W dobie XXI wieku konieczne jest sprawne posługiwanie się walutami z całego świata. Dzięki powszechnemu dostępowi do każdego zakątka świata, przygotowanie na gości z najdalszych nawet krajów powinno być tym, co uwzględni każdy kantor. Toruń jako miasto turystyczne szczyci się szczególnym zainteresowaniem wśród nawet przybyszów z bardzo egzotycznych krańców globu. Właśnie dlatego kantory w Toruniu działają z uwzględnieniem tego, że w nagłej potrzebie może zjawić się mieszkaniec dowolnego kontynentu.

SPRAWDŹ NAJTAŃSZY KANTOR INTERNETOWY >>

Jak znaleźć najlepszy kantor Toruń?

Kluczowe jest to, aby móc znaleźć w mieście najlepszy kantor. Toruń ma punkty umożliwiające wymianę walut zarówno w centrum miasta, jak i na jego dalszych odcinkach. Nie ma jednak wątpliwości, że najłatwiej jest zdecydować się na usługi, jakie oferuje osadzony w centrum miasta kantor wymiany walut. Toruń pod tym względem obejmuje m.in. ulicę Szeroką. Choć jest to miejsce najlepiej uczęszczane przez turystów, jeśli ktoś ma możliwość, może również udać się do punktów znajdujących się w niedalekiej odległości. Choć będzie konieczny przejazd np. samochodem, Toruń jest miastem turystycznym, którego wielkość nie jest przytłaczająca. Co za tym idzie, nie będzie większego problemu z dotarciem do pozostałych punktów pozwalających na wymianę waluty. To zaś będzie sprzyjało wybraniu takiego kantoru, który zaoferuje najlepszą opcję dla konkretnej osoby.

Jakie kantory w Toruniu oferują najlepsze stawki?

Każdy, kto planuje dokonać wymiany waluty, powinien uwzględnić w tej materii kilka czynników. To właśnie od nich będzie zależało, jaki dany kantor oferuje kurs walut. Toruń koncentruje się wokół Starego Miasta, co pozornie może oznaczać, że to właśnie kantory w tym rejonie będą oferowały najmniej korzystne stawki wymiany walut. W praktyce jednak wcale tak nie musi być. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest każdorazowe porównywanie aktualnych stawek poszczególnych, osiągalnych dla nas kantorów. Warto przy tym uwzględnić to, czy dana placówka wymieni interesującą nas walutę. Nie będzie to trudnością w przypadku Euro, Dolarów, Funtów, czy innych światowych walut, ale nie każdy kantor jest w stanie wymienić te bardziej „egzotyczne” nominały. Kantory umożliwiają nie tylko szybką i różnorodną wymianę walut, ale są też otwarte na indywidualne negocjowanie kursu. Dzięki pełnej dyskrecji oraz zapewnienie osobnego pomieszczenia klienci mogą się poczuć w pełni bezpiecznie i pewnie. To zaś sprzyja zadowoleniu z przeprowadzenia całej transakcji. W wielu przypadka zaleca się wcześniejszy kontakt z kantorem, aby umówić się na konkretny, sprzyjający nam termin.

Kantor Toruń Szeroka

Adres: Szeroka 41, 87-100 Toruń

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 9:00-19:00. W soboty: 9:00-18:00. W niedzielę: 11:00-16:00.

Ten kantor wymiany walut znajduje się w najbardziej uczęszczanym, najpopularniejszym miejscu w Toruniu. Jest to bowiem centrum Starego Miasta, okolica rynku staromiejskiego, który cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z całego świata. Co za tym idzie, szeroki zakres walut do wymiany w tym miejscu jest skorelowany bezpośrednio z faktem, że większość turystów w nagłej potrzebie skorzysta właśnie z niego.

Kantor Kometa Toruń

Adres: Grudziądzka 162, 87-100 Toruń, Centrum Handlowe Kometa

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty: 9:00-21:00. W niedzielę: 11:00-16:00

Ten kantor jest ulokowany w Centrum Handlowym Kometa w obszarze Koniuchy, a co więcej jest otwarty w każdym dniu tygodnia, choć w przypadku niedzieli jest to jedynie 5 godzin. Kantor Toruń znajduje się przy Auchan, jest więc dobrym punktem dla osób planujących zakupy. 

Kantor Toruń Carrefour

Adres: Olsztyńska 8, 87-100 Toruń

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty: 9:00-21:00. W niedzielę: 10:00-20:00.

Kantor wymiany walut znajduje się bezpośrednio przy sklepie Carrefour na ulicy Olsztyńskiej. Tym, co go wyróżnia, jest to, że jest otwarty w każdym dniu tygodnia, w tym praktycznie przez całą niedzielę.

Kantory w innych miastach

5/5 - (1 oddanych głosów)