Na terenie Gdańska działa wiele instytucji finansowych, które świadczą swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto mieć na uwadze fakt, że większość konsumentów ceni sobie wygodny dostęp do usług bankowych, a także bezproblemowy dojazd do punktu bankowego z dowolnej części miasta. Jak na tle innych instytucji finansowych wypada bank Credit Agricole? Poniżej znajdują się najistotniejsze informacje na ten temat.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Gdańsk – jak działają placówki?

Warto wiedzieć, że Credit Agricole Gdańsk ma wiele swoich placówek na terenie tej miejscowości. Większość z nich znajduje się w ścisłym otoczeniu centrum, natomiast kilka zostało umiejscowionych na obrzeżach miasta. Dlaczego? Głównie ze względu na to, aby wszyscy mieszkańcy mogli w dogodnym dla siebie czasie udać się na spotkanie z doradcą finansowym, Warto zaznaczyć, że Credit Agricole bank Gdańsk dokłada wszelkich starań, aby dopasować się do potrzeb wszystkich konsumentów – niezależnie od tego czy jest to klient biznesowy, czy indywidualny.

Oddziały Credit Agricole w Gdańsku wyróżniają się przede wszystkim takimi aspektami, jak:

 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych;
 • bogata oferta usług i produktów;
 • dogodne godziny pracy dopasowane do potrzeb konsumentów;
 • nieograniczony dostęp do wpłatomatów i bankomatów;
 • świetne rozmieszczenie punktów obsługi klienta względem infrastruktury miejskiej.

To tylko niektóre z czynników, jakimi wyróżniają się placówki Credit Agricole. Oddział Gdańsk w każdym przypadku umożliwia załatwienie praktycznie wszystkich spraw związanych z prowadzeniem konta, spłatą i zaciągnięciem zobowiązań finansowych, a także odblokowywaniem dostępu do serwisu Internetowego. 

Credit Agricole Gdańsk – co klienci mogą załatwić w stacjonarnym oddziale?

Każdy, kto wybiera się na spotkanie z doradcą, powinien wcześniej dowiedzieć się, jakie sprawy w ogóle można załatwić w Credit Agricole Gdańsk. Oddziały na miejscu przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki temu podczas wizyty można załatwić wszelkie sprawy takie, jak:

 • złożenie wniosku o udzielenie kredytu gotówkowego lub hipotecznego;
 • założenie lokaty bankowej;
 • otwarcie nowego konta osobistego, firmowego lub oszczędnościowego;
 • zmiana danych osobowych;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • blokada zagubionych kart płatniczych;
 • złożenie dyspozycji o wykonanie przelewu.

Oczywiście to nie wszystko, co można załatwić, udając się wybranej placówki, jaką posiada Bank Credit Agricole w Gdańsku. Warto zaznaczyć, że ta instytucja stawia przede wszystkim na własny rozwój oraz zadowolenie konsumentów. Z tego względu mieszkańcy Gdańska podczas spotkania z doradcą mogą także kompleksowo zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych.

To ciekawe! Podczas wizyty w dowolnej placówce każdy klient ma możliwość indywidualnego dostosowania usług i produktów do swoich potrzeb np. pod względem czasu obowiązywania umowy kredytu gotówkowego i nie tylko.

Każdy, kto posiada w Credit Agricole konto osobiste może też liczyć na o wiele lepsze oferty współpracy oraz szybszą weryfikację wniosków, aniżeli klienci, którzy jeszcze nie posiadają takowego rachunku. Bank Credit Agricole Gdańsk to instytucja, która stale dopasowuje się do zmieniających się potrzeb konsumentów w całym kraju.

Jak są rozmieszczone placówki Credit Agricole w Gdańsku?

Credit Agricole placówki Gdańsk są rozmieszczone dość równomiernie po całej aglomeracji miejskiej. Mieszkańcy tej miejscowości mogą wygodnie przedostać się do dowolnego punktu, dzięki bliskości przystanków komunikacji miejskiej. Warto też wspomnieć, że bank w pobliżu swoich stacjonarnych oddziałów zawsze posiada parkingi dla klientów, a także wydzielone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Ta instytucja, rozmieszczając swoje placówki, bierze pod uwagę takie czynniki, jak:

 • liczba i wiek mieszkańców;
 • liczba miejsc pracy na danym terenie;
 • poziom rozwoju infrastruktury miejskiej;
 • zainteresowanie klientów usługami bankowości stacjonarnej.

To tylko podstawowe czynniki, jakie mają wpływ na miejsca otwarcia nowych punktów obsługi klienta banku CA. Dzięki temu, że instytucja przeprowadza dokładną analizę rynku przed otwarciem nowego oddziału, punkty są zawsze ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych konsumentów.

Wpłatomaty i bankomaty Credit Agricole w Gdańsku

Na terenie tej miejscowości jest wiele punktów obsługi klienta, w których znajduje się zarówno bankomat, jak i wpłatomat. Credit Agricole Gdańsk to instytucja, która stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów. Z tego względu każdy wpłatomat i bankomat Credit Agricole Gdańsk posiada:

 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • opcję transakcji bez użycia karty;
 • i wiele innych udogodnień…

Warto również wspomnieć, że w Credit Agricole Gdańsk – placówki wyposażone są najczęściej przynajmniej w jedno z takich urządzeń do realizacji transakcji gotówkowych. Istotną informacją dla konsumentów jest także to, że urządzenia dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Ważne! Dla klientów banku CA posiadających konta osobiste lub firmowe bankomaty i wpłatomaty są całkowicie darmowe. Oznacza to, że zarówno wypłata, jak i wpłata gotówki nie wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty na rzecz banku.

Credit Agricole Gdańsk Grunwaldzka

Credit Agricole Gdańsk Grunwaldzka mieści się w północnej części miasta, gdzie odnotowuje się spore zagęszczenie ludności. Warto wspomnieć, iż ta placówka czynna jest w dni robocze od 10:00 do 17:00. Na miejscu klienci mogą skorzystać z pomocy tłumacza polskiego języka migowego, dzwonka przywołującego pracownika banku do pomocy osobom niepełnosprawnym, podjazdu dla inwalidów oraz parkingu dla osób niepełnosprawnych.

Credit Agricole Gdańsk Wrzeszcz

Credit Agricole Gdańsk Wrzeszcz to sieć punktów obsługi konsumenta znajdująca się w zachodniej części miasta. Bank zdecydował się na umieszczenie swoich placówek właśnie w tej lokalizacji, aby zapewnić większości mieszkańców wygodny dostęp do usług bankowych takich, jak np. wpłaty i wypłaty gotówkowe, kredyty gotówkowe/hipoteczne oraz wygodny sposób na zarządzanie swoim kontem bankowym.

Credit Agricole Gdańsk Morena

Warto wiedzieć też, że Credit Agricole Gdańsk Morena to punkty obsługi znajdujące się w pobliżu C.H Morena. Bliskość oddziału w stosunku do galerii handlowej to bardzo dobre posunięcie, gdyż konsumenci chcący spotkać się z doradcą mogą skorzystać z pobliskiego parkingu w wyżej wymienionej galerii. Warto mieć też na uwadze, że punkt obsługi w tym miejscu działa w wydłużonych godzinach, bo aż do 18:00.

Credit Agricole Gdańsk Rajska

Oddział banku Credit Agricole Gdańsk – Rajska działa od godziny 9:00 do 17:00. Na miejscu w tej placówce można załatwić wszelkie sprawy związane z kredytami, transakcjami gotówkowymi, produktami dla biznesu oraz doradztwem inwestycyjnym. Tak, jak w przypadku wielu innych placówek bank w tym miejscu stawia na liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz dostęp do większości produktów zawartych w aktualnej ofercie na stronie Internetowej instytucji.

Credit Agricole Gdańsk Kołobrzeska

Co można powiedzieć na temat banku Credit Agricole Gdańsk? Kołobrzeska – punkt ten to bankomat, który dostępny jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę dla wszystkich klientów tej instytucji. Warto nadmienić, że urządzenie nie pobiera dodatkowych prowizji za realizowane transakcje gotówkowe.

Credit Agricole Gdańsk – opinie konsumentów

Jeśli chodzi o Credit Agricole – placówki Gdańsk to miejsca, które cieszą się sporym uznaniem mieszkańców. Większość osób wystawiających ocenę dla tej instytucji docenia takie aspekty, jak:

 • dostęp do tłumaczów języka migowego;
 • dogodne godziny pracy placówek;
 • darmowe parkingi dla niepełnosprawnych;
 • podjazdy dla wózków inwalidzkich;
 • pokoje dla dzieci.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, zdecydowanie warto zastanowić się nad tym, czy nie nawiązać współpracy z bankiem Credit Agricole. Lokata lub jakiekolwiek inne usługi tej instytucji spotykają się ze sporym zainteresowaniem konsumentów ze względu na atrakcyjne warunki współpracy w tym zakresie. O czym jeszcze warto wspomnieć? W Credit Agricole kredyt gotówkowy na niewielkie kwoty dostępny jest praktycznie od ręki dla każdego, kto posiada czynny rachunek w tym banku. W przeciwnym razie konieczne będzie dostarczenie zaświadczeń o dochodach, jednakże nie wpływa to znacząco na opinie klientów korzystających z usług tej instytucji finansowej.

Aby zapoznać się z ofertą banku, wystarczy udać się do dowolnego oddziału na terenie Gdańska. Warto pamiętać o tym, że na wizytę w oddziale można umówić się wcześniej poprzez stronę Internetową CA. Dzięki temu możemy uniknąć konieczności oczekiwania na swoją kolej w kolejce podczas wizyty w banku.

Każdy, kto szuka wygodnego dostępu do swoich finansów oraz wielu opcji pozwalających na inwestowanie lub zaciąganie dodatkowych zobowiązań, powinien zainteresować się ofertą banku CA na terenie Gdańska. Bezpieczeństwo, niezawodność i rzetelna obsługa – to właśnie cechy tej instytucji, które doceniane są przez konsumentów.

Warto przeczytać:

5/5 - (1 oddanych głosów)