Kraków to miasto w Małopolsce, które prężnie się rozwija już od wielu lat. Na terenie tej miejscowości funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które świadczą swoje usługi między innymi stacjonarnie. W jaki sposób rozmieszczone są jednak placówki banku Credit Agricole oraz w jakich godzinach działają? Poniżej zamieściliśmy najważniejsze informacje na temat tego, jak działa bank CA na terenie Krakowa i nie tylko.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Kraków – w jaki sposób rozmieszcza swoje placówki?

Credit Agricole Kraków to bank, który stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie swoich kontrahentów. W tym mieście można znaleźć co najmniej kilkanaście placówek, które przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ważne jest to, że oddziały Credit Agricole w Krakowie są rozmieszczone z uwzględnieniem:

 • liczby mieszkańców;
 • wieku potencjalnych klientów;
 • poziomu rozwoju infrastruktury miejskiej;
 • dostępności darmowych parkingów;
 • poziomu zainteresowania mieszkańców usługami bankowości stacjonarnej.

Na tej podstawie otwierane są poszczególne placówki Credit Agricole. Oddział Kraków to nie jeden punkt znajdujący się w centrum miasta, ale wiele placówek, które są równomiernie rozprowadzone na terenie całej aglomeracji miejskiej. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy mają wygodny dostęp do usług tego banku. Bank Credit Agricole rozmieszcza swoje placówki tak, aby zapewnić wszystkim konsumentom:

 • wygodny dojazd do oddziału;
 • nieograniczony dostęp do usług stacjonarnych;
 • dostęp do doradców w dogodnych godzinach.

Credit Agricole Kraków – jakie sprawy można załatwić na miejscu?

Wiele osób zastanawia się, jakie sprawy da się załatwić w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta Credit Agricole. Oddział Kraków to miejsce, gdzie wszyscy mieszkańcy tej miejscowości i nie tylko mogą:

 • złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę;
 • wydać dyspozycję wykonania przelewu;
 • wypłacić lub wpłacić środki na konto w kasie banku;
 • zmienić swoje dane osobowe i teleadresowe;
 • otworzyć nowy rachunek osobisty, firmowy, oszczędnościowy lub lokatę;
 • i wiele więcej…

Każdy, kto posiada w Credit Agricole konto osobiste może udać się do wybranej placówki na terenie Krakowa w dowolnym czasie. Wystarczy upewnić się, że dany oddział pracuje w konkretny dzień, a następnie w celu uniknięcia kolejek umówić wizytę przez Internet. To najlepsza opcja, jaka jest dostępna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów tej instytucji finansowej.

To warto wiedzieć… podczas wizyty w stacjonarnej placówce CA zawsze należy posiadać aktualny dowód osobisty, który pozwoli na weryfikację tożsamości konsumenta. W przeciwnym razie doradca może odmówić pomocy klientowi, który np. chce odblokować dostęp do serwisu transakcyjnego.

Wpłatomaty i bankomaty Credit Agricole Kraków

Warto zaznaczyć, że wpłatomat Credit Agricole Kraków to urządzenie, które jest dostępne przez całą dobę bez żadnych ograniczeń i opłat po stronie klienta. Posiadając rachunek bankowy w tej instytucji, można całkowicie za darmo wpłacać i wypłacać środki z urządzeń dostępnych zarówno w placówkach, jak i poza nimi w różnych punktach na terenie miasta.

Placówki Credit Agricole Kraków zazwyczaj udostępniają urządzenia do realizacji transakcji gotówkowych przez całą dobę z wyłączeniem godzin potrzebnych na konserwację sprzętu. Zarówno wpłatomat, jak i bankomat Credit Agricole Kraków posiadają wiele funkcjonalności takich, jak:

 • dotykowe ekrany;
 • opcja realizacji transakcji bez użycia karty;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Aby skorzystać z opcji wypłaty lub wpłaty środków będąc klientem tej instytucji, wystarczy włożyć swoją kartę płatniczą do urządzenia lub podać kod BLIK wygenerowany w aplikacji CA24 Mobile. To wszystko, co trzeba zrobić, aby wygodnie i bez kosztów korzystać z transakcji gotówkowych.

Credit Agricole Kraków Kalwaryjska

Credit Agricole Kraków Kalwaryjska to placówka, która czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od godziny 10:00 do 17:00. Warto nadmienić, że w czwartek obsługa klienta odbywa się w godzinach 10:00 – 18:00, natomiast we wtorki placówka jest niedostępna dla konsumentów. Na miejscu oczywiście dostępny jest bankomat oraz obsługa kasowa.

Credit Agricole Kraków Nowa Huta

Wschodnia część Krakowa to Credit Agricole Kraków Nowa Huta. Oddziały mieszczące się na tym terenie pracują od poniedziałku do piątku nawet do godziny 18:00. Oprócz podstawowych usług finansowych w tych placówkach można korzystać z punktów kasowych oraz wpłatomatów i bankomatów należących do tej instytucji.

Credit Agricole Królewska Kraków

Oddział Credit Agricole Kraków Królewska to punkt, który przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na miejscu można swobodnie złożyć wniosek o zamknięcie konta, udzielenie kredytu gotówkowego lub zmianę danych osobowych kontrahenta.

Credit Agricole Kraków Starowiślna

W przypadku Credit Agricole Kraków Starowiślna godziny pracy oddziału mieszczą się w przedziale od 10:00 do 17:00. Wyjątkiem jest wtorek, kiedy to placówka pracuje w godzinach 10:00 – 18:00. Warto wiedzieć, że na wizytę w tym oddziale można umówić się wygodnie przez Internet, omijając jednocześnie kolejki na miejscu.

Credit Agricole Kraków – godziny otwarcia placówek

W większości przypadków w Credit Agricole Kraków godziny otwarcia są dostosowane tak, aby każdy z mieszkańców tego miasta mógł udać się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla siebie czasie. Warto wiedzieć, że najczęściej uznawany czas pracy placówek mieści się w przedziale od 10:00 do 17:00, natomiast w szczególnych przypadkach można się spotkać z czasem pracy do godziny 18:00.

W Credit Agricole Kazmierzowskie ulice również są obsadzone placówkami tego banku, a więc osoby zamieszkujące te tereny mogą wygodnie korzystać z usług finansowych tej instytucji bez żadnych ograniczeń.

Bank Credit Agricole Kraków – opinie konsumentów

Na temat funkcjonowania tej instytucji na terenie Krakowa krąży wiele opinii w Internecie. Warto zaznaczyć, że w większości przypadków klienci doceniają takie aspekty, jak:

 • wykwalifikowana kadra pracowników;
 • doskonałe rozmieszczenie oddziałów na terenie całego miasta;
 • wygodny dojazd do placówek;
 • dostęp do darmowych bankomatów;
 • bogata oferta produktów finansowych.

Co ciekawe, w Credit Agricole lokata dostępna jest praktycznie dla każdego, kto chce przede wszystkim bezpiecznie ulokować swoje środki, aby te po czasie wypracowały pasywne zyski. Co jeszcze doceniają konsumenci banku Credit Agricole? Kredyt gotówkowy dostępny praktycznie od ręki z opcją natychmiastowej wypłaty środków po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej to główna cecha, z jakiej są zadowoleni kontrahenci na terenie Krakowa.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą stacjonarnych placówek banku CA oraz wizytę w dowolnie wybranym oddziale. Gwarantujemy, że obsługa klienta, jak i mnogość produktów finansowych zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów na terenie tej miejscowości. Wystarczy kilka chwil, aby umówić się na spotkanie z doradcą online. Trzeba także nadmienić, iż duża liczba placówek w Krakowie sprawia, że kolejki w oddziałach praktycznie są niewidoczne na co dzień.

Sprawdź również:

4.5/5 - (2 oddanych głosów)