Coraz chętniej wybieramy się na zagraniczne urlopy do krajów, w których musimy płacić w sklepach inną walutą. Zdarza się też, że inwestujemy w obce waluty w celu wzbogacenia się, regularnie śledząc rynek. W sytuacji, gdy po przeanalizowaniu sytuacji na giełdzie, stwierdzamy, że nadszedł czas na wymianę środków, warto znaleźć najlepszy kantor Poznań. Przy poszukiwaniach pamiętajmy, że nie każdy otwarty punkt oferuje identyczne warunki wymiany walutowej. Bardzo często zdarza się, że placówki proponują wyższą prowizję, przez co transakcja będzie mniej opłacalna, a my pozostaniemy stratni. Z tego też powodu porównanie aktualnych na rynku ofert proponowanych przez kantory Poznań, jest tak ważne. Dzięki temu zyskamy pewność, że wymieniamy walutę po korzystnych warunkach. 

SPRAWDŹ NAJTAŃSZY KANTOR INTERNETOWY >>

Jak wybrać najlepszy kantor wymiany walut Poznań?

Często pilnie potrzebujemy wymiany pieniędzy na inną walutę niż ta, którą posiadamy.  wówczas mamy do wyboru kilka rozwiązań, które mogą różnić się od siebie warunkami. Możemy założyć konto walutowe i korzystając z usługi przewalutowania środków w banku, przeprowadzić tego typu transakcję. Musimy jednak uważać, bo nie zawsze taka opcja okazuje się najkorzystniejsza ze względu na wysokie prowizje bankowe.

Jeśli zależy nam na jak najniższych kosztach, aby nie spotkać się ze stratą, warto sprawdzić czynne kantory Poznań, opinie klientów, adresy i godziny otwarcia, a także kursy walut Poznań. Dzięki temu unikniemy zbyt wysokich opłat i zyskamy pewność, że transakcja będzie opłacalna.

Niezależnie od tego, czy interesuje nas kantor Poznań w środku miasta czy punkt oddalony od centrum, w ubocznej dzielnicy, szybko możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić, jakie kursy walut kantory poznań oferują na dany moment i jak wysokie prowizje są pobierane. 

Kantor Gold Poznań

Adres: Plac Wiosny Ludów 2, 61-001 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-19:00.

W sobotę 10:00-18:00. W niedzielę kantor zamknięty. 

Punkt zlokalizowany na Starym Mieście w Poznaniu, do którego łatwo dotrzeć z dowolnego miejsca w mieście. Oferuje korzystne kursy walutowe, wymianę różnego rodzaju walut, a także kryptowalut bitcoin i ethereum. Firma umożliwia umówienie się na osobistą wizytę o konkretnej porze, co zdecydowanie sprawdza się w przypadku wyższych kwot. Jeśli miejscem, w którym szukamy opłacalnej wymiany walut, jest Poznań, kantor Gold to doskonały wybór, gwarantujący niskie prowizje i korzystne transakcje. 

Kantor Pomarańczarnia Poznań 

Adres 1: ul. Grobla 1A, 61-858 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-18:00.

W sobotę 09:00-14:00. W niedzielę kantor nieczynny. 

Adres 2: ul. Rybaki 12, 61-882 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli 08:00-20:00. 

Adres 3: ul. Bukowska 156, 60-189 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 09:00-21:00. 

W niedzielę 10:00-20:00. 

Adres 4: ul. Pleszewska 1, 61-139 Poznań 

Kantor Pomarańczarnia posiada aż 4 punkty stacjonarne w Poznaniu, zlokalizowane w różnych częściach miasta. Jest to jeden z najpopularniejszych kantorów w tym mieście, który cieszy się doskonałymi opiniami wśród klientów. Oferuje korzystne kursy walutowe, możliwość negocjacji przy wyższych transakcjach i odpowiedni system zabezpieczeń. Ten kantor umożliwia także wymianę środków online za pomocą przelewu bez pośredników i bez wychodzenia z domu. 

Kantor Poznań Głogowska

Adres 1: ul. Głogowska 29, 60-736 Poznań

Godz. Otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-17:00.

Adres 2: Kantor Wymiany Walut Corner ul. Głogowska 79a, 60-739 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-18:00. 

Adres 3: Kantor Wymiany Walut Corner ul. Głogowska 141, 60-244 Poznań

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:30-17:30. 

Na ul. Głogowskiej w Poznaniu znajdziemy aż trzy kantory, z czego dwa punkty należą do firmy Corner, cieszącej się dobrymi opiniami wśród mieszkańców. Dzięki temu możemy dowolnie wybrać wedle naszych kryteriów kantor, który odwiedzimy w celu przeprowadzenia transakcji. Obie firmy oferują korzystne kursy, które szybko sprawdzimy na ich stronach internetowych.

Kantory w innych miastach

5/5 - (1 oddanych głosów)