Najważniejsze informacje:

 • W Katowicach są 3 placówki Credit Agricole: ul. Panewnicka 62, ul. Rynek 12, Warszawska 10.
 • Placówki stacjonarne są dostępne między 9:00 a 18:00 w dni robocze.

Katowice to dość spore miasto, które prężnie się rozwija ze względu na stały napływ nowych mieszkańców poszukujących pracy, nowego miejsca do życia lub chcących kontynuować swoją naukę na uczelniach wyższych. Coraz większe zagęszczenie ludności sprawia, że stacjonarne punkty obsługi klientów w przypadku banków są coraz mocniej oblegane. Jak to wygląda w przypadku Credit Agricole? W jaki sposób funkcjonują oddziały należące do tej instytucji? Czy warto zostać klientem CA? Sprawdźmy!

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Jakie sprawy można załatwić w placówkach Credit Agricole na terenie Katowic?

Credit Agricole Katowice to przede wszystkim instytucja, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich konsumentów mieszkających na terenie tej miejscowości. Warto zaznaczyć, iż bank stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie swoich klientów oraz przyciągnięcie uwagi nowych. Oddziały Credit Agricole w Katowicach przyjmują na miejscu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych w każdym zakresie. Do spraw, które można załatwić, udając się do wybranej placówki na terenie miasta, zaliczamy:

 • otwarcie nowego rachunku bankowego;
 • założenie lokaty, konta oszczędnościowego;
 • zaciągnięcie kredytu gotówkowego;
 • złożenie wniosku o kredyt hipoteczny;
 • zmiana danych osobowych;
 • wplata i wypłata gotówki;
 • zmiana danych osobowych i teleadresowych.

Oczywiście to nie wszystkie sprawy, jakie da się załatwić na miejscu w punktach Credit Agricole Katowice. Oddziały zawsze dostosowują swoje godziny pracy do potrzeb wszystkich klientów wykazujących zainteresowanie spotkaniem z doradcą finansowym. Warto również wiedzieć, że przedsiębiorcy, którzy decydują się na spotkanie ze stacjonarnym doradcą, mogą liczyć na pomoc w zakresie:

 • finansowania bieżącej działalności firmy lub inwestycji;
 • obsługi księgowej;
 • i wielu innych sprawach…

Credit Agricole bank Katowice nastawiony jest przede wszystkim na rzetelną i kompleksową pomoc klientom w każdym zakresie. Przekłada się to na wysoki poziom zadowolenia mieszkańców Katowic, a to prowadzi do stale zwiększającej się liczby aktywnych użytkowników korzystających z produktów finansowych tego przedsiębiorstwa.

Gdzie znajdują się oddziały Credit Agricole Katowice?

W jaki sposób na terenie miasta rozmieszone są punkty obsługi konsumenta Credit Agricole? Oddział Katowice to nie jedna placówka, a co najmniej kilka lokali, gdzie przyjmowani są interesanci w dni robocze. Podczas otwierania nowych placówek bank bierze pod uwagę kilka czynników zewnętrznych takich, jak:

 • bliskość przystanków;
 • liczba miejsc pracy na danym terenie;
 • liczba ludności oraz wiek mieszkańców miasta;
 • poziom zainteresowania usługami bankowości stacjonarnej.

Uwzględniając powyższe czynniki bank Credit Agricole skutecznie otwiera swoje placówki w miejscach, gdzie mieszkańcy potrzebują ich najbardziej. To doskonałe posunięcie tej instytucji, gdyż wpływa na stale zwiększający się poziom zainteresowania konsumentów usługami bankowości stacjonarnej.

Jakie usługi i produkty oferuje Credit Agricole w Katowicach?

Każdy, kto posiada w Credit Agricole konto osobiste może korzystać z wielu spersonalizowanych usług dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb. Nie oznacza to jednak, że oferta finansowa banku nie jest atrakcyjna dla nowych klientów. Udając się do wybranego oddziału CA w Katowicach, można skorzystać z takich usług i produktów, jak:

 • kredyty gotówkowe;
 • kredyty hipoteczne;
 • konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, walutowe;
 • lokaty;
 • finansowanie dla firm;
 • i wiele więcej…

Warto mieć na uwadze, że ta instytucja proponuje także nowym klientom zakładającym rachunki bankowe atrakcyjne warunki współpracy. W ramach aktywnego prowadzenia konta często można zyskać nawet ponad 500 złotych premii przy zachowaniu warunków promocyjnych obowiązujących w danym okresie.

Wpłatomaty i bankomaty Credit Agricole Katowice 

Zarówno wpłatomat, jak i bankomat Credit Agricole Katowice działa w bardzo prosty sposób. Większość urządzeń tego typu znajduje się zarówno w stacjonarnych punktach obsługi, jak i w wybranych miejscach na terenie całej aglomeracji miejskiej. Do głównych cech, jakimi wyróżnia się bankomat i wpłatomat Credit Agricole Katowice, zaliczamy:

 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • brak prowizji za transakcje gotówkowe dla klientów banku;
 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • możliwość zrealizowania transakcji bez użycia karty np. telefonem lub BLIK.

Osoby, które chcą wpłacić pieniądze na swój rachunek bankowy lub szybko je wypłacić, powinny zainteresować się możliwością skorzystania z darmowych maszyn do tego typu transakcji. Oczywiście na miejscu w placówkach można również wykonać takie operacje, ale wiąże się to z koniecznością opłacenia prowizji na rzecz banku za obsługę kasową. Jeśli chodzi o dostęp do wpłatomatu – ten dostępny jest np. w punkcie Credit Agricole Katowice Chorzowska.

Credit Agricole Katowice Panewnicka

Punkt Credit Agricole Katowice Panewnicka działa w dni robocze od godzin 9:00 do 16:00. Wyjątkiem są wtorki, kiedy to oddział pracuje do godziny 17:00. Warto wiedzieć, że na wizytę w tym oddziale można umówić się online. Na miejscu dostępne są parkingi dla osób niepełnosprawnych, podjazdy dla wózków dziecięcych i inwalidzkich, a także można skorzystać z pomocy tłumacza polskiego języka migowego.

Credit Agricole Katowice Rynek

Oddział Credit Agricole Katowice Rynek działa w każdy dzień roboczy od godziny 9:00 do 17:00. Warto zaznaczyć, że w tym stacjonarnym punkcie obsługi konsumenta w centrum miasta każdy klient ma dostęp do pętli indukcyjnej, tłumacza języka migowego, a także wielu udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Na miejscu przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Credit Agricole Katowice Warszawska

Credit Agricole Katowice Warszawska to oddział pracujący w nieco wydłużonych godzinach, gdyż w środy pracownicy banku są dostępni aż do godziny 18:00. W pozostałe dni placówka pracuje od 9:00 do 17:00. Instytucja na miejscu udostępnia parkingi dla niepełnosprawnych oraz dostęp do wpłatomatu i bankomatu, a także obsługi kasowej w celu zrealizowania transakcji gotówkowych. W tej placówce Credit Agricole lokata dostępna jest praktycznie od ręki.

Godziny pracy placówek Credit Agricole Katowice

Bank Credit Agricole Katowice godziny otwarcia poszczególnych oddziałów ustala indywidualnie na podstawie potrzeb mieszkańców danego rejonu. W większości przypadków najdłużej czynne są oddziały w pobliżu centrum miasta, bo aż do godziny 18:00. Ogólnie rzecz biorąc podstawowy przedział godzinowy, kiedy doradcy finansowi są do dyspozycji konsumentów, mieści się od 9:00 do 18:00. Dokładny czas pracy placówek można także sprawdzić na stronie Internetowej banku, gdzie dostępna jest też usługa umówienia się na wizytę z wyprzedzeniem.

Czy warto zostać klientem banku Credit Agricole w Katowicach?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zostać klientem banku Credit Agricole Katowice. Placówki w tej miejscowości świadczą wysokiej jakości usługi finansowe, pomagając swoim kontrahentom w załatwieniu wszelkich spraw związanych z bankowością praktycznie od ręki. Warto mieć też na uwadze, ze w Credit Agricole kredyt gotówkowy dostępny jest dla każdego, kto posiada stałe miejsce zamieszkania oraz stabilne dochody.

Aby zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych tej instytucji, wystarczy udać się do wybranego oddziału i porozmawiać z doradcą. To tylko kilka chwil, a dostosowanie usług dostępnych w ramach aktualnej oferty może sprawić, że zarządzanie swoimi finansami stanie się naprawdę proste. Co ciekawe, bank CA na terenie Katowic chętnie współpracuje zarówno w zakresie bankowości indywidualnej, jak i biznesowej.

Źródło:

https://www.credit-agricole.pl/

5/5 - (1 oddanych głosów)