Wrocław to prężnie rozwijające się miasto, którego mieszkańcy wykazują spore zainteresowanie stacjonarnymi usługami oferowanymi przez wiele instytucji finansowych. Poprzez ciągły rozwój branży nieruchomości oraz zwiększanie się dochodów ludności usługi finansowe są coraz bardziej popularne. Bank ING jako jeden z czołowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, otwierając wiele stacjonarnych punktów obsługi klienta na terenie Wrocławia.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Wrocław – oddziały w mieście

Bank ING Wrocław posiada wiele stacjonarnych punktów obsługi klienta, które funkcjonują w dogodnych dla każdego godzinach. Na miejscu wszyscy doradcy dostępni są zarówno dla klientów posiadających konta indywidualne, jak i biznesowe. Warto zauważyć, że bank ING dokłada wszelkich starań, by zadowolić wszystkich swoich klientów. Oddziały ING Wrocław rozmieszczone są równomiernie po całej aglomeracji miejskiej, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają wygodny dostęp do usług oraz oferty finansowej dostępnej tylko stacjonarnie. W ścisłym centrum znajduje się co najmniej kilka większych punktów należących do ING Bank Śląski Wrocław, znajdujących się w kluczowych miejscach, które są doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta. Dobrą decyzją tej instytucji było też otwarcie punktów stacjonarnej obsługi klienta w galeriach handlowych oraz na obrzeżach miasta. W przypadku ING Bank Wrocław wszystkie placówki działające w galeriach są czynne o wiele dłużej, niż te zlokalizowane w niezależnych lokalach. Ciekawostką jest fakt, że wielu klientów bezpośrednio w oddziale może wnioskować o kredyt firmowy w ING.

ING Wrocław – dostępność bankomatów i wpłatomatów

Jeśli chodzi o bank ING Wrocław, warto zauważyć, iż ten posiada wiele urządzeń do wykonywania transakcji gotówkowych polegających na jej wpłatach i wypłatach w dowolnym czasie. Każdy wpłatomat ING Wrocław jest wyposażony w ekran dotykowy oraz daje możliwość zrealizowania transakcji kodem blik. To bardzo wygodne i przekłada się na duże zadowolenie zarówno stałych, jak i nowych klientów tej instytucji. Bankomaty ING Wrocław znajdują się praktycznie w każdej stacjonarnej placówce na terenie miasta i są dostępne przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie bankomaty i wpłatomaty tego banku są dostępne nie tylko dla klientów posiadających w nim konto, ale także tych, którzy prowadzą rachunki w innych instytucjach.

Co można załatwić w placówkach ING Wrocław? 

Odwiedzając stacjonarnie bank ING – oddziały Wrocław, można złożyć wniosek o udzielenie pożyczki na raty i nie tylko. Stacjonarni doradcy przyjmują klientów indywidualnych i biznesowych, przestawiając każdemu spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb konsumenta. Ta instytucja finansowa udziela także szybkie pożyczki. Wrocław pod względem zainteresowania tego typu usługami znajduje się na wysokiej pozycji w rankingach. Warto zauważyć, że urządzenie, jakim jest bankomat ING Wrocław, dostępny jest nie tylko w punktach obsługi klienta, ale także wszędzie tam, gdzie klienci wykazywali takie zapotrzebowanie. Ciekawostką jest fakt, że pożyczka online w 15 minut możliwa jest w wielu instytucjach finansowych, a w tym na stronie banku ING we Wrocławiu. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku pożyczek na niewielkie kwoty cała procedura na miejscu również trwa około kwadransa. Na miejscu można też szybko rozwiązać wszelkie problemy z funkcjonowaniem kart płatniczych, dostępem do konta poprzez portal internetowy oraz zablokować dostęp do rachunku w razie zagubienia karty płatniczej. 

Czy warto zostać klientem ING Wrocław?

Oczywiście, że warto zostać klientem banku ING we Wrocławiu. Ta instytucja przedstawia ciekawą ofertę zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Duża dostępność placówek, dogodne godziny pracy, a także możliwość spersonalizowania oferty finansowej to główne cechy, jakimi wyróżnia się ten bank na terenie Wrocławia.

Biorąc pod uwagę sposób działania banku ING we Wrocławiu, zdecydowanie warto spróbować nawiązać współpracę i zapoznać się z ofertą, jaka została przygotowana przez doradców pracujących w stacjonarnych placówkach ING.

5/5 - (2 oddanych głosów)