Co ciekawe, Łódź to trzecie miasto pod względem liczby ludności w Polsce. Tuż po Warszawie i Krakowie cieszy się największym zaludnieniem, a to przekłada się na spore zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej przez mieszkańców. Bank CA na terenie Łodzi ma spore pole do popisu, gdyż powierzchnia tego miasta to prawie 300 kilometrów kwadratowych, a więc wiele stacjonarnych punktów może znajdować się na tym obszarze. Poniżej znajdują się podstawowe informacje na temat funkcjonowania tego banku na terenie Łodzi.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Łódź – ile placówek jest w Łodzi?

Credit Agricole Łódź to instytucja, która prężnie się rozwija, stale otwierając swoje nowe stacjonarne punkty obsługi konsumenta. Analizując informacje dostępne na stronie Internetowej tej instytucji, można zauważyć, iż ta posiada co najmniej kilkanaście swoich punktów na terenie tej miejscowości. Bank Credit Agricole stawia przede wszystkim na kompleksową obsługę klienta biznesowego i indywidualnego, a także wysoki poziom jakości obsługi, która zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.

To warto wiedzieć… Credit Agricole Bank Łódź otwierając swoje nowe filie bierze pod uwagę wiele czynników zewnętrznych na danym terenie takich, jak: liczbę mieszkańców, poziom zainteresowania usługami bankowymi, liczbę miejsc pracy, poziom rozwoju miasta pod względem komunikacji miejskiej oraz infrastruktury.

Takie podejście sprawia, że oddziały Credit Agricole w Łodzi są doskonale umiejscowione tak, aby każdy z mieszkańców miał bezproblemowy dojazd do każdego z nich.

Credit Agricole w Łodzi – transakcje gotówkowe

W jaki sposób można zrealizować transakcje gotówkowe w Credit Agricole oddział Łódź? To bardzo proste. Większość placówek w tym mieście posiada czynne punkty obsługi kasowej, które za dodatkową opłatą pozwalają na wpłatę lub wypłatę gotówki z konta każdego klienta. Oczywiście istnieją też inne metody zarządzania gotówką, które nie generują żadnych kosztów. Wpłatomat Credit Agricole Łódź to maszyna pozwalająca zarówno na wpłatę, jak i wypłatę środków praktycznie bez ograniczeń czasowych oraz prowizji. Do głównych cech wyróżniających tego typu urządzenia, zaliczamy:

 • liczne udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dotykowe ekrany;
 • opcja realizacji transakcji bez użycia karty;
 • dostęp 24/7;
 • brak prowizji za wpłatę i wypłatę gotówki;
 • maksimum bezpieczeństwa.

Warto też wiedzieć, że bankomat Credit Agricole Łódź dostępny jest praktycznie w każdym stacjonarnym punkcie obsługi konsumenta oraz w wybranych miejscach na terenie miasta. Urządzenia najczęściej widoczne są tam, gdzie konsumenci wykazują największe zapotrzebowanie na realizowanie transakcji gotówkowych.

Credit Agricole Łódź – najpopularniejsze placówki

W przypadku Credit Agricole Łódź placówki dostępne są tylko w określonych godzinach oraz lokalizacjach. Poniżej znajdują się wyszczególnione najpopularniejsze punkty obsługi konsumenta, które cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców, odnotowując spory ruch w ciągu dnia. 

Credit Agricole Łódź Sierakowskiego

Credit Agricole Łódź Sierakowskiego to punkt, który pracuje w nieco innych godzinach niż większość placówek w tym mieście, czy nawet w Polsce. Od poniedziałku do wtorku oddział dostępny jest w godzinach 10:00 – 17:00, natomiast od środy do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. Jak jednak sprawdzić kiedy czynny jest oddział Credit Agricole Łódź? Godziny otwarcia dostępne są na oficjalnej stronie banku, gdzie można także umówić termin spotkania z doradcą z wyprzedzeniem. 

Credit Agricole Łódź Pojezierska

Credit Agricole Łódź Pojezierska to miejsce, gdzie dostępny jest bankomat tej instytucji. Co ciekawe maszyna dostępna jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu bez żadnych ograniczeń. Mogą z niej korzystać wszyscy klienci posiadający Credit Agricole – konta osobiste i nie tylko. Warto jednak nadmienić, że tylko dla obecnych kontrahentów tej instytucji bankomat dostępny jest bez opłat.

Credit Agricole Łódź – jakie sprawy można załatwić w oddziałach?

Credit Agricole Łódź oddziały przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych niezależnie od pory dnia. Warto jednak wiedzieć, że kredyt gotówkowy Credit Agricole dostępny jest tylko dla osób spełniających podstawowe warunki, a mianowicie:

 1. Ukończone 18 lat.
 2. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.
 3. Legitymowanie się ważnym dowodem tożsamości.

Oprócz tego każdy, kto chce złożyć wniosek o pożyczkę, musi wykazywać stałe dochody oraz dobrą historię kredytową. To podstawowe warunki pozwalające na uzyskanie pozytywnej decyzji od banku w sprawie kredytu lub pożyczki.

Dla osób, które nie wiedzą, w jaki sposób ulokować swoje oszczędności doskonałą opcją jest lokaty Credit Agricole, która oferuje nie tylko atrakcyjne oprocentowanie, ale także wiele okresów trwania umowy do wyboru. Dzięki temu klienci mogą dopasować usługę do swoich indywidualnych potrzeb. Co jednak można załatwić w Credit Agricole? Placówki Łódź pozwalają na szybkie załatwienie takich spraw, jak:

 • złożenie wniosku o kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny;
 • złożenie wniosku o zmianę danych osobowych lub teleadresowych;
 • zgłoszenie zaginięcia karty płatniczej;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • otwarcie nowego rachunku osobistego, firmowego lub oszczędnościowego;
 • wpłata lub wypłata środków;
 • wydanie dyspozycji wykonania przelewu.

Oczywiście to nie wszystkie sprawy, jakie da się załatwić podczas spotkania ze stacjonarnym doradcą banku CA. Warto również zaznaczyć, iż na miejscu każdy klient może szybko zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych, dopasowując ich warunki do swoich indywidualnych potrzeb.

Credit Agricole Łódź – opinie konsumentów

Biorąc pod uwagę opinie klientów tej instytucji, warto wyróżnić kilka aspektów takich, jak:

 • dogodne godziny pracy;
 • łatwy dojazd do każdego z punktów na terenie miasta;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • darmowe wpłatomaty i bankomaty;
 • kompleksowa pomoc w każdym zakresie.

Aby zostać klientem tej instytucji lub po prostu zapoznać się z aktualną ofertą finansową wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie, lub zwyczajnie wejść do wybranej placówki i poczekać na przyjęcie przez doradcę. Konsultanci dostępni na miejscu w banku CA dokładają wszelkich starań, by zadowolić wszystkich konsumentów.

Zachęcamy do skorzystania z pożyczek, kont bankowych oraz wielu innych usług tej instytucji na terenie Łodzi. Mieszkańcy tej miejscowości, którzy zdecydują się na nawiązanie współpracy z tą instytucją, mogą liczyć przede wszystkim na rzetelną pomoc doradców w każdej sytuacji, atrakcyjne oprocentowanie kredytów, a także opcję dopasowania usług bankowych do własnych potrzeb.

Założenie nowego konta bankowego dla siebie lub swojej firmy to tylko kilka chwil, a może całkowicie odmienić komfort zarządzania swoimi finansami na co dzień. Bank oprócz kompleksowej obsługi w stacjonarnych punktach daje także wygodny dostęp do rachunku przez aplikację CA24 Mobile oraz serwis transakcyjny. Według opinii konsumentów w tym mieście jest to jedna z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych.

5/5 - (1 oddanych głosów)