Białystok to miejsce, gdzie dla mieszkańców liczy się przede wszystkim wygodny dojazd do placówek bankowych, a także łatwy dostęp do wpłatomatów i bankomatów na terenie miasta. Czy warto jednak zainteresować się tym, w jaki sposób działa Credit Agricole? Z jakich usług mogą korzystać konsumenci w tej miejscowości? Sprawdźmy, jak w rzeczywistości funkcjonuje ta instytucja na terenie Białegostoku.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole bank Białystok – gdzie są placówki na terenie miasta?

W Białymstoku znajduje się co najmniej kilka stacjonarnych punktów obsługi konsumenta, należących do Credit Agricole Białystok. Oddziały te rozmieszczone są równomiernie w pobliżu centrum miasta. Dlaczego w ten sposób? Głównie ze względu na chęć udostępnienia usług finansowych wszystkim mieszkańcom tej miejscowości niezależnie od zamieszkiwanej przez nich części miasta. Bank Credit Agricole stawia w dużej mierze na zadowolenie swoich klientów, dlatego stale otwiera swoje nowe filie, które są świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta.

Credit Agricole Białystok Legionowa

Credit Agricole Białystok Legionowa to punkt znajdujący się w ścisłym centrum miasta. Pracownicy tego oddziału dostępni są w dni robocze od godziny 9:30 do 18:00. Warto jednak sprawdzić dokładne godziny funkcjonowania placówki, gdyż te w poszczególne dni mogą być różne. Na miejscu każdy klient ma dostęp do tłumacza polskiego języka migowego oraz parkingu dla osób niepełnosprawnych.

Credit Agricole Białystok Kawaleryjska

Punkt Credit Agricole Białystok Kawaleryjska mieści się w południowej części miasta tuż przy parku. Warto zaznaczyć, że placówka we wtorki pracuje od godziny 11:00 do 18:00, natomiast w pozostałe dni robocze od 9:00 do 16:00. Na wizytę w tej placówce każdy klient może umówić się online, a na miejscu dostępna jest pętla indukcyjna, kącik dla dzieci oraz podjazd dla wózków inwalidzkich.

Credit Agricole Białystok Lipowa

Dzwonek przywołujący pracownika banku, dostępny dla klientów niepełnosprawnych, a także parking w pobliżu to tylko niektóre cechy, jakimi wyróżnia się Credit Agricole Białystok – Lipowa. W tym miejscu mieszkańcy mogą uzyskać pomoc doradców:

 • w poniedziałki: 11:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku: 10:00 – 17:00.

Oprócz tego wizytę oczywiście można umówić wcześniej online, unikając kolejek w placówce. Credit Agricole Lipowa Białystok to najczęściej wybierany przez mieszkańców oddział na terenie miasta.

Credit Agricole Białystok Antoniukowska

W stacjonarnym oddziale Credit Agricole Białystok Antoniukowska można załatwić wszelkie sprawy związane z kredytem hipotecznym, gotówkowym, konsolidacyjnym i nie tylko. Kącik dla dziecka, parking dla niepełnosprawnych oraz pojazd dla wózków to główne udogodnienia w tym punkcie.

Credit Agricole Białystok – czym zajmują się doradcy na miejscu?

Wykwalifikowani doradcy Credit Agricole Białystok znajdujący się w każdym punkcie na terenie tego miasta zajmują się przede wszystkim kompleksową obsługą konsumentów. Udając się na spotkanie w Credit Agricole bank Białystok, można załatwić takie sprawy, jak:

 • złożenie wniosku o udzielenie kredytu lub pożyczki;
 • założenie nowego konta bankowego;
 • otwarcie lokaty;
 • podpisanie umowy na ubezpieczenie na życie;
 • założenie funduszu inwestycyjnego;
 • spłata aktualnych zobowiązań finansowych;
 • wpłata lub wypłata gotówki w kasie banku;
 • i wiele innych…

Credit Agricole – oddział Białystok to punkt, który wyróżnia się przede wszystkim kompleksową obsługą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Każdy, kto posiada w Credit Agricole konto osobiste może liczyć przede wszystkim na o wiele szybsze rozpatrzenie każdego wniosku, a także indywidualnie dopasowaną ofertę np. pożyczki gotówkowej. Odziały Credit Agricole w Białymstoku są przystosowane do obsługi nawet najbardziej wymagających klientów – zarówno przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych.

W jaki sposób są rozmieszczone placówki Credit Agricole w Białymstoku?

Na terenie Białegostoku działa kilka oddziałów stacjonarnej obsługi konsumenta CA. Ten bank bierze pod uwagę kilka podstawowych czynników, przed podjęciem decyzji o otwarciu nowego punktu. Credit Agricole Białystok placówki otwiera przede wszystkim tam, gdzie:

 • pojawia się duże zainteresowanie mieszkańców usługami bankowości stacjonarnej;
 • jest duże zagęszczenie ludności;
 • w pobliżu znajdują się centra handlowe lub inne obiekty publicznego użytku.

Oczywiście to tylko niektóre kwestie, jakie bank bierze pod uwagę, otwierając swoje nowe stacjonarne oddziały na terenie tego miasta, jak i wielu innych w Polsce.

Wpłatomaty i bankomaty Credit Agricole w Białymstoku

Wpłatomat Credit Agricole Białystok to sprzęt dostępny praktycznie w każdej placówce. Do głównych cech maszyn do transakcji gotówkowych, zaliczamy:

 • dotykowe ekrany;
 • transakcje bez użycia karty;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • maksimum bezpieczeństwa ze względu na zastosowane kamery monitorujące.

Warto wiedzieć, że każdy wpłatomat i bankomat Credit Agricole Białystok jest dostępny całkowicie ZA DARMO dla wszystkich osób posiadających już rachunek bankowy w tej instytucji. W przeciwnym razie zrealizowanie transakcji wypłaty środków będzie wiązało się z koniecznością opłacenia prowizji na rzecz banku.

O tym warto wiedzieć… W Credit Agricole Białystok godziny otwarcia nie mają wpływu na sposób funkcjonowania bankomatów i wpłatomatów. Dlaczego? Głównie z tego względu, iż tego typu maszyny znajdują się na zewnątrz placówek lub w wybranych punktach na terenie aglomeracji miejskiej.

Dlaczego warto zostać klientem banku Credit Agricole w Białymstoku?

Istnieje wiele powodów, dla których warto nawiązać kontakt i współpracę z tym bankiem. Credit Agricole – kredyt gotówkowy to jeden z takich powodów. Dlaczego? Ten produkt finansowy to przede wszystkim atrakcyjne oprocentowanie, możliwość dowolnego dostosowania okresu spłaty oraz minimum formalności podczas składania wniosku. Wielu mieszkańców Białegostoku docenia właśnie te czynniki, zachęcając nowe osoby do skorzystania z oferty tej instytucji.

Oprócz tego Credit Agricole lokata – to kolejna usługa przyciągająca uwagę konsumentów na tym terenie. Elastyczny termin trwania umowy oraz atrakcyjne oprocentowanie oszczędności pozwala na realne wypracowanie zysków. Dla osób poszukujących bezpiecznego sposobu na lokowanie swoich oszczędności to jedna z najlepszych dostępnych opcji na rynku.

Czy warto więc zostać nowym klientem tej instytucji? Po uwzględnieniu opinii konsumentów, które utrzymują się na świetnym poziomie, a także sprawdzeniu oferty produktów finansowych, można śmiało stwierdzić, iż jest to bank godny zaufania. Wystarczy udać się na spotkanie z doradcą finansowym w dowolnie wybranej placówce, aby przekonać się, że możliwość dopasowania usług bankowych do swoich potrzeb to nie tylko chwyt marketingowy.

Osoby poszukujące wygodnego sposobu do zarządzania swoimi finansami, atrakcyjnie oprocentowanych kredytów oraz rzetelnej obsługi klienta powinny zainteresować się opcją nawiązania współpracy z bankiem CA na terenie Białegostoku i nie tylko.

5/5 - (1 oddanych głosów)