Potrzebujesz szybkiej wymiany walut? A może planujesz wyjazd za granicę i chcesz uniknąć opłat za przewalutowanie środków podczas płatności? Jeśli tak, to koniecznie weź pod uwagę ofertę BOŚ Banku. Rachunek walutowy w tym przypadku to minimum kosztów, formalności oraz wygodny dostęp do wielu walut z poziomu aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego. Nie wierzysz? Sprawdź sam(a)!

Konto walutowe BOŚ Bank – jak to działa?

Zastanawiasz się, w jaki sposób działa konto walutowe BOŚ Bank? W tym przypadku rachunek ma charakter konta oszczędnościowego dopasowanego do potrzeb potencjalnego właściciela. Wybierając w BOŚ Bank konto walutowe, możesz wiele zyskać. Do najistotniejszych atutów tego rachunku, zaliczamy:

 • dowolny wybór terminu oszczędzania;
 • darmowa jedna wypłata w miesiącu;
 • dwie waluty do wyboru – euro lub frank szwajcarski;
 • darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego.

RANKING KONT WALUTOWYCH >>

To jednak nie wszystko, co możesz zyskać, zakładając konta walutowe w BOŚ Bank. Kiedy już zdecydujesz się na współpracę z Bankiem Ochron Środowiska, będziesz w stanie realizować płatności w dwóch obcych walutach bez żadnych dodatkowych kosztów.

Podobne produkty BOŚ Bank

konto osobiste boś bank
konto oszczędnościowe boś bank
lokata boś bank

Konto walutowe w EUR i CHF 

Bank Ochrony Środowiska konto walutowe udostępnia w dwóch wariantach – EUR oraz CHF. W zależności od wybranej waluty otrzymasz inne warunki współpracy. Poniższa tabela przedstawia szczegółowe aspekty związane z rachunkiem walutowym w BOŚ.

EUR CHF
Oprocentowanie 0,2% 0,5%
Minimalna kwota wpłaty Brak Brak
Dostęp do rachunku Przez serwis transakcyjny, aplikację i stacjonarnie w oddziałach Przez serwis transakcyjny, aplikację i stacjonarnie w oddziałach

Jak widzisz, warunki proponowane w ramach konta walutowego w BOŚ Bank są naprawdę atrakcyjne. Zastanawiasz się, jak otworzyć konto walutowe w BOŚ Bank? A może wciąż wahasz się i nie wiesz, czy propozycja współpracy z tą instytucją w zakresie konta walutowego to dobra opcja?  Jeśłi chodzi o BOŚ Bank, konto walutowe opinie ma naprawdę dobre. Większość klientów korzystających z tego rachunku docenia przede wszystkim:

 • prostą formę działania transakcji walutowych;
 • wygodny dostęp do rachunku;
 • minimum formalności podczas wnioskowania o nowe konto walutowe;
 • brak ukrytych opłat;
 • dwie główne waluty do wyboru.

Rozwiej swoje wątpliwości i postaw na rachunek bankowy który spełni w 100% Twoje oczekiwania. Dzięki obsłudze walutowej bez problemu zapłacisz za zakupy poza granicami kraju w EUR i CHF.

Jak otworzyć konto walutowe w BOŚ Banku?

Chcesz otworzyć konto walutowe BOŚ Bank? Opłaty to kwestia, którą powinieneś wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności. Szczegółowe informacje na temat oprocentowania oraz opłat, które bank pobiera w ramach prowadzenia rachunku walutowego lub jakiegokolwiek innego, znajdziesz w załącznikach dostępnych na stronie Internetowej banku. Chcesz mieć własne konto walutowe? Ranking online pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję na temat tego, czy warto nawiązać współpracę z daną instytucją finansową. Oto prosty sposób, jak założyć konto walutowe w BOŚ Banku:

 1. Wejdź na stronę Internetową banku.
 2. Kliknij przycisk składania wniosku online.
 3. Przygotuj swój dowód osobisty.
 4. Uzupełnij wniosek – ten proces zajmie Ci nie więcej niż 5-10 minut.
 5. Po uzupełnieniu wniosku pracownik banku skontaktuje się z Tobą, by dopełnić niezbędnych formalności i uruchomić nowy rachunek walutowy.

Nawet jeśli posiadasz konto walutowe, osobiste lub jakiekolwiek inne w tej instytucji, pożyczka bez BIK niestety nie będzie dla Ciebie dostępna. Bank nie oferuje takiej formy finansowania. Jako klient tej instytucji skorzystasz jednak z atrakcyjnych pożyczek i kredytów, które skierowane są w celu finansowania przedsięwzięć związanych z ekologią.

Dlaczego konto walutowe w BOŚ Bank to dobra decyzja?

Zastanawiasz się, czy warto założyć BOŚ Bank konto walutowe? Oprocentowanie rachunku dla wielu osób jest kluczowe. Pamiętaj, że za przewalutowanie środków bank nigdy nie nalicza ukrytych opłat, które nie zostały ujęte w umowie o świadczeniu usług bankowych. Jeśli już zdecydujesz się na konto walutowe w BOŚ Banku, na pewno docenisz takie aspekty, jak:

 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • brak zbędnych formalności na etapie zakładania rachunku;
 • dostęp do środków z poziomu aplikacji mobilnej oraz serwisu transakcyjnego;
 • 0 złotych za prowadzenie, otwarcie konta oraz jedną wpłatę w ciągu miesiąca.

Jeśli potrzebujesz wymieniać środki w EUR lub CHF, to oferta BOŚ Banku jest właśnie dla Ciebie. Oczywiście banki w Polsce proponują najróżniejsze rozwiązania, które być może przypadną Ci także do gustu. Kiedy jednak na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo i rzetelną obsługę klienta, wybierz bank z ponad 30-letnim doświadczeniem, czyli BOŚ Bank i jego konto walutowe.

Czy  oszczędnościowe może łączyć się z rachunkiem walutowym?

W BOŚ Banku konto oszczędnościowe ściśle łączy się z rachunkiem walutowym. Co to oznacza w praktyce? Jako klient podpisujący umowę rachunku oszczędnościowego możesz jednocześnie wybrać to, w jakiej walucie poprowadzisz swoje konto. Oprocentowanie rachunku jest nieco lepsze w przypadku EUR, gdyż wynosi 0,2%, gdzie dla waluty CHF jest to zaledwie 0,05%.

Niezależnie od wybranego przez Ciebie wariantu w każdym przypadku otrzymasz wygodny dostęp do swoich środków na koncie, kartę wielowalutową oraz brak limitów minimalnych wpłat na rachunek oszczędnościowy. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo przechowywania swoich oszczędności oraz możliwość szybkiej wymiany walut bez potrzeby wychodzenia z domu, koniecznie zainteresuj się propozycją współpracy tego banku.

Jak dowiedzieć się więcej na temat konta walutowego BOŚ Banku?

Chcesz poznać szczegóły oferty konta walutowego w BOŚ Banku? Możesz skontaktować się z infolinią lub napisać e-mail na oficjalny adres banku. Jeśli masz czas, wybierz się na spotkanie z doradcą w dowolnie wybranej placówce. Na miejscu otrzymasz kompleksowe informacje na temat aktualnej oferty, a nawet podpiszesz umowę i to wszystko praktycznie od ręki. W celu założenia nowego konta napisz na specjalny adres [email protected] lub zadzwoń na 22 290 56 05.

Sprawdź konta walutowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)