Posiadanie własnego rachunku bankowego w dzisiejszych czasach jest niemal niezbędne, aby robić zakupy w sieci lub po prostu sprawnie funkcjonować w świecie nowoczesnych technologii. Obecnie założenie własnego konta w banku to prosta sprawa. Wystarczy kilka kliknięć, aby złożyć wniosek całkowicie online i cieszyć się dostępem do bankowości internetowej.

ZAŁÓŻ KONTO W BNP >>

Podobne produkty BNP

bnp konto oszczędnościowe
bnp konto walutowe
bnp lokata
bnp zamknięcie konta

BNP Paribas konto osobiste

Warto zauważyć, że BNP Paribas konto udostępnia każdemu konsumentowi niezależnie od wieku i stanu cywilnego. Sam proces założenia rachunku jest banalnie prosty, a instytucja, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje liczne promocje, dzięki którym prowadzenie rachunku jest jeszcze przyjemniejsze. Czy warto mieć rachunek w BNP Paribas? Konto osobiste to głównie:

 • Brak opłat za założenie i prowadzenie konta;
 • Darmowe wypłaty z wpłatomatów i bankomatów banku;
 • Darmowe przelewy krajowe;
 • Wiele metod płatności mobilnych takich, jak:
  • BLIK;
  • Apple Pay;
  • Google Pay;

Bank BNP Paribas daje swoim klientom ogromne możliwości w ramach prowadzenia indywidualnego rachunku bankowego. Dostęp do środków za pośrednictwem aplikacji mobilnej i bankowości internetowej to nie wszystko, co można zyskać zakładając konto osobiste w BNP Paribas. Konta dostępne w ofercie banku są różne, jednak to rachunek indywidualny jest najczęściej wybierany przez konsumentów. 

Konto BNP Paribas – logowanie do konta

Posiadając własne konto bankowe w tej instytucji, warto wiedzieć, jak wygląda proces logowania do bankowości internetowej i mobilnej. Cała procedura jest dziecinnie prosta i wymaga podania tylko takich danych, jak:

 • Login/numer klienta;
 • Hasło.

Po wpisaniu prawidłowych danych i kliknięciu przycisku „zaloguj” możemy już w pełni korzystać z możliwości rachunku indywidualnego. W BNP Paribas logowanie do konta jest banalnie proste zarówno podczas autoryzacji w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacji mobilnej tego banku.

Konto osobiste BNP Paribas – warunki współpracy

Przed podpisaniem umowy o prowadzenie rachunku indywidualnego warto sprawdzić, na jakie warunki można liczyć, zakładając w BNP Paribas konto. Główne cechy tego rachunku przestawia poniższa tabela.

Prowadzenie konta 0 złotych
Wypłaty i wpłaty środków w bankomatach banku 0 złotych
Przelewy krajowe ELIXIR 0 złotych
Dostęp do konta Bankowość internetowa, aplikacja mobilna, stacjonarne placówki bankowe

Biorąc pod uwagę warunki współpracy w ramach prowadzenia konta osobistego w BNP można śmiało stwierdzić, iż jest to jedna z najlepszych ofert dostępnych obecnie na rynku. Zerowe koszty transakcji i prowadzenia rachunku oraz wygodny dostęp do konta to cechy, jakimi powinno wyróżniać się każde dobre konto osobiste.

Jak założyć konto osobiste w BNP Paribas – krok po kroku

Konto w tym banku można założyć na kilka sposobów, a mianowicie:

 1. Przez internet;
 2. W oddziale;
 3. Przez telefon. 

Najszybszą i najwygodniejszą metodą na pewno jest założenie rachunku online bez potrzeby wychodzenia z domu. W tej instytucji jest to w pełni bezpieczne, a klient otrzymuje dostęp do rachunku nawet w ciągu kilkunastu minut od czasu złożenia wniosku o nowe kont indywidualne.

Konto w BNP Paribas – opinie konsumentów

Według opinii konsumentów zdecydowanie warto zdecydować się na założenie rachunku prywatnego w BNP Paribas. Logowanie do konta osobistego jest wręcz banalne, a koszty po stronie konsumenta praktycznie zerowe. Co ciekawe, liczne opinie w sieci wskazują też na takie aspekty dotyczące konta osobistego, jak:

 • Wiele możliwości kontaktu z doradcami finansowymi;
 • Bogata oferta usług dodatkowych;
 • Łatwy dostęp do rachunku;
 • Minimum formalności przy zakładaniu konta.

Jak widać wiele konsumentów poleca bank BNP w celu założenia rachunku indywidualnego. Co ciekawe, dla osób poniżej 26 roku życia proponowane są preferencyjne warunki współpracy pozwalające na całkowite zredukowanie kosztów prowadzenia rachunku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług tego banku w ramach rachunku indywidualnego. To gwarancja bezpieczeństwa i łatwego dostępu do swoich środków na koncie.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)