Obecnie każdy szanujący się przedsiębiorca powinien posiadać odpowiednio dopasowane konto firmowe. Rachunek w banku to wygodny sposób na zarządzanie finansami firmy i nie tylko. Warto sprawdzić, czym spośród innych wyróżnia się rachunek firmowy w banku Citi Handlowy.

RANKING KONT FIRMOWYCH >>

Konto firmowe Citi Handlowy – kto może je założyć?

W banku Citi Handlowy konto firmowe może otworzyć każdy, kto prowadzi własną firmę. Oferta tej instytucji skierowana jest zarówno dla niewielkich działalności gospodarczych, jak i dużych firm. Konto firmowe w tym przypadku dopasowane jest do firmy pod względem jej dochodów. Im wyższe są zyski i większa firma, tym lepszą ofertę proponuje bank Citi Handlowy.

Rachunek firmowy Citi Handlowy może mieć każde przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości. Do podstawowych działalności, jakie mogą nawiązać współpracę z tym bankiem, zaliczamy:

 • jednoosobową działalność gospodarczą;
 • spółkę z o.o.;
 • spółkę akcyjną, komandytową i inne;
 • stowarzyszenia;
 • fundacje.

Podsumowując kwestie możliwości założenia rachunku firmowego, praktycznie każdy może to zrobić. Forma prowadzenia działalności gospodarczej nie ma w tym przypadku większego znaczenia. Dodatkowo w Citi Handlowy konto firmowe online rejestruje się w kilku prostych krokach, co przekłada się na stale zwiększające się zainteresowanie przedsiębiorców tą ofertą współpracy.

Inne produkty dla firm

citi handlowy kredyt gotówkowy
citi handlowy kredyt firmowy
citi handlowy lokata

Rachunek firmowy Citi Handlowy – czym się charakteryzuje?

W dzisiejszych czasach zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa mają swoje konta firmowe. Ważne jest to, aby rachunek bankowy był dobrze dopasowany do potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej. Jeśli chodzi o Citi Konto dla biznesu, warto wyróżnić trzy podstawowe jego cechy, a mianowicie:

 • darmowe prowadzenie rachunku przez 24 miesiące;
 • darmowe przelewy online do ZUS i US;
 • brak kosztów za 30 pierwszych przelewów krajowych w PLN przez Internet.

Powyższe elementy to trzy podstawowe cechy, jakie wyróżniają produkt proponowany przez Citi Handlowy. Konto firmowe przez Internet cechuje się głównie wygodą użytkowania, przejrzystym interfejsem serwisu, a także wieloma usługami dodatkowymi.

Co ciekawe, każdy przedsiębiorca posiadający w Citi Handlowy Internetowe konto firmowe otrzyma aż 10 kodów rabatowych na wysyłkę paczek przy pomocy Paczkomatów InPost. To świetne warunki, które sprzyjają rozwojowi firm z branży transportowej i handlowej. Aby skorzystać z promocji, należy do ostatniego dnia miesiąca wykonać co najmniej jeden przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego. Uwaga! Oferta jest ograniczona czasowo.

Korzyści płynące z założenia konta firmowego w Citi Handlowy

Posiadając w Citi Handlowy Internetowe konto firmowe, można liczyć na dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności i usług. Do najpopularniejszych udogodnień dostępnych dla przedsiębiorców, zaliczamy:

 • CitiKantor;
 • Citi Global Wallet;
 • łączenie konta prywatnego z firmowym;
 • ustalenie kilku reprezentantów rachunku;
 • dostęp do PUE ZUS.

Jeśli chodzi o kantor walutowy dla przedsiębiorców, bank oferuje aktualne kursy walut, niski spread oraz jest dedykowanym dealerem przewalutowań do 30 tys. złotych. Rachunek firmowy Citi Handlowy pozwala także na wygodne płatności kartą debetową w sklepach Internetowych na całym świecie. Karta dopasowuje się do waluty płatności, dzięki czemu jako przedsiębiorcy unikamy konieczności przewalutowania środków.

Wygodne łączenie rachunku osobistego z firmowym to kolejna usługa dodatkowa dla przedsiębiorców. Warto wiedzieć, że wystarczy spełnić warunki zwolnienia z opłat z konta osobistego, aby nie płacić również za konto firmowe i na odwrót. Dodatkowo konsumenci posiadający konto firmowe Citi Handlowy mogą wygodnie logować się do nowoczesnego serwisu ZUS PUE. To wszystko w ramach posiadania jednego rachunku firmowego w tym banku.

Jak założyć konto firmowe w Citi Handlowy?

Nie każdy wie, w jaki sposób założyć funkcjonalne konto firmowe – Citi Handlowy. Jak założyć taki rachunek? To proste. Wystarczy udać się do stacjonarnego punktu obsługi klienta lub zalogować się do serwisu Internetowego (dotyczy to jednak tylko posiadaczy konta osobistego).

Skuteczną metodą pozwalającą na założenie rachunku firmowego w Citi Handlowy jest pozostawienie swoich danych kontaktowych na stronie Internetowej banku. W formularzu trzeba podać takie dane, jak:

 • imię;
 • nazwisko;
 • nazwę firmy;
 • NIP;
 • telefon;
 • e-mail.

Wpisując do formularza te dane, pracownik banku skontaktuje się z zainteresowaną osobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Podczas rozmowy telefonicznej zostaną przedstawione szczegóły oferty na konto firmowe Citi Handlowy. Opłaty za założenie rachunku oraz jego prowadzenie nie występują. Warto o tym wiedzieć, będąc przedsiębiorcą poszukującym oszczędności i funkcjonalności jednocześnie.

Każdy klient biznesowy posiadający w Citi Handlowy Internetowe konto firmowe może liczyć na atrakcyjne kredyty dla firm z niskim oprocentowaniem. To świetna propozycja dla działalności gospodarczych, które dopiero się rozwijają i poszukują możliwości finansowania na rynku.

Czy warto mieć własne konto firmowe w Citi Handlowy?

Posiadanie własnego rachunku firmowego to duża wygoda oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Funkcjonalne konto w nowoczesnym banku umożliwia zarządzanie finansami przedsiębiorstwa praktycznie z każdego miejsca na ziemi. Warto także sprawdzić ranking kredytów dla firm, które są udzielane dla stałych klientów Citi Handlowego.

Wszystkie powyższe aspekty jasno wskazują na fakt, iż warto zastanowić się nad założeniem rachunku firmowego w tej instytucji finansowej. Jest to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Co ciekawe, każdy klient biznesowy może również dostosować funkcje swojego konta do indywidualnych potrzeb. W tym przypadku dla klientów dostępne są dwie opcje: Priority oraz Gold. Wybór ostatecznego wariantu jest zależny przede wszystkim od poziomu rozwoju firmy oraz stabilności finansowej.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)