Wrocław nie od dziś słynie z dobrze rozwijającej się branży nieruchomości oraz stale zwiększającej się liczby mieszkańców. Doskonała sytuacja na rynku pracy sprawia, że mieszkańcy tego miasta coraz częściej poszukują usług bankowych dostępnych stacjonarnie. Warto w tym przypadku zainteresować się ofertą banku BNP i metodami jego działania.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

BNP Paribas Wrocław – placówki na terenie miasta

BNP Paribas Wrocław to bank, który stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów. Co to oznacza w praktyce? Większość stacjonarnych punktów obsługi klienta znajduje się w ścisłym centrum miasta, a kilka z nich na jego obrzeżach. Takie działanie pozwala większości mieszkańców korzystać z lokalnych usług BGŻ BNP Paribas Wrocław.

W przypadku BNP Paribas Wrocław oddziały przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Istotne jest także to, że na spotkanie z doradcą nie trzeba umawiać wcześniejszego terminu, chyba, że chodzi o kredyty hipoteczne.

Oddziały BNP Paribas Wrocław – jak działają?

Placówki BNP Paribas Wrocław działają od rana nawet do godziny 18:00. Dotyczy to jednak tylko niektórych oddziałów, dlatego udając się na spotkanie, warto wcześniej sprawdzić dokładne godziny pracy wybranej placówki BNP Paribas. Zasada funkcjonowania jest prosta. Niezależnie od tego czy jesteśmy klientami tej instytucji, czy też nie możemy udać się do dowolnego oddziału BNP Paribas Wrocław. Godziny otwarcia w większości przypadków dostosowane są do potrzeb mieszkańców tej miejscowości.

To ważne! Bank BNP stawia na pierwszym miejscu zadowolenie konsumentów, dlatego stale rozwija swoją ofertę produktów finansowych oraz otwiera swoje placówki w miejscach z wygodnym dojazdem i parkingami.

Placówki BNP Paribas Wrocław – wpłatomaty i bankomaty

Analizując bank BGŻ BNP Paribas Wrocław placówki wyposażone są przede wszystkim we wpłatomaty i bankomaty. Każdy, kto posiada konto osobiste, może wygodnie wpłacać i wypłacać środki w maszynach należących do tej instytucji. W BNP Paribas Wrocław bankomaty dostępne są przez całą dobę ze względu na fakt, iż te umieszczone są na zewnętrznych ścianach budynków lub w konkretnych punktach infrastruktury miejskiej. Czym wyróżniają się urządzenia BNP Paribas Wrocław? Wpłatomaty to przede wszystkim:

 • Dotykowe ekrany;
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • Możliwość realizacji transakcji bez użycia karty płatniczej np. BLIKiem.

BGŻ BNP Paribas Wrocław – opinie konsumentów

Biorąc pod uwagę opinie na temat BGŻ BNP Paribas Wrocław, można powiedzieć, że jest to instytucja szczególnie warta uwagi. Wszyscy mieszkańcy Wrocławia doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • Dogodne godziny pracy;
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców;
 • Bogatą ofertę produktów finansowych;
 • Lokalizacje ułatwiające dojazd z dowolnej części miasta.

Co ciekawe, według konsumentów bank BNP na terenie Wrocławia jest jedną z instytucji, która pozwala na indywidualne dostosowanie oferty finansowej do potrzeb konsumentów. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poszukując wygodnych rozwiązań finansowych dla siebie lub swojej firmy warto zapoznać się z propozycją współpracy tej instytucji i udać się na rozmowę z doradcą w stacjonarnym punkcie obsługi klienta.

BNP Paribas Wrocław – sprawy, które można załatwić w placówkach na terenie miasta

Udając się na spotkanie z doradcą do wybranego punktu obsługi klienta, można załatwić takie sprawy, jak:

 • Złożyć wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego lub hipotecznego;
 • Zmienić swoje dane osobowe;
 • Założyć nowy rachunek bankowy;
 • Odblokować dostęp do bankowości internetowej.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że bank BNP we Wrocławiu to taka sama instytucja finansowa, jak wiele innych. Kiedy jednak przyjrzymy się nieco bliżej sposobie funkcjonowania oddziałów wrocławskich oraz ofercie finansowej można zauważyć, iż jest to bank szczególnie warty uwagi zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wystarczy udać się do lokalu obsługującego klientów w tym mieście i porozmawiać z doradcą, który pomoże dobrać produkty finansowe do indywidualnych potrzeb.

Może Cię zainteresować:

5/5 - (1 oddanych głosów)