Na terenie Szczecina pojawia się coraz większa liczba mieszkańców ze względu na prężny rozwój branży nieruchomości oraz stale zwiększającej się liczby miejsc pracy.  Każdy, kto decyduje się na osiedlenie w tej miejscowości, może również liczyć na wygodny dostęp do usług bankowości stacjonarnej oferowanej przez bank CA. Jak jednak działają placówki tej instytucji na terenie Szczecina? Poniższy artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje w tym zakresie.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Szczecin – czym wyróżniają się placówki na terenie miasta?

Credit Agricole Szczecin posiada mnóstwo swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta na terenie tej miejscowości. Warto wiedzieć, że w większości przypadków oddziały Credit Agricole w Szczecinie wyróżniają się takimi aspektami, jak:

 • darmowe parkingi dla klientów;
 • udogodnienia i podjazdy dla osób niepełnosprawnych;
 • dogodne godziny pracy;
 • bogata oferta produktów finansowych dostępnych od ręki na miejscu;
 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych;
 • brak kolejek ze względu na dużą liczbę punktów obsługi.

To tylko najważniejsze cechy, jakimi wyróżnia się Credit Agricole. Oddział Szczecin w każdym przypadku stawia na jak najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu praktycznie wszyscy mieszkańcy Szczecina wykazują spory poziom zadowolenia po wizycie w dowolnej placówce na terenie miasta.

Credit Agricole Szczecin – gdzie są placówki?

W przypadku Credit Agricole Bank Szczecin placówki rozmieszczone są praktycznie po całej aglomeracji miejskiej zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Takie działanie banku sprawia, że praktycznie wszyscy mieszkańcy mają wygodny dostęp do usług niezależnie od miejsca zamieszkania. Jak jednak rozmieszczane są poszczególne oddziały banku CA? Ta instytucja przed otwarciem nowego punktu bierze pod uwagę takie aspekty, jak:

 • liczba i wiek mieszkańców;
 • poziom rozwoju infrastruktury miejskiej na danym terenie;
 • dostęp do przystanków i parkingów w pobliżu;
 • poziom zainteresowania konsumentów usługami bankowości stacjonarnej.

Dopiero po uwzględnieniu wszystkich powyższych czynników bank decyduje się na uruchomienie nowych punktów obsługi konsumenta na terenie miasta. Credit Agricole Szczecin oddziały posiada praktycznie wszędzie tam, gdzie znajdują się duże skupiska ludzi na co dzień lub w pobliżu są duże zabudowania w postaci np. osiedli, lub wielopiętrowych bloków mieszkalnych.

Transakcje gotówkowe w Credit Agricole Szczecin – jak to działa?

Z jakich usług może posiadać osoba posiadająca w Credit Agricole konto osobiste? Usługi dotyczące atrakcyjnie oprocentowanych pożyczek i kredytów to nie wszystko, na co mogą liczyć mieszkańcy Szczecina. Warto zaznaczyć też, ze udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta można skorzystać nie tylko z pomocy wykwalifikowanego doradcy finansowego, ale też obsługi kasowej. Wpłatomat Credit Agricole Szczecin to urządzenie pozwalające na uniknięcie konieczności zapłaty prowizji za transakcje gotówkowe w oddziale. Ten sprzęt wyróżnia się przede wszystkim:

 • dotykowym ekranem;
 • opcjami obsługi dla niepełnosprawnych;
 • możliwością realizacji transakcji bez użycia karty płatniczej;
 • dostępem przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • maksymalnym bezpieczeństwem transakcji ze względu na system kamer i nowoczesny system informatyczny.

Co warto jeszcze wiedzieć o transakcjach gotówkowych w Credit Agricole Szczecin? Placówki na terenie całej miejscowości wyposażone są w takie urządzenia jak wpłatomat i bankomat. Credit Agricole Szczecin wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, udostępnia sprzęt całkowicie za darmo.

To warto wiedzieć… Bankomaty i wpłatomaty należące do tej instytucji mieszczą się nie tylko w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta, ale także w wybranych miejscach na terenie aglomeracji miejskiej, gdzie klienci wykazują zapotrzebowanie na usługi polegające na wpłatach i wypłatach gotówki.

Credit Agricole Szczecin Rydla

Bank Credit Agricole ma wiele swoich stacjonarnych punktów na terenie Szczecina, które działają w godzinach dopasowanych do potrzeb mieszkańców. W przypadku oddziału Credit Agricole Szczecin Rydla ten obiekt jest dostępny dla klientów w dni robocze, jednakże w mocno zróżnicowanych godzinach. W poniedziałki można umówić się na spotkanie do godziny 18:00, od wtorku do czwartku do godziny 17:00, natomiast w piątki tylko do 16:00.

Credit Agricole Szczecin Wyzwolenia

Punkt Credit Agricole Szczecin Wyzwolenia to placówka mieszcząca się w ścisłym centrum Szczecina, gdzie można załatwić wszelkie spraw związane z prowadzeniem rachunku osobistego, firmowego i nie tylko. Oczywiście punkt jest czynny we wszystkie dni robocze maksymalnie do godziny 18:00. Przed wizytą w oddziale warto jednak sprawdzić jej dokładne godziny pracy na stronie Internetowej banku.

Credit Agricole Szczecin Bandurskiego

Credit Agricole Szczecin Bandurskiego to oddział najbardziej wysunięty na północną część miasta. Placówka znajdująca się na obrzeżach Szczecina pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00. Wyjątkiem jest środa, kiedy to pracownicy dostępni są do godziny 18:00. Na miejscu obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Credit Agricole Szczecin Traugutta

Czy warto udać się do Credit Agricole Szczecin Traugutta? Zdecydowanie tak, a w szczególności w czwartki, gdyż wtedy doradcy finansowi pracują aż do godziny 18:00. 

Credit Agricole Szczecin Milczańska

Credit Agricole Szczecin Milczańska to placówka znajdująca się w północno-zachodniej części miasta. Na miejscu dostępny jest tłumacz języka migowego (także online) oraz dzwonek przywołujący obsługę dla osób niepełnosprawnych chcących dostać się do wnętrza placówki.

Credit Agricole Szczecin Krzywoustego

Jednym z południowych punktów obsługi klienta jest Credit Agricole Szczecin Krzywoustego. Ten oddział wyposażony jest w kącik dla dziecka oraz tłumacz języka migowego (także online). Warto wiedzieć, iż na miejscu można załatwić wszelkie sprawy związane z kredytami, a także prowadzeniem konta bankowego w dowolnej formie.

Credit Agricole – godziny otwarcia placówek

Co warto wiedzieć jeśli chodzi o Credit Agricole Szczecin? Godziny otwarcia poszczególnych punktów obsługi konsumenta mogą być różne. W zależności od wybranego oddziału czas pracy doradców finansowych może wahać się pomiędzy godzinami od 10:00 do 18:00. Dokładne godziny dostępności pracowników w wybranym punkcie można sprawdzić na stronie Internetowej banku.

Ciekawostka! Wchodząc na stronę www tej instytucji finansowej, można także wygodnie umówić termin spotkania z doradcą i uniknąć kolejek w oddziale.

Credit Agricole – jakie sprawy można załatwić w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta?

W przypadku Credit Agricole – placówki Szczecin obsługują klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy posiadają rachunki w tej instytucji i nie tylko. Do spraw, które da się załatwić z pomocą doradcy praktycznie od ręki, zaliczamy:

 • zmianę danych osobowych;
 • złożenie wniosku o kredyt gotówkowy lub hipoteczny;
 • otwarcie nowego rachunku bankowego;
 • założenie lokaty;
 • zlecenie wpłaty lub wypłaty środków z konta.

Oczywiście to nie wszystkie sprawy, jakie da się sprawnie załatwić podczas wizyty w oddziale Credit Agricole. Lokata dostępna w ofercie tej instytucji jest nie tylko atrakcyjnie oprocentowana, ale także dopasowana do potrzeb każdego konsumenta. Można ją założyć na dowolny czas trwania umowy bez dodatkowego ryzyka utraty wypracowanego kapitału. Oprócz tego bank Credit Agricole kredyt gotówkowy na niewielkie kwoty udziela praktycznie od ręki bez zaświadczeń o dochodach, ale tylko w przypadku swoich aktualnych klientów, którzy posiadają już rachunek bankowy i otrzymują na niego wynagrodzenie od pracodawcy.

Dodatkowo podczas wizyty w placówce CA na terenie Szczecina można w prosty sposób zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych oraz skorzystać z obsługi kasowej, ale tylko za dodatkową opłatą z tego tytułu.

Credit Agricole Szczecin – opinie konsumentów

Opinie klientów na temat funkcjonowania poszczególnych placówek bankowych są bardzo ważne. Warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty związane z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa. Klienci tej instytucji doceniają przede wszystkim:

 • bogatą ofertę produktów finansowych;
 • przejrzyste warunki prowadzenia rachunku bankowego;
 • dogodne godziny pracy placówek;
 • prosty dojazd do wybranych oddziałów;
 • bliskość parkingów dla klientów.

Powyższe podpunkty to tylko podstawowe kwestie, jakie są doceniane przez mieszkańców Szczecina i nie tylko. Analizując recenzje konsumentów, można łatwiej podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z tą instytucją finansową.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktów finansowych i usług bankowych podczas wizyty w stacjonarnym punkcie obsługi klienta CA w Szczecinie. Spotkanie z doradcą najczęściej trwa maksymalnie kilkanaście minut, a podczas wizyty klient może załatwić wszelkie niecierpiące zwłoki sprawy związane z bankowością Internetową lub spłatą aktualnych zobowiązań finansowych i nie tylko.

Warto przeczytać:

5/5 - (1 oddanych głosów)