Na terenie Warszawy działa wiele instytucji finansowych, które posiadają swoje stacjonarne punkty obsługi konsumenta we wszystkich newralgicznych punktach tej miejscowości. Warto wiedzieć, z usług jakiego banku można skorzystać, będąc mieszkańcem Warszawy, a także, w jaki sposób działają placówki banku Credit Agricole. Sprawdźmy, czym wyróżniają się oddziały CA Warszawa oraz jakie sprawy da się załatwić na spotkaniu z doradcą finansowym.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Warszawa – ile placówek jest na terenie miasta?

Credit Agricole Warszawa posiada na terenie tego miasta wiele swoich stacjonarnych oddziałów, które przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że w tym mieście działa aktualnie co najmniej kilkanaście placówek rozmieszczonych równomiernie po całej aglomeracji miejskiej.

Będąc klientem tej instytucji finansowej, a jednocześnie mieszkańcem Warszawy można liczyć przede wszystkim na:

 • wygodny dojazd do każdej placówki samochodem i komunikacją miejską;
 • dogodne godziny pracy poszczególnych oddziałów;
 • bogatą ofertę produktów finansowych dopasowanych do potrzeb przedsiębiorców i osób prywatnych.

Oprócz tego Credit Agricole oddział Warszawa oferuje przede wszystkim kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia konta bankowego, wnioskowania o kredyty oraz obsługi gotówkowej w placówkach udostępniających także obsługę kasową. Jak jednak znaleźć najbliższy oddział Credit Agricole warszawa znajdujący się w pobliżu własnego miejsca zamieszkania? To bardzo proste. 

Wystarczy wejść na oficjalną stronę Internetową banku, wybrać zakładkę „placówki i bankomaty”, a następnie podać swój dokładny adres. Na ekranie zostaną wyświetlone wszystkie najbliższe lokale należące do Credit Agricole Warszawa. Oddziały funkcjonujące w tym mieście pozwalają niemalże wszystkim mieszkańcom na wygodne zapoznanie się z ofertą produktów finansowych i dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Jakie sprawy można załatwić w oddziałach Credit Agricole Warszawa?

Oddziały Credit Agricole w Warszawie przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych oferując im kompleksową obsługę niemalże w każdym zakresie. Na miejscu każdy może zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych, a także podpisać umowę np. o kredyt hipoteczny. Jakie sprawy są obsługiwane przez stacjonarnych doradców? To kilka z nich:

 1. Zmiana danych osobowych i teleadresowych.
 2. Podpisanie aneksu umowy kredytowej.
 3. Wydanie dyspozycji wypłaty środków z konta bankowego.
 4. Zamknięcie konta w banku.
 5. Odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego.

Oczywiście to nie wszystko, na co można liczyć podczas obsługi w stacjonarnym punkcie przeznaczonym dla klientów CA oraz osób, które dopiero chcą rozpocząć współpracę z tą instytucją. Trzeba pamiętać, że nawet w razie zagubienia karty płatniczej można udać się do dowolnego oddziału celem zgłoszenia jej braku.

To warto wiedzieć… udając się na spotkanie z doradcą do stacjonarnego punktu obsługi kontrahenta, zawsze trzeba wziąć ze sobą aktualny dowód tożsamości. Tylko w ten sposób pracownik banku może potwierdzić tożsamość klienta i rozpocząć obsługę w konkretnej sprawie.

Wpłatomaty i bankomaty Credit Agricole Warszawa

Niemalże każdy z klientów tej instytucji ma dostęp do urządzenia, jakim jest wpłatomat. Credit Agricole Warszawa udostępnia urządzenia tego typu za darmo bez jakichkolwiek opłat za wykonywanie transakcji polegających na wpłacie lub wypłacie gotówki. Warto nadmienić, że urządzenia tego typu dostępne są we wszystkich placówkach Credit Agricole Bank Polska Warszawa oraz poszczególnych miejscach w infrastrukturze miejskiej np. w pobliżu miejsc pracy lub miejsc użytku publicznego.

Każdy powinien wiedzieć, że bankomat Credit Agricole Warszawa to głównie:

 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • obsługa bez użycia karty płatniczej;
 • brak opłat za wypłatę środków dla posiadaczy rachunku bankowego w CA;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

To podstawowe kwestie, o jakich warto pamiętać, decydując się na korzystanie z urządzenia, jakim jest bankomat należący do tej instytucji finansowej. Ze względu na powyższe korzystanie z maszyn służących do wpłat i wypłat gotówki jest banalnie proste, a więc radzi sobie z nim nawet słabiej zaawansowany technologicznie klient.

W jakich godzinach działają placówki Credit Agricole w Warszawie?

Jak funkcjonują poszczególne punkty Credit Agricole Warszawa? Placówki godziny pracy mają dostosowane tak, aby każdy z klientów mógł odwiedzić oddział w dogodnym dla siebie czasie. Standardowe godziny pracy oddziałów mieszczą się w przedziale od godziny 10:00 do 17:00 jednakże na stronie Internetowej banku, można sprawdzić dokładny czas działania placówki w wybranej dzielnicy miasta.

To ważne! Numery kontaktowe do poszczególnych placówek nie są udostępniane klientom. W celu znalezienia większej ilości informacji na temat sposobu działania oddziałów należy skontaktować się z infolinią banku.

Credit Agricole Warszawa Puławska

Oddział Credit Agricole Warszawa Puławska działa od poniedziałku do piątku, jednakże godziny w poszczególnych dniach mogą być różne. W poniedziałki punkt czynny jest od 11:00 do 18:00, natomiast od wtorku do piątku pomiędzy 10:00 a 17:00. Warto wiedzieć, że w tej placówce znajduje się bankomat, a także wykwalifikowana kadra doradców finansowych.

Credit Agricole Warszawa Tarchomin

Punkt Credit Agricole Warszawa Tarchomin znajduje się w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu wszyscy klienci mogą z łatwością dostać się do niego na spotkanie z doradcą z dowolnej dzielnicy w tej miejscowości. Warto nadmienić, iż ta placówka działa w standardowych godzinach przyjętych dla punktów obsługi klienta tej instytucji. 

Credit Agricole Warszawa Górczewska

Credit Agricole Warszawa Górczewska jest czynne przez cały tydzień od 10:00 do 17:00 z wyjątkiem poniedziałków, kiedy to oddział pracuje pomiędzy godziną 11:00 a 18:00. Warto nadmienić, że ten lokal znajduje się w pobliżu galerii handlowych oraz innych banków, dzięki czemu dojazd do oddziału komunikacją miejską jest bardzo wygodny.

Credit Agricole Warszawa Grójecka

Co ciekawe, Credit Agricole Warszawa Grójecka przez cały tydzień roboczy pracuje w stałych godzinach od 10:00 do 17:00. Aby umówić się na spotkanie  z doradcą w tym punkcie, warto zarezerwować wizytę przez formularz dostępny na stronie banku. 

Credit Agricole Warszawa Praga

Credit Agricole Warszawa Praga to punkt zlokalizowany w północnej części miasta, który charakteryzuje się przede wszystkim wygodnym dojazdem do placówki z dowolnej lokalizacji, a także dogodnymi godzinami pracy dopasowanymi do potrzeb wszystkich mieszkańców.

Credit Agricole Warszawa Ursus

W południowej części miasta znajdują się placówki Credit Agricole Warszawa Ursus, które działają w dni robocze najczęściej do godziny 17:00. Warto o tym wiedzieć planując wizytę w oddziale, aby zaplanować ją odpowiednio wcześnie. Udając się do placówek na tym terenie można liczyć na darmowy dostęp do wpłatomatów i bankomatów.

Credit Agricole Warszawa Wola

Zachodnia część miasta to rejon, gdzie znajdują się głównie placówki Credit Agricole Warszawa Wola. Te oddziały tak, jak i większość innych działających w tej miejscowości świadczy swoje usługi finansowe w dni robocze od godziny 10:00 do 17:00. Wykwalifikowana kadra doradców finansowych oraz dostęp do wpłatomatów to standard jeśli chodzi o te oddziały.

Credit Agricole Warszawa Bielany

Credit Agricole Warszawa Bielany to mocno wysunięte na północ punkty obsługi klienta. Ten bank zadbał o to, aby nawet mieszkańcy znajdujący się na dalszych obrzeżach miasta mogli komfortowo korzystać z usług bankowych dostępnych stacjonarnie.

Credit Agricole Warszawa Grochowska

Na ulicy Grochowskiej w Warszawie znajdują się dwa oddziały Credit Agricole Warszawa Grochowska. Obydwa punkty oferują udogodnienia takie, jak: tłumacz języka migowego oraz podjazd dla wózków inwalidzkich dla dzieci i dorosłych. Oprócz tego na miejscu można załatwić wszystkie standardowe sprawy związane z finansami w godzinach pracy placówek.

Credit Agricole Warszawa Bemowo

Bemowo to kolejna zachodnia dzielnica Warszawy, gdzie znajduje się wiele stacjonarnych punktów obsługi konsumenta biznesowego i indywidualnego. Wystarczy sprawdzić mapę, aby przekonać się, że Credit Agricole Warszawa Bemowo oferuje obsługę stacjonarną bez zbędnych komplikacji z dojazdem do oddziału.

Czym wyróżnia się bank Credit Agricole w Warszawie?

Bank Credit Agricole na terenie Warszawy wyróżnia się przede wszystkim:

 • dostępnością do oddziałów w każdej dzielnicy miasta;
 • dobrze dopasowanymi godzinami pracy placówek;
 • bogatą ofertą produktów finansowych;
 • obsługą konsumenta na najwyższym poziomie.

Credit Agricole Warszawa Centrum to nie jedyne punkty, z jakich można korzystać bez żadnych ograniczeń niezależnie od tego czy jest się klientem tej instytucji, czy też nie. Biorąc pod uwagę cechy wyróżniające tę instytucję zdecydowanie warto zostać klientem Credit Agricole. Lokata, konto oszczędnościowe, firmowe i osobiste to tylko niektóre usługi, do jakich ma dostęp każdy z mieszkańców Warszawy.

Credit Agricole Warszawa – co doceniają klienci?

Warto dowiedzieć się, jakie aspekty doceniają aktualni klienci banku Credit Agricole. Kredyt gotówkowy to jeden z produktów finansowych cieszący się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Dodatkowo posiadając w Credit Agricole konto osobiste można liczyć na preferencyjne warunki finansowania oraz opcję korzystania z darmowych wpłatomatów i bankomatów na terenie całej Warszawy. Klienci w całym mieście doceniają głównie: wygodę, bezpieczeństwo i praktycznie nieograniczony dostęp do usług bankowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej instytucji finansowej podczas wizyty w dowolnym oddziale na terenie Warszawy. Gwarantujemy, że nawiązanie współpracy w zakresie prowadzenia konta lub zaciągnięcia kredytu będzie nie tylko proste, ale i ustalone na przejrzystych warunkach, co przekłada się na późniejsze zadowolenie potencjalnych klientów mieszkających w dowolnej dzielnicy Warszawy, gdzie znajdują się placówki CA.

Warto się zapoznać:

5/5 - (1 oddanych głosów)