Osoby, które mieszkają w Toruniu, mają przede wszystkim doskonały dostęp do stacjonarnych usług bankowych. Na tym terenie działa wiele instytucji finansowych, ale tylko nieliczne swoje działania dopasowują idealnie do potrzeb konsumentów. Jak robi to Credit Agricole? W jaki sposób są rozmieszczone oddziały? Oto kilka najistotniejszych informacji.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Bank Credit Agricole Toruń – oddziały

Credit Agricole Toruń ma swoje stacjonarne punkty obsługi klienta praktycznie w każdej części miasta. Przekłada się to nie tylko na stale zwiększającą się liczbę konsumentów, ale także opinie na temat banku w sieci. Oddziały Credit Agricole w Toruniu są rozmieszczone z uwzględnieniem kilku czynników, a mianowicie:

 • wieku mieszkańców;
 • poziomu rozwoju infrastruktury miasta;
 • bliskości parkingów i potencjalnych miejsc pracy;
 • zagęszczenia ludności na danym terenie.

Bank Credit Agricole bierze pod uwagę wszystkie powyższe oraz wiele innych czynników wpływających na zainteresowanie klientów nowo otwartym punktem obsługi. Doskonała lokalizacja placówek to jednak nie wszystko. Trzeba także wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku Credit Agricole Toruń oddziały działają w godzinach dopasowanych do potrzeb wszystkich mieszkańców.

To warto wiedzieć… praktycznie w każdej placówce znajduje się bankomat Credit Agricole Toruń. Dzięki temu klienci tej instytucji mogą bez żadnych opłat oraz przez całą dobę realizować transakcje gotówkowe.

Jakie sprawy można załatwić w placówkach Credit Agricole w Toruniu?

Jakie sprawy można załatwić w Credit Agricole? Oddział Toruń przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Udając się na spotkanie ze stacjonarnym doradcą, warto wziąć ze sobą aktualny dokument tożsamości, który jest gwarancją weryfikacji tożsamości klienta. Udając się do punktu obsługi konsumenta, można:

 • zmienić swoje dane teleadresowe i osobowe;
 • złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny;
 • otworzyć nowe konto bankowe, lokatę lub rachunek oszczędnościowy;
 • wpłacić lub wypłacić gotówkę;
 • złożyć dyspozycję wykonania przelewu.

Oczywiście to nie wszystkie sprawy, jakie da się załatwić w placówce należącej do Credit Agricole bank. Toruń to średniej wielkości miasto, gdzie mieszkańcy mają szczególnie wygodny dostęp do aktualnie otwartych oddziałów.

Credit Agricole Toruń – jak wpłacić lub wypłacić gotówkę?

Wpłatomat Credit Agricole Toruń to wielofunkcyjne urządzenie, gdyż łączy w sobie opcje wpłat, a także wypłat środków z rachunku bankowego. Do głównych cech, jakimi wyróżniają się maszyny do obsługi gotówkowej, zaliczamy:

 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • brak opłat dla klientów banku;
 • możliwość szybkiego sprawdzenia stanu konta;
 • maksimum bezpieczeństwa transakcji (kamery monitorujące);
 • niezawodność.

Co ciekawe, wpłatomat, jak i bankomat należący do Credit Agricole w Toruniu dla klientów tej instytucji jest dostępny całkowicie za darmo. Jest to więc doskonała alternatywa dla obsługi kasowej w stacjonarnych placówkach, gdzie bank pobiera dodatkowe opłaty za wykonane transakcje. Co jeszcze warto wiedzieć o Credit Agricole Toruń? Placówki na terenie tej miejscowości zazwyczaj wyposażone są w sprzęt do obsługi gotówkowej, jednakże ten znajduje się najczęściej na zewnątrz budynku.

Credit Agricole Toruń – godziny otwarcia oddziałów

Analizując czas pracy poszczególnych punktów obsługi konsumenta CA, można wyróżnić przede wszystkim kilka podstawowych przedziałów godzinowych, w jakich funkcjonują oddziały, a mianowicie:

 • 9:00 – 16:00;
 • 9:30 – 16:30;
 • 10:00 – 17:00;
 • 10:00 – 18:00;
 • 11:00 – 18:00.

W Credit Agricole Toruń godziny otwarcia są mocno dopasowane do potrzeb większości konsumentów na terenie tej miejscowości. Tak wiele przedziałów godzinowych odnoszących się do czasu pracy poszczególnych placówek nie zostało ustalone przypadkowo. Zależnie od lokalizacji konkretnego punktu bank dostosowuje dostępność doradców tak, by Ci byli do dyspozycji klientów wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Credit Agricole Toruń Jamnotta

Warto wiedzieć, że Credit Agricole Toruń Jamnotta w poniedziałki działa w wydłużonych godzinach, bo aż do 18:00. W pozostałe dni robocze godziny pracy pozostają niezmienne od 10:00 do 17:00. Uwaga! Na miejscu dostępny jest dzwonek przywołujący obsługę do osób niepełnosprawnych, a także nowoczesny podjazd dla wózków inwalidzkich. Punkt przyjmuje klientów indywidualnych i biznesowych w każdym zakresie.

Credit Agricole Toruń Szeroka

W przypadku Credit Agricole Toruń Szeroka na miejscu można liczyć na obsługę gotówkową zarówno w PLN, jak i obcych walutach. Oddział jest czynny w tygodniu od wczesnych godzin porannych, bo już od 9:30. Lokal znajduje się w ścisłym otoczeniu centrum, dzięki czemu każdy z mieszkańców Torunia może wygodnie udać się na spotkanie z doradcą w dowolnej sprawie. 

Credit Agricole Toruń – opinie klientów

Każdy, kto posiada w Credit Agricole konto osobiste może liczyć przede wszystkim na indywidualną ofertę kredytów, pożyczek oraz atrakcyjnie oprocentowanych lokat. Wielu aktualnych i byłych klientów tej instytucji finansowej docenia takie aspekty, jak:

 • dobrze dopasowane godziny pracy placówek;
 • bogatą ofertę produktów finansowych;
 • wygodny dostęp do wpłatomatów i bankomatów;
 • niskie oprocentowanie kredytów i pożyczek.

Oczywiście to nie wszystkie czynniki wpływające na pozytywne opinie klientów Credit Agricole. Lokata to kolejna z usług, która cieszy się dużą popularnością. Dlaczego? Głównie ze względu na możliwość dostosowania czasu jej trwania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Czy warto nawiązać współpracę z bankiem Credit Agricole w Toruniu?

Wiele osób zastanawia się, czy warto nawiązać współpracę z tą instytucją, będąc mieszkańcem Torunia. Jest wiele powodów potwierdzających, iż ten bank to godna uwagi firma finansowa. W Credit Agricole kredyt gotówkowy można otrzymać praktycznie od ręki, pod warunkiem, że opiewa na niewielką kwotę. Analiza dokładnych warunków współpracy jasno wskazuje, że oferta tej instytucji jest jedną z najlepszych, dostępnych na rynku.

Ten bank daje swoim klientom także szereg udogodnień, jak np.

 • podjazdy dla niepełnosprawnych;
 • dostęp do tłumacza polskiego języka migowego w każdej placówce;
 • możliwość wpłat i wypłat gotówki w oddziałach i bankomatach;
 • dostęp do usług dodatkowych banku: lokat, kont oszczędnościowych, a także funkcjonalności aplikacji mobilnej.

Jak widać, jest wiele powodów, dla których warto zostać kontrahentem banku CA. Uwzględniając wszystkie pozytywne aspekty związane z tą instytucją, można zauważyć, iż ta ceni sobie zadowolenie każdego klienta oraz wysoki poziom obsługi stacjonarnej.

O czym pamiętać udając się do oddziału Credit Agricole w Toruniu?

Najważniejsze jest to, aby zawsze zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Tylko w ten sposób pracownik banku ma możliwość weryfikacji tożsamości klienta przed rozpoczęciem obsługi. W przeciwnym wypadku załatwienie jakiejkolwiek sprawy może być utrudnione lub wręcz niemożliwe. 

5/5 - (1 oddanych głosów)