kart do jednego konta. Dzięki temu mamy wygodny dostęp do wszelkich wydatków, możemy sprawdzić historię transakcji płatniczych, ustalać kod PIN, zmieniać limity, czy też zastrzec kartę. Możliwe jest też zarządzanie kartą wielowalutową, z której chętnie korzystamy podczas wyjazdów zagranicznych. W przypadku karty kredytowej, możemy z kolei rozłożyć zadłużenie na dogodne raty miesięczne. 

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Alior? 

Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, podać swój numer PESEL lub identyfikator klienta, wprowadzić otrzymany SMS-em kod, odebrać połączenie automatyczne, w który usłyszymy pin aktywacyjny i przepisać go na ekran. Na tym etapie pozostaje nam już tylko ustalenie indywidualnego PIN-u i rozpoczęcie przygody z wygodnym zarządzaniem finansami. 

5/5 - (1 oddanych głosów)