Posiadanie konta osobistego to przede wszystkim wygoda, ale i bezpieczeństwo. Obecnie praktycznie każdy, kto pracuje zawodowo, posiada własny rachunek bankowy, z którego może korzystać w dowolnej chwili. Na rynku dostępne są różnego rodzaju rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb większości konsumentów. Warto jednak zapoznać się z propozycją banku Santander odnośnie prowadzenia indywidualnych rachunków bankowych.

ZAŁOŻ KONTO W SANTANDER >>

Podobne produkty Santander

santander konto oszczędnościowe
santander konto walutowe
santander lokata
santander jak zamknąć konto

Konto osobiste Santander – jak je założyć?

Wiele osób decyduje się na korzystanie z usług finansowych banku Santander. Konto osobiste cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjne warunki współpracy proponowane przez tę instytucję. Jak założyć wielozadaniowe konto bankowe w tej instytucji? Cała procedura jest bardzo prosta. W przypadku banku Santander zakładanie konta możliwe jest na kilka sposobów:

  • Osobiście w oddziale
  • Przez internet
  • Telefonicznie

Każda osoba zainteresowana ofertą banku Santander w zakresie prowadzenia indywidualnych rachunków bankowych może skontaktować się telefonicznie z doradcą celem przedstawienia aktualnej propozycji współpracy. Decydując się na konto w Santander, można je założyć, udając się osobiście do wybranego oddziału tej instytucji lub zrobić to całkowicie online. Każdy, kto zastanawia się nad możliwością skorzystania z oferty finansowej tego przedsiębiorstwa, nie powinien zastanawiać się zbyt długo. Ten bank kompleksowo prowadzi każde konto osobiste, dając klientom możliwość wykonywania wszelkich operacji płatniczych całkowicie online. 

Santander konto osobiste – warunki i rodzaje

Poszukując idealnego rozwiązania finansowego dopasowanego do własnych potrzeb, warto zastanowić się nad propozycją banku Santander. Konto, które będzie prowadzone przez tę instytucję to przede wszystkim wygoda oraz możliwość korzystania z bankowości z dowolnego miejsca na ziemi. Konto bankowe Santander występuje w kilku różnych odmianach, a najpopularniejsze z nich przedstawia poniższa tabela.

Konto jakie Chcę Konto jakie Chcę dla młodych Konto Select
0 złotych za prowadzenie 0 złotych za prowadzenie 0 złotych za prowadzenie dodatkowego rachunku maklerskiego
0 złotych za przelewy natychmiastowe 0 złotych za przelewy natychmiastowe 0 złotych za przelewy natychmiastowe
0 złotych za wypłaty BLIK 0 złotych za wypłaty środków w bankomatach 0 złotych za kartę Visa
zwroty za opłaty mieszkaniowe liczne zwroty za rachunki

Warto jednak wiedzieć, że konto osobiste Santander to nie tylko brak opłat za prowadzenie przy zachowaniu warunków umownych, ale także wygoda użytkowania. Decydując się na konto bankowe, Santander dokłada wszelkich starań, aby codzienne korzystanie z jego możliwości było jak najprzyjemniejsze dla konsumentów. Ciekawostką jest fakt, że w ramach konta dla młodych bank umożliwia całkowicie DARMOWE wykonywanie przelewów natychmiastowych. To dość innowacyjne podejście, gdyż większość instytucji za taką usługę pobiera dodatkowe opłaty. Warte uwagi jest także konto walutowe dostępne w ramach oferty banku Santander. Konto osobiste tego typu wyróżnia się przede wszystkim:

  • Darmowym prowadzeniem rachunku
  • Kartą wielowalutową
  • Atrakcyjnymi kursami wymiany walut w kantorze internetowym
  • Brakiem opłat za przewalutowanie przy transakcjach

Powyższe aspekty to tylko niektóre zalety, jakie płyną ze skorzystania z usług, jakie oferuje konto bankowe Santander z obsługą walutową. Aby jednak prowadzić osobisty rachunek całkowicie za darmo, należy spełnić określone warunki wynikające z umowy. Najczęściej dotyczy to wykonania miesięcznych transakcji na minimalną kwotę lub zapewnienia odpowiednio wysokich wpływów na rachunek.

Konto bankowe Santander – jak się zalogować?

Aby zalogować się na konto, Santander bank udostępnił dla konsumentów internetowy portal, przy pomocy którego możliwe jest nie tylko logowanie, ale i obsługa wszystkich dostępnych rachunków. W przypadku banku Santander logowanie do konta jest proste i wymaga przejścia tylko kilku kroków. Po wejściu na oficjalny portal instytucji wystarczy wybrać zakładkę dotyczącą logowania oraz wprowadzić swój numer klienta wraz z hasłem abonenckim. Po wpisaniu poprawnych danych następuje przejście do portalu z dostępem do wszystkich aktualnie działających rachunków danego konsumenta. Każdy klient może więc łatwo zarządzać swoim kontem oraz wykonywać operacje płatnicze zarówno z poziomu portalu internetowego, jak i aplikacji mobilnej.

Czy warto posiadać konto osobiste w banku Santander?

Zdecydowanie warto posiadać osobiste konto w banku Santander. Logowanie do konta internetowego jest niezwykle proste i nie wymaga skomplikowanych działań. Dodatkowo instytucja dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z rachunku bankowego było jak najwygodniejsze, a przy tym pozbawione dodatkowych opłat. Biorąc pod uwagę bank Santander konto internetowe okazuje się być ciekawą alternatywą dla innych rozwiązań dostępnych na rynku. Główne aspekty, jakie przekonują konsumentów do podpisania umowy o współpracę w tym zakresie to: łatwy dostęp do rachunku, minimum formalności podczas zakładania konta oraz brak ukrytych opłat.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)