Lublin to średniej wielkości miasto, którego mieszkańcy stale poszukują jak najwygodniejszego dostępu do stacjonarnych usług bankowych. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż prężnie rozwijająca się branża nieruchomości na tym terenie wymaga ingerencji banków w inwestycje, na jakie decydują się osoby prywatne. Jak działa Credit Agricole w Lublinie? W jaki sposób rozmieszczone są poszczególne placówki? Sprawdźmy!

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Lublin – placówki na terenie miasta

Bank Credit Agricole w Lublinie posiada swoje placówki rozmieszczone praktycznie w całym mieście. Wszystkie oddziały Credit Agricole w Lublinie są zlokalizowane w pobliżu centrum, natomiast kilka z nich mieści się na obrzeżach miasta. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy mogą swobodnie przedostać się do wybranego punktu obsługi klienta i skorzystać z pomocy doradców finansowych i nie tylko. Bank podczas rozmieszczania swoich placówek w mieście bierze pod uwagę takie czynniki, jak:

 • zagęszczenie ludności na danym terenie;
 • wiek mieszkańców;
 • poziom zainteresowania konsumentów korzystaniem ze stacjonarnych usług bankowości;
 • stopień rozwoju infrastruktury miejskiej (w tym komunikacji miejskiej).

Powyższe podpunkty to podstawowe elementy, jakie bank CA bierze pod uwagę, otwierając swoje nowe filie w Lublinie. Dzięki czemu większość z punktów Credit Agricole Lublin jest umiejscowiona tak, że każdy z mieszkańców bez problemu może przedostać się do nich nawet z drugiego końca miasta.

Credit Agricole Lublin – co da się załatwić w placówkach?

W przypadku Credit Agricole Lublin oddziały przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto jednak wiedzieć, jakie sprawy da się załatwić podczas spotkania ze stacjonarnym doradcą finansowym. Udając się do dowolnego punktu, można załatwić takie sprawy, jak:

 • zmiana danych osobowych i teleadresowych;
 • blokada/odblokowanie karty płatniczej;
 • blokada/odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • złożenie wniosku o kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny;
 • złożenie dyspozycji wykonania przelewu;
 • wpłata lub wypłata gotówki.

Jak widać, wiele spraw można załatwić udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta Credit Agricole. Oddział Lublin z chęcią przyjmuje wszystkich interesantów niezależnie od tego czy posiadają już jakiekolwiek usługi, czy też nie.

Oddziały Credit Agricole w Lublinie – wpłatomaty i bankomaty

Jeśli chodzi o oddziały Credit Agricole w Lublinie warto wiedzieć, że większość z nich udostępnia swoim klientom za darmo wpłatomat i bankomat. Credit Agricole Lublin stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów, dlatego otwierając swoje placówki, dba o to, aby znajdowały się w nich maszyny do operacji gotówkowych. Czym jednak wyróżniają się urządzenia tego typu? Wpłatomat Credit Agricole Lublin to przede wszystkim:

 • dotykowy ekran;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dostęp do transakcji bez użycia karty;
 • opcja szybkiego sprawdzenia stanu konta;
 • brak ukrytych opłat;
 • dostęp do maszyny przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Co ciekawe, na terenie całego miasta wpłatomaty i bankomaty dostępne są nie tylko w placówkach, ale także w ściśle określonych punktach w infrastrukturze miejskiej. Dzięki temu klienci banku chcący wpłacić lub wypłacić gotówkę nie muszą za każdym razem przemieszczać się do oddziałów.

Credit Agricole Lublin placówki – godziny pracy i sposób działania

Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, jak działają poszczególne oddziały Credit Agricole Lublin. Placówki tego banku najczęściej pracują w godzinach od 10:00 do 17:00 w dni robocze.

O tym warto pamiętać… godziny pracy poszczególnych punktów obsługi klienta można sprawdzić na oficjalnej stronie Internetowej banku, gdzie wyszczególnione są dni wydłużonych godzin i dni pracy placówek. Niektóre z punktów działają bowiem nawet do godziny 18:00.

Credit Agricole Lublin Plac Zamkowy jest wyjątkowym oddziałem, gdyż jego godziny pracy znacznie różnią się od tych, jakie są ustalone w większości stacjonarnych punktów obsługi konsumenta. Od poniedziałku do środy placówka pracuje normalnie od 10:00 do 17:00, natomiast od czwartku do piątku od 9:00 do 16:00. Oczywiście na miejscu dostępny jest zarówno bankomat, jak i wpłatomat.

Przed wizytą w placówce można także wygodnie umówić się na spotkanie z doradcą przez stronę Internetową banku, dzięki czemu uniknięcie stania w kolejkach nie jest żadnym problemem.

Z jakich usług warto skorzystać w stacjonarnych punktach Credit Agricole w Lublinie?

W Credit Agricole lokata jest bardzo popularnym produktem finansowym, chociażby ze względu na atrakcyjne oprocentowanie rachunku oraz możliwość dopasowania czasu trwania umowy do indywidualnych potrzeb konsumenta. Co ciekawe, udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta, można skorzystać też z innych ciekawych usług. Credit Agricole kredyt gotówkowy oraz Credit Agricole konto osobiste to kolejne opcje dostępne w ofercie tej instytucji. Warto się z nimi zapoznać podczas rozmowy z doradcą. Dla osób posiadających już własny rachunek bankowy stworzone są indywidualne oferty pożyczek z atrakcyjnie niskim oprocentowaniem i brakiem prowizji za udzielenie finansowania.

Czy warto zostać klientem Credit Agricole w Lublinie?

Mieszkając w Lublinie zdecydowanie warto zainteresować się możliwością korzystania z usług finansowych banku Credit Agricole. Dlaczego? Jest kilka powodów, dla których coraz większa liczba konsumentów nawiązuje współpracę z tym bankiem. Do głównych czynników, jakie przemawiają do nowych klientów, zaliczamy:

 • dogodne godziny pracy;
 • wykwalifikowaną kadrę pracowników;
 • bogatą ofertę produktów finansowych;
 • darmowy dostęp do wpłatomatów i bankomatów;
 • możliwość dopasowania usług do indywidualnych potrzeb klienta.

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy mogą wygodnie korzystać z pomocy doradców finansowych w każdym oddziale na terenie Lublina. Na spotkanie można umówić się wcześniej przez stronę Internetową, unikając kolejek lub po prostu udać się do dowolnej placówki i poczekać na przyjęcie przez doradcę.

Sprawdź również:

5/5 - (1 oddanych głosów)