W dzisiejszych czasach posiadanie własnego rachunku w banku to niezbędne minimum, aby zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca na ziemi i bez zbędnych opłat. W Polsce wiele banków posiada w ofercie różnego rodzaju konta bankowe dostosowane do potrzeb każdego konsumenta. Na jaki rachunek bankowy warto postawić? Sprawdźmy, jak na tle innych wypada osobisty rachunek w Credit Agricole.

ZAŁÓŻ KONTO >>

Podobne produkty Credit Agricole

credit agricole konto oszczędnościowe
credit agricole konto walutowe
credit agricole lokata
credit agricole zamknięcie konta

Konto osobiste Credit Agricole – dla kogo jest przeznaczone?

Rachunek bankowy w tym banku przeznaczony jest dla osób, które przede wszystkim ukończyły 18 rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Warto też wiedzieć, że konto osobiste Credit Agricole może mieć też osoba niepełnoletnia, ale tylko z pełnoprawnym opiekunem, który również będzie mieć stały dostęp do rachunku. Dla osób, które poszukują innowacyjnych rozwiązań oraz wygodnego sposobu na zarządzanie swoimi finansami instytucja przygotowała swoją ofertę składającą się z kilku różnych rachunków, a mianowicie:

 • Konto dla Ciebie;
 • Konto dla Ciebie GO!;
 • Konto dla Ciebie MOVE;
 • Konto dla Ciebie VIP.

Bank Credit Agricole konto osobiste dostosowuje tak, aby spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Co to oznacza w praktyce? Sprawia to, że coraz większa liczba klientów decyduje się na współpracę z tą instytucją. Warto jednak wcześniej poznać charakterystykę każdego z rachunków dostępnych w tym banku.

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie to praktycznie same korzyści. W Credit Agricole konto online tego typu można otworzyć całkowicie za darmo, a jego prowadzenie również nie będzie generować żadnych kosztów obsługi. Wszelkie wypłaty środków, transakcje Internetowe i inne usługi są bezpłatne. Co najciekawsze, dostęp do rachunku można uzyskać poprzez serwis Internetowy lub niezwykle intuicyjną aplikację mobilną.

Konto dla Ciebie GO!

Jest to rachunek bankowy przeznaczony dla nastolatków od 13 do 18 roku życia. To doskonały wstęp do tzw. bankowania, czyli zapoznania się z usługami finansowymi danej instytucji oraz możliwościami oszczędzania środków na koncie. O tym rachunku, warto wiedzieć przede wszystkim:

 1. Prowadzenie i otwarcie konta za 0 złotych.
 2. Karta z ekotworzywa z opcją wielowalutową wydawana za 0 złotych.
 3. Darmowe wypłaty z bankomatów na terenie kraju.
 4. Darmowe transakcje mobilne.
 5. Możliwość dostosowania wizerunku karty płatniczej na dowolny, wybrany przez konsumenta.

Jak widać, ten rachunek to doskonałe rozwiązanie dla nieletnich, którzy działają jeszcze pod nadzorem opiekunów prawnych. Wybierając tego typu konto, można rozpocząć przygodę z elektroniczną bankowością już od najmłodszych lat.

Konto dla Ciebie MOVE

To kolejny rachunek bankowy przeznaczony dla studentów i młodych osób, które poszukują taniej alternatywy w stosunku do innych ofert dostępnych na rynku. Wybierając Bank Credit Agricole możemy mieć pewność, że koszty praktycznie zawsze będą zerowe, a dostęp do konta niezwykle wygodny.

Ważne! Ramach tej oferty każdy klient decydujący się na założenie konta może liczyć na bonusy w postaci nawet 550 złotych zwrotu środków na konto!

Konto dla Ciebie VIP

Ten indywidualny rachunek bankowy, który pozwala przede wszystkim na realizowanie przelewów ekspresowych bez dodatkowych kosztów. To duże udogodnienie biorąc pod uwagę fakt, że większość instytucji finansowych pobiera opłaty w wysokości 5 złotych za pojedynczą transakcję tego typu. To konto osobiste Credit Agricole opłaty posiada na zerowym poziomie. Decydując się więc na ten rachunek bankowy, możemy cieszyć się całkowicie darmowym prowadzeniem konta, realizowaniem przelewów oraz wypłatami środków z bankomatów bez ukrytych prowizji.

Jak otworzyć konto osobiste w Credit Agricole?

W przypadku Credit Agricole konto osobiste warunki ma na bardzo dobrym poziomie. Większość z dostępnych rachunków to przede wszystkim:

 • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta;
 • Dostęp do karty wielowalutowej;
 • Wygodne sposoby wypłaty środków w bankomatach;
 • Dostęp do rachunku przez aplikację mobilną oraz serwis transakcyjny;
 • Wiele usług dodatkowych np. lokaty.

W CA zablokowane konto przez komornika można odblokować, tylko spłacając dług wobec wierzycieli i przesyłając potwierdzenie do instytucji finansowej. W sytuacji, kiedy komornik zajmuje rachunek bankowy żadna instytucja, nie ma możliwości jej odblokowania bez wcześniejszego uregulowania zadłużenia.

Samo otwarcie nowego rachunku w CA jest bardzo proste. Wystarczy tylko przejść przez kilka poniższych kroków.

 1. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie www.
 2. Prześlij go do doradcy.
 3. Poczekaj na kontakt ze strony banku.
 4. Załóż konto online lub wybranym oddziale banku.

Co ciekawe, rachunek bankowy dostępny dla klientów indywidualnych to nie wszystko. W Credit Agricole konto firmowe również cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów biznesowych. W tym przypadku również można liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, praktycznie zerowe koszty i wygodny dostęp do finansów przedsiębiorstwa z dowolnego miejsca na ziemi.

Konto osobiste Credit Agricole – warunki

W przypadku banku CA warunki dla poszczególnych rachunków indywidualnych są bardzo podobne. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze z nich.

Otwarcie rachunku 0 złotych
Prowadzenie rachunku 0 złotych
Przelewy ELIXIR 0 złotych
Wypłaty w bankomatach 0 złotych
Transakcje mobilne 0 złotych

W zależności od wybranego konta w tym banku można też realizować transakcje natychmiastowe za 0 złotych lub za opłatą w wysokości 5 złotych za pojedynczą transakcję.

Konto osobiste Credit Agricole – opinie

Czy warto zostać klientem Credit Agricole? Konto osobiste opinie ma na bardzo dobrym poziomie. Większość recenzji jednoznacznie wskazuje na fakt, iż warto nawiązać współpracę z tą instytucją w zakresie prowadzenia rachunku bankowego indywidualnego, a także dla biznesu. 

Analizując opinie na temat rachunków indywidualnych, można zauważyć, że doceniane są przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • Dostęp do usług dodatkowych;
 • Bogata oferta kont skierowana zarówno dla osób nieletnich, jak i pełnoletnich;
 • Możliwość zarządzania finansami przez aplikację mobilną, serwis transakcyjny oraz infolinię.

W Credit Agricole infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 20:00, gdzie każdy konsument może zablokować lub odblokować dostęp do rachunku, a także zlecić wykonanie przelewu i wiele więcej.

Konto indywidualne w Credit Agricole

Każdy, kto posiada indywidualny rachunek bankowy w CA, może liczyć na dostęp do szeregu dodatkowych usług takich, jak:

 • Lokaty;
 • Konta oszczędnościowe;
 • Kantor walutowy;
 • Ubezpieczenia.

Tak szeroki zakres działalności banku sprawia, że wiele osób decyduje się na założenie nowego rachunku prowadzonego właśnie przez tę instytucję. Wybór CA to gwarancja bezpieczeństwa, łatwego dostępu do finansów oraz wiele możliwości pomnażania swoich oszczędności w ramach usług dodatkowych.

O tym warto wiedzieć! Ten bank w ramach przyciągnięcia uwagi konsumentów udostępnia wiele promocji, które pozwalają na uzyskanie nawet do 550 złotych dodatkowych środków na koncie tylko za założenie rachunku.

Konto osobiste Credit Agricole a indywidualna linia kredytowa

Osoby posiadające już rachunek bankowy w tej instytucji finansowej, które ukończyły 18 rok życia mogą skorzystać także z indywidualnej linii kredytowej. W ramach takiej współpracy możemy liczyć na:

 • Limit nawet do 50 000 złotych;
 • Natychmiastową wypłatę środków; 
 • Atrakcyjne oprocentowanie;
 • Umowa do 12 miesięcy.

Wystarczy, że otworzymy jedno z kont dostępnych w aktualnej ofercie, a linia kredytowa z limitem odnawialnym będzie dostępna praktycznie od ręki. Wystarczy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, aby otrzymać pozytywną decyzję po złożeniu wniosku o finansowanie.

Współpraca z CA jest nie tylko prosta, ale i wygodna. Bank, który stawia na rozwiązania Internetowe, szybko rozwija swoje usługi na terenie całej Polski umożliwiając konsumentom skuteczne pomnażanie swoich oszczędności i nie tylko.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)