Wiele instytucji finansowych stara się przyciągnąć nowych kontrahentów oraz utrzymać obecnych ciągłym udoskonalaniem swojej oferty w zakresie prowadzenie rachunków osobistych, walutowych, oszczędnościowych, a także w kwestii udzielania pożyczek i kredytów. ING jako bank działający na terenie Szczecina posiada wiele punktów, w których przedstawia zainteresowanym konsumentom swoją ofertę.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Szczecin – jak funkcjonują oddziały?

Na terenie tego miasta ING Szczecin otworzył już wiele placówek bankowych, które przyjmują klientów indywidualnych i biznesowych. Wystarczy udać się do dowolnej filii ING Bank Szczecin, aby poznać szczegóły aktualnie obowiązującej oferty dotyczącej świadczenia usług finansowych w postaci kredytów lub prowadzenia rachunków osobistych i firmowych. Warto wiedzieć, że ING Szczecin to instytucja, która stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów, dlatego stara się sprawnie dostarczać swoje usługi na terenie całego miasta. Dzięki temu, że ING oddziały Szczecin są stale otwierane na nowo, dostęp do aktualnej oferty oraz wielu usług finansowych jest o wiele prostszy. Bank ING jest instytucją, która prężnie się rozwija na terenie Szczecina nie tylko ze względu na godziny pracy stacjonarnych punktów obsługi klienta, ale także dużą ilość maszyn w postaci bankomatów i wpłatomatów. Odnosząc się do tego, jak funkcjonują poszczególne punkty należące do instytucji, jaką jest bank ING Szczecin, można jednoznacznie powiedzieć, iż są to najlepiej działające placówki bankowe w tym mieście. 

Bank ING Szczecin – wpłatomaty i bankomaty

Bankomaty ING Szczecin dostępne są praktycznie w każdym stacjonarnym punkcie obsługi klienta na terenie miasta oraz w kilkunastu odosobnionych miejscach. Dzięki temu zarówno klienci tego banku, jak i Ci posiadający konta w innych bankach mogą sprawnie i bez opłat wypłacać środki. Warto nadmienić, że wszelkie operacje tego typu księgowane są maksymalnie w ciągu godziny na rachunku klienta. Urządzenie, jakim jest wpłatomat ING Szczecin pozwala na szybką wpłatę gotówki na konto przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dotykowe ekrany, sprawny serwis oraz prosty interfejs to główne atuty tego typu urządzeń do transakcji gotówkowych. Każdy oddział ING Szczecin posiada swoje bankomaty i wpłatomaty zależnie od lokalizacji i zapotrzebowania większości konsumentów na danym terenie.

Jakie sprawy można załatwić stacjonarnie w ING Szczecin?

Na miejscu można załatwić wszystkie sprawy i rozwiązać problemy związane z prowadzeniem konta osobistego, firmowego lub rachunku oszczędnościowego. Ciekawą formą współpracy jest także lokata w ING, która nie tylko jest atrakcyjnie oprocentowana, ale także umożliwia wypłatę środków znajdujących się na niej niezależnie od czasu trwania umowy. Konto oszczędnościowe to kolejna sprawa, jaką można załatwić podczas spotkania z doradcą w placówce ING w Szczecinie. Wystarczy kilka podpisów i maksymalnie kwadrans, aby cieszyć się nowo założonym rachunkiem. Warto też wiedzieć, że stacjonarnie można też skorzystać z usługi, jaką jest pożyczka gotówkowa udzielana przez tę instytucję w ciągu kilkunastu minut. Warunki, jakie są proponowane kontrahentom, są przejrzyste i nie generują żadnych ukrytych kosztów. Korzystając z pomocy doradcy w każdej placówce ING w Szczecinie, można uzyskać nie tylko kompleksową pomoc, ale i dopasować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb.

ING Szczecin – placówki

Na terenie Szczecina bank ING przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie z doradcą lub udać się bezpośrednio do wybranego punktu obsługi klienta w mieście. Godziny pracy banku dostosowane są tak, aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług, jakie oferują stacjonarne placówki ING.

5/5 - (2 oddanych głosów)