Szukasz banku, który ma swoje stacjonarne punkty obsługi konsumenta na terenie całego kraju? Obecnie w wielu województwach znajdziesz czynne placówki Banku Ochrony Środowiska, które przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak działają oraz w jaki sposób są rozmieszczone poszczególne placówki? Jeśli tak, koniecznie przejrzyj poniższe informacje.

Oddziały Banku Ochrony Środowiska 

W przypadku BOŚ Bank oddziały są rozmieszczone równomiernie po całej Polsce. Praktycznie w każdym województwie znajdziesz bankomat BOŚ Bank i to w pobliżu placówki. Bank Ochrony Środowiska oddziały otwiera wszędzie tam, gdzie konsumenci wykazują zapotrzebowanie na usługi bankowe. Zastanawiasz się, w jaki sposób działają poszczególne punkty? Jeśli jesteś klientem tej instytucji lub dopiero planujesz podpisać umowę, koniecznie weź pod uwagę to, w jaki sposób działają BOŚ Bank oddziały.

Ze względu na rozmieszczenie, każdy oddział BOŚ Bank stawia przede wszystkim na:

 • wygodny dojazd do placówki komunikacją miejską;
 • dostęp do darmowych parkingów;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Czy warto zostać klientem tej instytucji? BOŚ Bank oddziały ma praktycznie w całej Polsce, a te są czynne w godzinach dopasowanych do potrzeb większości odbiorców. Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Bankomaty i wpłatomaty BOŚ Bank

W BOŚ Bank bankomaty dostępne są praktycznie na terenie całej Polski. Jako klient tej instytucji finansowej możesz korzystać w pełni z ich funkcjonalności i to bez żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat. Czym wyróżnia się urządzenie tej instytucji, jakim jest bankomat? Bank Ochrony Środowiska inwestuje w nowoczesny sprzęt, który wyróżnia się: 

 • dotykowymi ekranami;
 • udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych;
 • dostępem przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • możliwością realizowania transakcji BLIK.

Jak widać, darmowe bankomaty BOŚ Bank to istotny wyróżnik tej instytucji finansowej na tle innych, które działają na terenie Polski. Pamiętaj, że banki w kraju nie zawsze umożliwiają korzystanie ze swoich bankomatów bez opłat. W tym przypadku zyskujesz darmowy dostęp przez całą dobę oraz bezpieczeństwo podczas realizowania transakcji gotówkowych.

Oczywiście wpłatę i wypłatę środków zrealizujesz bezpośrednio w kasie wybranej placówki. Licz się jednak z tym, że za taką obsługę gotówkową oddział pobierze stosowną prowizję wynikającą z cennika. Lepszą opcją na wypłatę środków są BOŚ Bank bezpłatne bankomaty, które dostępne są w większości miast, gdzie znajdują się punkty obsługi klienta.

W jakich godzinach pracują placówki banku BOŚ?

BOŚ Bank oddziały znajdujące się w wielu województwach Polski pracują w takich godzinach, aby zadowolić wszystkich swoich konsumentów. Każda placówka BOŚ Bank ma inne godziny funkcjonowania. W tym przypadku instytucja nie narzuca odgórnie godzin funkcjonowania poszczególnych punktów obsługi klienta. Analizując to, jak pracują BOŚ Bank placówki, można powiedzieć, iż większość z nich funkcjonuje nawet od godziny 9:30 do godziny 17:00 w dni robocze. Niestety w niedziele i święta konsumenci nie mają dostępu do usług stacjonarnej obsługi bankowej.

Kiedy chcesz udać się do stacjonarnego punktu obsługi klienta, koniecznie sprawdź wcześniej, w jakich godzinach dostępni są doradcy w danym miejscu. Informacje na ten temat znajdziesz bezpośrednio na stronie Internetowej banku BOŚ Bank. Placówki zatrudniają wyłącznie wykwalifikowanych doradców finansowych, którzy w godzinach pracy są w stanie przedstawić kompleksowo ofertę klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Jakie sprawy można załatwić w oddziałach BOŚ Bank?

W stacjonarnych punktach obsługi konsumenta BOŚ Bank załatwisz wiele spraw związanych z obsługą rachunków bankowych i nie tylko. Kiedy udasz się na miejsce, możesz:

 • złożyć wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego lub hipotecznego;
 • wnioskować o wydanie nowej karty płatniczej lub założenie lokaty;
 • skorzystać z możliwości domu maklerskiego;
 • uruchomić nowe konta bankowe;
 • zapoznać się z aktualną ofertą banku;
 • odblokować dostęp do serwisu transakcyjnego;
 • zmienić swoje dane osobowe.

To oczywiście tylko niektóre sprawy, jakie bez problemu załatwisz w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta BOŚ Bank. Jakie bankomaty za darmo dostępne są na terenie kraju? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. W przypadku tej instytucji finansowej wszystkie bankomaty należące do banku są dostępne dla posiadaczy rachunków bankowych CAŁKOWICIE ZA DARMO.

Czy za korzystanie z bankomatów i wpłatomatów bank pobiera prowizje?

W przypadku BOŚ Bank wypłaty z bankomatów są w 100% darmowe. Bank nie pobiera z tytułu wypłaty gotówki żadnej prowizji od swoich klientów posiadających rachunki indywidualne lub firmowe. Chcesz wiedzieć, czy warto zostać klientem tej instytucji, biorąc pod uwagę koszty? Jakimi cechami wyróżnia się BOŚ Bank? Bankomaty bez prowizji to nie wszystko. Do kolejnych pozytywnych cech tej instytucji, zaliczamy:

 • bogatą ofertę produktów finansowych;
 • brak ukrytych opłat;
 • wieloletnie doświadczenie;
 • świetnie dopasowane godziny pracy i lokalizacje oddziałów w Polsce;
 • mocno rozbudowana bankowość elektroniczna;
 • bezbłędny kontakt z infolinią banku.

Wszystkie te aspekty sprawiają, że coraz więcej konsumentów decyduje się na współpracę z tym bankiem. Niemniej jednak brak opłat za korzystanie z bankomatów jest jednym z największych plusów współpracy z BOŚ Bank. Które bankomaty bez prowizji dostępne są dla kontrahentów? Praktycznie wszystkie na terenie kraju, które należą do tej instytucji finansowej.

Opinie o placówkach BOŚ Bank

Opinie o BOŚ Bank w sieci są różne. Większość osób posiadających rachunki indywidualne lub firmowe w tym banku docenia wiele czynników. To najczęściej wyróżniających się aspektów, zaliczamy:

 • spore doświadczenie  i wiedzę doradców finansowych;
 • dobrze dopasowane godziny pracy do potrzeb konsumentów;
 • świetne lokalizacje stacjonarnych punktów obsługi klienta;
 • oferty finansowania skierowane dla osób inwestujących w ekologiczne rozwiązania;
 • wygodną aplikację mobilną oraz serwis Internetowy.

Jest wiele czynników, które sprawiają, że klienci banku BOŚ wystawiają bardzo dobre opinie na jego temat. Pamiętaj, aby przed nawiązaniem współpracy w dowolnym zakresie zawsze sprawdzić opinie na temat samego banku, jak i konkretnych usług. Ta instytucja ma ponda 30 lat doświadczenia w branży finansowej. Tak duży staż przekłada się na jakość świadczonych usług oraz szybkość załatwiania spraw stacjonarnie oraz poprzez medium komunikacyjne, jakim jest infolinia BOŚ Bank.

Jak skontaktować się z pracownikiem Banku Ochrony Środowiska?

Zastanawiasz się, w jaki sposób otrzymasz informacje o aktualnej ofercie banku? A może szukasz sposobu na podpisanie umowy, albo nawet zamknięcie rachunku bankowego? W przypadku tej instytucji umowy, wnioski o zamknięcie konta oraz uruchomienie nowego należy zgłaszać osobiście w wybranych oddziałach lub poprzez korespondencję tradycyjną. Ten bank stawia na tradycyjne formy kontaktu z klientem. Mimo mocno rozbudowanej aplikacji mobilnej oraz wygodnego serwisu Internetowego wiele spraw wciąż należy załatwiać osobiście w wybranych placówkach na terenie Polski. Z pracownikiem banku skontaktujesz się na następujące sposoby:

 • telefonicznie poprzez infolinię;
 • osobiście w wybranym oddziale;
 • korespondencyjnie;
 • e-mailowo;
 • poprzez formularz kontaktowy na stronie Internetowej.

Jeśli chcesz tylko zapoznać się z aktualną ofertą banku, wystarczy, że zadzwonisz do doradcy lub zostawisz swój numer w formularzu pod wybraną usługą na stronie Internetowej. Mimo niewielkich możliwości ze względu na kontakt bank cieszy się sporym uznaniem klientów. Rok ro doku liczba aktywnych kont bankowych w tej instytucji rośnie.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku?

Chcesz wiedzieć, czy podpisanie umowy z BOŚ Bankiem w zakresie prowadzenia konta osobistego lub udzielenia kredytu gotówkowego to dobry pomysł? W pierwszej kolejności przeanalizuj warunki, jakie proponuje bank. Następnie porównaj je z innymi ofertami np. w ramach rankingu kont bankowych lub rankingu kredytów gotówkowych. Dzięki temu dowiesz się, czy oferta BOŚ Banku jest najlepsza, czy może znajdziesz inne, nieco bardziej atrakcyjne pod względem finansowym rozwiązania. Opinie konsumentów na temat tej instytucji są jasne. Większość z nich wskazuje na fakt, iż warto nawiązać współpracę z tym bankiem w dowolnym zakresie.

Chcesz przekonać się na własnej skórze i podpisać umowę z tą instytucją? W tym celu udaj się do dowolnego stacjonarnego punktu obsługi klienta w kraju i wybierz ofertę, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. BOŚ Bank daje nieograniczone możliwości, stały dostęp do doradców poprzez infolinię oraz całodobową pomoc w zakresie odblokowywania dostępu do konta bankowego lub blokowania zaginionych lub skradzionych kart bankomatowych. Będąc klientem banku BOŚ nawet w niedzielę i święta skorzystasz z całodobowej pomocy w sytuacjach awaryjnych, a także wszystkich bankomatów na terenie Polski.

Dodatkowe produkty oraz informację

kredyt gotówkowy boś bank
sesje boś bank
infolinia boś bank
5/5 - (1 oddanych głosów)