Wiele instytucji finansowych działających na terenie Polski umożliwia swoim klientom założenie kont osobistych, o różnych formach. Zależnie od tego, czy kontrahent jest osobą prywatną, czy klientem biznesowym oferta bankowości może nieco się różnić. Zazwyczaj w przypadku rozwiązań dla firm konta posiadają o wiele więcej funkcji oraz są lepiej zoptymalizowane pod kątem oprocentowania dla oszczędności. Każdy, kto decyduje się na założenie konta osobistego powinien wziąć pod uwagę bank Alior, który posiada atrakcyjną ofertę kont osobistych dla klientów indywidualnych.

ZAŁÓŻ KONTO W ALIOR >>

Podobne produkty Alior Bank

alior konto oszczędnościowe
alior konto walutowe
alior lokata
alior jak zamknąć konto

Jak założyć konto w placówce Alior Bank? 

Konto osobiste Alior Bank można założyć w każdej placówce stacjonarnej znajdującej się na terenie kraju. Aby przejść przez cały proces rejestracji, wystarczy wziąć ze sobą ważny dowód tożsamości i poświęcić kilkanaście minut na wypełnienie formalności. Alior Bank konta osobiste udostępnia każdemu, kto ukończył 18-rok życia oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Sytuacja finansowa nie ma większego znaczenia, gdyż indywidualne rachunki bankowe w Alior Bank nie wymagają regularnych wpłat środków. Czy warto założyć swój własny rachunek bankowy w placówce Alior Bank? Konta osobiste, jakie są udostępniane przez tę instytucje, różnią się między sobą funkcjami i opłatami za użytkowanie, dlatego warto poznać szczegółowe warunki oferty, które przedstawi pracownik oddziału Alior Bank. Konto osobiste może posiadać każdy bez ograniczeń. W przypadku osób niepełnoletnich należy pamiętać, że także mogą posiadać własne konto bankowe pod warunkiem, że opiekun prawny poświadczy jego założenie.

Jakie konta osobiste Alior Bank można założyć?

Warto wiedzieć, jakie możliwości swoim klientom daje Alior Bank. Konto Jakże Osobiste to jeden z najpopularniejszych rachunków indywidualnych, który otwierany jest przez konsumentów. W tym przypadku dostęp do konta możliwy jest poprzez bankowość stacjonarną, internetową oraz z poziomu aplikacji na smartfon. Bank umożliwia także założenie rachunku, jakim jest konto dla młodych oraz walutowego rachunku umożliwiającego wykonywanie transakcji w 4 różnych walutach.

Jak założyć konto w Alior Bank przez Internet?

Warto też wiedzieć, jak założyć konto w Alior Banku przez internet. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie w porównaniu do uzupełniania wniosku w stacjonarnej placówce Alior Bank. Jak założyć konto przez internet, by cieszyć się dostępem do niego w ciągu kilkunastu minut? Wystarczy przesłać uzupełniony formularz kontaktowy, potwierdzić swoją tożsamość poprzez okazanie odpowiedniego dokumentu, a także podpisać umowę i przesłać jej oryginał na adres banku. Konto internetowe to nie jedyne, które można otworzyć całkowicie online. Biorąc pod uwagę warunki, jakie proponuje, warto wyróżnić możliwość wykonywania przelewów internetowych za 0 złotych, brak opłat za wypłaty z bankomatów oraz zerowe opłaty za prowadzenie rachunku. Całkowicie online można także założyć konto dla graczy, co w dzisiejszych czasach jest sporą innowacją. Konto internetowe prowadzone w Alior Banku to bezpieczeństwo zarówno podczas rejestracji online, jak i późniejszego zarządzania rachunkiem z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji.

Konto osobiste w Alior Bank –  opinie

Czym wyróżnia się konto w Alior Bank? Opinie mówią jasno, że bezpieczeństwo, brak ukrytych opłat oraz jasne warunki współpracy to główne cechy, jakie wyróżniają rachunki indywidualne otwierane przez tę instytucję finansową. Biorąc pod uwagę bogatą ofertę tej firmy, można stwierdzić, iż jest to bank warty uwagi i nawiązania współpracy. Czy warto założyć w Alior Bank konto osobiste? Opinie z pewnością pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji. Analizując recenzje zadowolonych konsumentów dostępne w internecie, można zauważyć, że Alior cieszy się dużym uznaniem wśród swoich klientów i dokłada wszelkich starań, by spełnić wszystkie ich oczekiwania. Brak zbędnych opłat za prowadzenie konta osobistego to najważniejszy atut oferty przedstawionej przez tę instytucję.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)