Warto wiedzieć, że Kraków wyróżnia się stale rosnącą liczbą mieszkańców, co przekłada się na większe zainteresowanie usługami finansowymi, jakie oferowane są przez banki. Na terenie tego miasta funkcjonuje wiele placówek bankowych, które przyjmują tłumy klientów, dlatego bank ING jako jeden z czołowych wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i rozbudował sieć swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Kraków – oddziały

Ciekawostką jest fakt, że ING Kraków posiada wiele stacjonarnych punktów obsługi klienta, które rozmieszczone są dość równomiernie na terenie całego miasta. Wszyscy mieszkańcy mają łatwy dostęp do wszystkich usług, które są realizowane przez dowolną placówkę ING Bank Kraków. Biorąc pod uwagę godziny pracy, warto zauważyć, że zostały one dostosowane tak, aby każdy klient mógł łatwo umówić się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla niego terminie i godzinie. Niektóre oddziały ING Kraków do późnych godzin popołudniowych, dzięki czemu każdy może zapoznać się ze stacjonarną ofertą banku w wolnym czasie.

ING Bank na terenie Krakowa udostępnia nie tylko dużą liczbę lokali obsługujących klientów indywidualnych i biznesowych, ale też dokłada wszelkich starań, by proponowana oferta była jak najatrakcyjniejsza. ING oddziały Kraków to zaawansowane technologicznie punkty obsługi klienta, które zatrudniają wykwalifikowaną kadrę doradców świadczących najwyższej jakości usługi finansowe.

ING Kraków – wpłaty i wypłaty gotówki

Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty środków, bankomat ING Kraków realizuje je praktycznie w czasie rzeczywistym. Instytucja zastrzega sobie jedynie możliwość ewentualnego księgowania operacji na koncie maksymalnie w ciągu godziny od czasu jej wykonania. Wszystkie wpłatomaty ING Kraków są wyposażone w panele dotykowe w wielu językach, co znacznie ułatwia korzystanie z maszyn. ING Bank Śląski Kraków to firma, która stawia na zadowolenie swoich konsumentów. Urządzenia do realizacji wpłat i wypłat środków są dostępne praktycznie przez całą dobę 7 dni w tygodniu zarówno dla klientów tego banku, jak i tych posiadających rachunki poza nim.

ING Kraków – co można załatwić na miejscu w oddziale?

Czym tak właściwie wyróżnia się bank ING? Oddział Kraków zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy pomogą dobrać najlepszą możliwą ofertę dopasowaną do potrzeb każdego konsumenta. Na miejscu z pomocą doradcy można złożyć wniosek o nowe konto firmowe lub kredyt dla firm. Stacjonarnie można też szybko zablokować zagubione karty płatnicze, odzyskać dostęp do bankowości internetowej oraz starać się o kredyt gotówkowy w ING. Ten bank nie utrudnia współpracy i działań swoim klientom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ING stale otwiera nowe filie na terenie Krakowa oraz udostępnia coraz większą liczbę maszyn do realizacji transakcji gotówkowych.

Czy warto być klientem banku ING Kraków?

Zdecydowanie warto być kontrahentem banku ING w Krakowie. Decydując się na współpracę z tą instytucją w zakresie prowadzenia konta lub udzielenia pożyczki można liczyć zarówno na kompleksową obsługę, jak i poufność danych. Dodatkowo dogodne godziny pracy placówek i wykwalifikowana kadra pracowników przekłada się na poziom obsługi klientów indywidualnych i biznesowych.

Opinie na temat tej instytucji są szczególnie dobre, dlatego nie trzeba obawiać się podpisania umowy o świadczenie usług bankowości stacjonarnej i internetowej. Bank ING w Krakowie dokłada wszelkich starań, by zadowolić wszystkich swoich klientów. 

5/5 - (2 oddanych głosów)