Rzeszów to stale rozrastające się miasto, które leży na terenie województwa podkarpackiego. Mieszkańcy tego regionu zamieszkują praktycznie każdą dzielnicę Rzeszowa, poszukując jednocześnie jak najwygodniejszego dostępu do usług bankowych i nie tylko. Stacjonarne punkty obsługi klienta banku Credit Agricole dokładają wszelkich starań, by zadowolić mieszkańców tego miasta. W jaki sposób odbywa się obsługa w lokalach tej instytucji? Jakie produkty finansowe oferowane są potencjalnym klientom? Sprawdźmy to!

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole bank Rzeszów – jak rozmieszczone są placówki?

Credit Agricole Rzeszów to instytucja finansowa, która posiada wiele swoich stacjonarnych punktów obsługi konsumenta w tym mieście. Pod względem rozmieszczenia oddziały Credit Agricole w Rzeszowie są praktycznie wszędzie tam, gdzie konsumenci wykazują większe zapotrzebowanie na dostęp do usług bankowych. W tym mieście popularne są dwa punkty, które mieszczą się w pobliżu centrum. Dzięki temu większość mieszkańców może korzystać z usług finansowych niezależnie od rejonu, w którym mieszkają. Bank Credit Agricole przed otwarciem każdego nowego punktu obsługi, bierze pod uwagę wiele czynników zewnętrznych takich, jak:

 • poziom zainteresowania usługami bankowymi;
 • ilość miejsc pracy na danym terenie;
 • bliskość galerii handlowych oraz parkingów;
 • poziom rozwoju infrastruktury miejskiej, a w tym komunikacji zbiorowej;
 • wiek i liczbę mieszkańców danego regionu.

Dzięki uwzględnieniu wszystkich powyższych czynników podczas planowania rozmieszczenia swoich oddziałów Credit Agricole bank Rzeszów jest w stanie otworzyć je tylko tam, gdzie rzeczywiście zachodzi taka potrzeba. Oczywiście przekłada się to w dużej mierze na zadowolenie klientów, a także poziom ich zainteresowania aktualną ofertą produktów finansowych.

Credit Agricole w Rzeszowie – jakie sprawy konsumenci załatwią w placówkach?

Jeśli chodzi o Credit Agricole Rzeszów, oddziały przyjmują klientów indywidualnych oraz biznesowych niezależnie od pory dnia. Oferta finansowa przygotowana jest pod potrzeby każdego klienta – niezależnie od jego ostatecznych wymogów. Warto wiedzieć też, że doradcy w banku pomagają dostosować poszczególne usługi bankowe tak, aby spełniały w 100% oczekiwania potencjalnych nowych klientów, a także tych, którzy stale korzystają np. z bankowości Internetowej i nie tylko. Podczas wizyty w stacjonarnej placówce CA w Rzeszowie, każdy klient może:

 • spłacić wcześniej zobowiązanie finansowe;
 • otworzyć lokatę, konto bankowe;
 • podpisać aneks do umowy kredytowej;
 • złożyć wniosek o nowy kredyt gotówkowy lub hipoteczny;
 • zmienić swoje dane osobowe i teleadresowe;
 • wpłacić i wypłacić gotówkę w punkcie obsługi kasowej.

Podsumowując, wiele spraw można załatwić na miejscu będąc klientem banku Credit Agricole. Oddział Rzeszów do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, dzięki czemu nawet te najbardziej skomplikowane są rozwiązywane praktycznie od ręki.

Uwaga! Podczas spotkania z doradcą należy zawsze mieć ze sobą aktualny dokument tożsamości. Tylko w ten sposób pracownik banku jest w stanie potwierdzić tożsamość klienta i rozpocząć właściwy proces obsługi na miejscu.

Credit Agricole Rzeszów – jak i gdzie realizować transakcje gotówkowe?

Credit Agricole bank Rzeszów dla swoich klientów udostępnia bezpieczne urządzenia do realizacji transakcji gotówkowych, które są rozmieszczone po całej aglomeracji miejskiej. Warto wiedzieć, że bankomat Credit Agricole Rzeszów to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także:

 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • transakcje bez użycia karty;
 • brak dodatkowych opłat;
 • dostęp do urządzenia przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • intuicyjny interfejs.

Każdy, kto otworzył w Credit Agricole konto osobiste, może całkowicie za darmo korzystać z opcji wypłaty środków w tego typu urządzeniach. Wpłatomat Credit Agricole Rzeszów posiada wszystkie funkcjonalności bankomatu, jednak z tą różnicą, że pozwala również na wygodną wpłatę gotówki na swój rachunek bankowy – a to wszystko bez jakichkolwiek prowizji.

Jak i w jakich godzinach działają placówki Credit Agricole w Rzeszowie?

Credit Agricole Rzeszów godziny otwarcia swoich stacjonarnych punktów obsługi dostosował do potrzeb większości mieszkańców. Analizując ruch w poszczególnych placówkach, władze banku są w stanie dopasować godziny pracy doradców tak, by klienci mogli mieć do nich dostęp zawsze wtedy, kiedy występuje taka potrzeba. Co warto jeszcze wiedzieć o banku Credit Agricole Rzeszów? Placówki na terenie tego miasta udostępniają szereg udogodnień takich, jak:

 • podjazdy dla osób niepełnosprawnych;
 • pomoc tłumaczy polskiego języka migowego;
 • kąciki zabaw dla dzieci;
 • indywidualne pokoje do obsługi klientów biznesowych;
 • przyciski na zewnątrz budynków do przywołania obsługi;
 • darmowe parkingi dla osób niepełnosprawnych.

Te wszystkie udogodnienia i wiele innych oferuje między innymi:

 1. Credit Agricole Rzeszów Grunwaldzka.
 2. Credit Agricole Rzeszów Rejtana.

Są to dwie główne placówki banku CA, które kompleksowo podchodzą do obsługi każdego konsumenta oraz zatrudniają tylko wykwalifikowanych pracowników, posiadających doświadczenie w branży finansowej.

Czy warto zostać klientem banku Credit Agricole w Rzeszowie – opinie klientów

W Credit Agricole lokata to nie jedyny produkt, który przyciąga uwagę większości konsumentów na terenie tego miasta. Warto także powiedzieć, że w Credit Agricole kredyt gotówkowy udzielany jest praktycznie od ręki, pod warunkiem, że klient posiada już aktywny rachunek bankowy, a zobowiązanie nie opiewa na wysokie kwoty.

Analizując opinie konsumentów na temat tej instytucji finansowej, zdecydowanie warto zaryzykować i udać się do placówki, by poznać ofertę produktów i usług tego banku. Klienci na terenie Rzeszowa doceniają przede wszystkim: wygodny dojazd do placówek, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz dobrze dopasowaną ofertę do potrzeb klientów indywidualnych, oraz biznesowych. Zachęcamy, by umówić się na spotkanie z doradcą w stacjonarnym punkcie obsługi klienta. Pozwoli to na lepsze zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z tym bankiem.

Sprawdź również:

5/5 - (1 oddanych głosów)