Każdemu z nas często zdarzają się sytuacje, gdy musimy wymienić nasze środki pieniężne w PLN na inną walutę. Często wybieramy się na zagraniczne wakacje, gdzie konieczne okazuje się płacenie w sklepach i lokalach usługowych innymi pieniędzmi niż posiadamy. Niejednokrotnie też decydujemy się na inwestowanie w obce waluty, aby z biegiem czasu zarobić na takich działaniach. Gdy śledzimy rynek i wiemy, że obecnie wymiana zgromadzonych środków się opłaca, warto znaleźć najbardziej opłacalny kantor Warszawa. Wbrew pozorom, nie każdy tego typu punkt oferuje takie same korzyści. Zdarza się, że niektóre placówki proponują nam gorsze warunki, np. pobierając większą prowizję. Z tego też powodu sprawdzenie ofert kierowanych do klientów przez kantory w Warszawie jest kluczowe. Jak znaleźć ten najlepszy? Wystarczy porównywarka kantorów warszawa, która wskaże nam, który aktualnie posiada atrakcyjną ofertę i w jakim miejscu się znajduje. 

SPRAWDŹ NAJTAŃSZY KANTOR INTERNETOWY >>

Jak znaleźć najlepszy kantor w Warszawie?

W sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy wymiany środków na inną walutę, mamy do wyboru kilka dostępnych opcji. Jedną z nich jest konto walutowe i przypięta do niego karta wielowalutowa, które jednak nie zawsze okazują się najkorzystniejszym rozwiązaniem. Jest to spowodowane dużymi prowizjami, pobieranymi przez banki w związku ze skorzystaniem z takiej usługi. Jeśli chcemy uniknąć zbyt wysokich kosztów, a tym samy nie zostać stratnymi, warto sprawdzić otwarte w kantory warszawa, opinie na ich temat i godziny otwarcia. Pozwoli to nam zyskać jak najwięcej korzyści i uniknąć strat. Niezależnie od tego, czy interesuje nas kantor warszawa centrum, czy punkt na uboczu, możemy bez problemu znaleźć ten najlepszy. Jak to zrobić? Przede wszystkim warto sprawdzić, aktualne kursy walut oraz prowizje pobierane przez takie placówki. Dzięki temu, wybierając kantor warszawa, oferujący najniższe koszty, przeprowadzimy opłacalną transakcję.

Kantor Conti Warszawa

Adres: Aleja Jana Pawła II 46/48/ paw.12, 00-148 Warszawa

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 08:00-22:00. W sobotę 09:00-15:00. W niedzielę kantor wymiany walut warszawa nieczynny.

Jeśli naszym miejscem zamieszkania jest Warszawa, kantor Conti znajdujący się na Śródmieściu będzie doskonałym wyborem. Jest to punkt otwarty przez 6 dni w tygodniu do późnych godzin. Dzięki temu możemy odwiedzić go o dowolnej porze, a nawet umówić się na indywidualne spotkanie o konkretnej godzinie. Punkt posiada odpowiednie systemy zabezpieczeń, a każda wizyta jest ściśle tajna, co jest bardzo ważne w przypadku wymiany większej ilości pieniędzy. Przykładowe kursy walut w tym kantorze to: Kupno USG 3,9700, sprzedaż USD 4,0000, kupno EUR 4,5850, sprzedaż EUR 4,6150. 

Kantor Intraco Warszawa

Adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa 

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-18:00. W sobotę 09:00-13:00. W niedzielę nieczynne. 

Przeglądając najpopularniejsze kantory Warszawa, możemy natrafić na punkt znajdujący się w wieżowcu INTRACO 1. Jest to firma z ponad 20-letnim stażem, z której usług nie bez powodu korzysta wielu mieszkańców stolicy. Klienci chwalą sobie fachową obsługę, profesjonalizm oraz dyskrecję na odpowiednim poziomie, co jest niezwykle ważne w przypadku transakcji na większą kwotę. Przykładowe kursy walut: Kupno USD 3,9600, sprzedaż USD 3,9900, kupno EUR 4,5700, sprzedaż EUR 4,6000. 

Kantor Warszawa Arkadia 

Adres: Al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 10:00-22:00. W niedzielę kantor nieczynny. 

Punkt wymiany walut Wiek znajduje się w centrum handlowym Westfield Arkadia na parterze. Kantor gwarantuje konkurencyjne ceny wymiany walut, a klienci mogą oczekiwać jeszcze większych zniżek przy transakcjach w kwocie kilku tysięcy złotych. Przykładowe kursy w tym punkcie: Kupno USD 3,96, sprzedaż USD 3,99, kupno EUR 4,58, sprzedaż EUR 4,61. Ze względu na bezpieczeństwo, w przypadku większej ilości pieniędzy, poleca się wcześniejszy kontakt z kantorem w celu umówienia wizyty o konkretnej godzinie. Możemy liczyć na odpowiednie bezpieczeństwo usług i bezpieczny proces z pełną dyskrecją.

Kantor Cris Warszawa 

Adres: ul. Grójecka 42, 02-320 Warszawa

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli 24 h. 

Jeśli interesuje nas kantor Warszawa 24h, punkt Cris na ul. Grójeckiej jest świetnym wyborem. Jest on otwarty 7 dni w tygodniu przez całą dobę, dzięki czemu możemy dowolnie dopasować godzinę pobytu w kantorze. Istnieje również możliwość umówienia telefonicznie godziny przybycia, co poleca się zwłaszcza w przypadku transakcji opiewających na wyższe kwoty. Przykładowe kursy walut w tym kantorze: Kupno USD 3,955, sprzedaż USD 3,99, kupno EUR 4,575, sprzedaż EUR 4,61. Płatność tylko gotówką.

Kantor Dukat Warszawa

Adres: ul. Kobielska 23, 04-359 Warszawa

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku 09:00-18:00. W sobotę 10:00-13:00. W niedzielę kantor jest nieczynny. 

Kantor znajduje się na warszawskim Grochowie w supermarkecie Auchan z bezpłatnym parkingiem podziemnym, vis a vis drogerii Natura. W tym punkcie nie tylko dokonamy transakcji wymiany walut, ale również sprzedamy złoto i srebro, stare banknoty i monety. Przykładowe kursy: Kupno USD 3,9324, sprzedaż USD 3,9569, kupno EUR 4,5468, sprzedaż EUR 4,5664. Odwiedzając ten kantor, możemy liczyć na korzystne warunki, negocjację cen oraz pełne zaufanie i zabezpieczenie wysokich transakcji walutowych. 

Kantory w innych miastach

5/5 - (2 oddanych głosów)