mBank karta kredytowaWłasna karta kredytowa to przywilej, na który w dzisiejszych czasach może sobie pozwolić naprawdę wiele osób. Najważniejsze jest to, aby wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytowa, która pozwala na zaciągnięcie takiego zobowiązania finansowego. W tym przypadku mBank ma naprawdę bogatą ofertę produktów, które dopasowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów. Sprawdź, jak zdobyć kartę z limitem kredytowym w tej instytucji!

Karta kredytowa mBank – dlaczego warto ją mieć?

Jest wiele powodów, dla których warto nawiązać współpracę z instytucją, jaką jest mBank. Karta kredytowa dostępna w ofercie ma wiele odsłon dopasowanych do potrzeb finansowych potencjalnych klientów banku. Warto mieć na uwadze, że aktualna propozycja banku to aż kilka rodzajów kart kredytowych o różnych limitach i warunkach użytkowania. MBank stawia przede wszystkim na szybki rozwój, przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów oraz wysoki poziom ich obsługi. To wszystko przekłada się na coraz większe zainteresowanie aktualną ofertą przez mieszkańców zarówno większych miast w Polsce, jak i tych z mniejszych miejscowości. Zastanawiasz się, dlaczego warto mieć w mBank karty kredytowe? Oto kilka prostych powodów:

 • niskie koszty korzystania z karty;
 • wysokie limity na karcie dostępne po zbadaniu zdolności kredytowej;
 • przejrzyste warunki współpracy;
 • możliwość realizacji zakupów online i stacjonarnych z użyciem karty;
 • długi okres bezodsetkowy, aż do 54 dni.

Aktywacja karty kredytowej mBanku jest tak samo prosta, jak przelew z karty kredytowej mBank. W niektórych przypadkach należy jednak liczyć się z koniecznością opłacenia dodatkowej prowizji za poszczególne transakcje. Aby sprawdzić, ile wynosi opłata za kartę kredytową, wystarczy wejść na stronę internetową banku i pobrać tabelę opłat oraz prowizji lub po prostu zadzwonić na infolinię mBank. Kontakt w tych kwestiach jest bezproblemowy, a konsultanci na infolinii zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania konsumentów.

Inne kredyty oferowane przez mBank

mbank kredyt gotówkowy
mbank kredyt firmowy
mbank kredyt konsolidacyjny

Podstawowa karta kredytowa mBank – warunki

Chcesz wiedzieć, jak działa karta kredytowa w mBank w wersji podstawowej? To proste! W tym przypadku dodatkowy limit na karcie pozwala na realizowanie płatności internetowych oraz stacjonarnych z użyciem tradycyjnego nośnika. Takie rozwiązanie to przede wszystkim ogromna wygoda dla każdego użytkownika oraz niewielkie koszty finansowania z racji długiego okresu bezodsetkowego na spłatę zadłużenia. Oto kilka informacji na temat produktu – karta kredytowa mBank. Warunki w tym przypadku wyglądają następująco:

 • limit kredytowy od 1500 do 20 000 złotych;
 • do 54 dni bez odsetek za wykorzystany limit;
 • automatyczna spłata karty z rachunku bankowego;
 • możliwość zbudowania pozytywnej historii w BIK;
 • wiele opcji płatności zbliżeniowych i internetowych do wyboru.

Jak widzisz, pod względem warunków bardzo dobrym wyborem jest karta kredytowa mBank. Opłaty w tym przypadku są stosunkowo niewielkie. Za wydanie karty głównej i nowej w razie zastrzeżenia zapłacisz 30 złotych jednorazowo. Roczne opłaty w przypadku korzystania z kart kredytowych to 100 złotych, chyba że zrealizujesz w ciągu roku transakcje na minimum 12 000 złotych. Prowizje za wypłaty gotówki to minimum 5% od wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 złotych. Jeśli chcesz poznać dokładne warunki i dowiedzieć się więcej o tym, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w mBank, koniecznie sprawdź dokumenty dostępne na stronie internetowej banku.

Karta kredytowa z programem Mastercard w mBanku

W ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile możesz wnioskować o przyznanie karty kredytowej z limitem nawet do 100 000 złotych. W tym przypadku warto też zaznaczyć, że za płatności kartą możesz odebrać liczne nagrody z racji promocyjnego programu. Po pierwszych zakupach otrzymasz nawet do 1000 punktów promocyjnych, które przybliżą Cię do odbioru pierwszej nagrody. Warto też dodać, że spłata bezodsetkowa w tej opcji również odbywa się w terminie 54 dni. Jako klient korzystający z karty z limitem kredytowym Mastercard otrzymasz też dostęp do serwisu concierge, gdzie zorganizujesz swoje codzienne sprawy i np. zarezerwujesz bilety do kina w atrakcyjnych cenach. Ile się czeka na kartę kredytową mBank w tym przypadku? Najczęściej jest to kilka dni roboczych, a w czasie oczekiwania możesz korzystać z funkcjonalności rachunku w serwisie transakcyjnym.

Indywidualna karta kredytowa mBanku – co to takiego?

Każdy, kto ma w mBank konto indywidualne lub firmowe, może złożyć specjalny wniosek o przyznanie karty kredytowej z indywidualną grafiką. Dzięki temu karta będzie jedyna w swoim rodzaju, a Ty zawsze odnajdziesz ją w swoim portfelu. W tym przypadku możesz liczyć na następujące warunki:

 • od 500 do 20 000 złotych limitu na karcie;
 • własny projekt karty;
 • aż 54 dni na spłatę długu bez odsetek;
 • prosty proces wnioskowania.

Tworzenie własnego nadruku na karcie jest proste. Bank pozwala na załadowanie własnego zdjęcia lub przygotowanej grafiki bezpośrednio przez serwis internetowy. Pamiętaj, że grafika nie może zawierać znaków towarowych, wizerunków znanych postaci, a także danych osobowych.

Karty kredytowe mBank z wysokim limitem kredytowym

Zastanawiasz się, jak zamówić kartę kredytową w mBank z naprawdę wysokim limitem na koncie? To bardzo proste! Wystarczy, że złożysz odpowiednią dyspozycję przez serwis internetowy lub bezpośrednio w wybranym oddziale na terenie Polski. Dobrą opcją w tym przypadku jest Prestiżowa Karta Kredytowa mBank. Zwiększenie limitu na karcie kredytowej w tym przypadku pozwala na osiągnięcie limitu do 500 000 złotych.

Pamiętaj! Aby bank przyznał tak duży limit musisz wykazywać się odpowiednio wysoką zdolnością kredytową oraz brakiem negatywnych wpisów w BIK.

Najciekawsze warunki, na jakie możesz liczyć w tym przypadku, to:

 • dostęp do ponad 1200 saloników VIP na lotniskach;
 • szeroki zakres ubezpieczeń podróżnych i assistance;
 • dostęp osobistego asystenta banku;
 • do 54 dni spłaty bez odsetek;
 • kwota limitu kredytowego do 500 000 złotych;
 • wypłata gotówki z bankomatów na całym świecie bez żadnej prowizji;
 • opcja płatności zbliżeniowych i internetowych bez fizycznej karty kredytowej.

Jak widzisz, warunki współpracy są bardzo atrakcyjne jeśli chodzi o produkt mBank – karta kredytowa. Promocja w tym przypadku pozwala na korzystanie z tzw. mOkazji, które dotyczą zniżek do sklepów partnerskich oraz zwrotów środków za realizowane zakupy w sieci.

Kiedy przydaje się karta kredytowa mBank?

Karta kredytowa mBank może przydać się w wielu sytuacjach. Wyjazdy służbowe, nagłe, nieplanowane wydatki i wiele innych spraw jest łatwiejszych do rozwiązania, kiedy posiadasz funkcjonalną kartę kredytową mBanku. Najważniejsze atuty tego typu rozwiązania, to:

 • możliwość spłaty długu w wygodnych ratach;
 • dostęp do płatności online w ramach usługi mTransfer;
 • darmowe przelewu z rachunku karty;
 • płatności mobilne;
 • liczne promocje i zniżki na zakupy w sklepach internetowych.

Zastanawiasz się, czy kartę kredytową w mBank można spłacać w ratach? Zdecydowanie tak, ale tylko po złożeniu do banku stosownego wniosku. Dzięki temu możesz wydłużyć okres spłaty nawet do 60-miesięcznych rat, ale tylko dla kwot zadłużenia większych niż 300 złotych. Stosowny wniosek złożysz bez żadnego problemu w serwisie transakcyjnym lub na infolinii banku.

Wypowiedzenie karty kredytowej mBank

Zamknięcie karty kredytowej mBank jest jak najbardziej możliwe. Chcesz złożyć wypowiedzenie karty kredytowej mBank, ale nie wiesz, jak to zrobić? W tym przypadku musisz zadzwonić na infolinię banku i złożyć dyspozycję wypowiedzenia umowy. Pamiętaj o konieczności zachowania okresu wypowiedzenia oraz spłaceniu całego zadłużenia wraz z należnymi na rzecz banku odsetkami. W przeciwnym razie dyspozycja zamknięcia karty kredytowej nie zostanie zrealizowana pozytywnie.

Chcesz wiedzieć, jak spłacić kartę kredytową w mBank? To proste. Zrobisz to wygodnie logując się do serwisu transakcyjnego. Wystarczy, że wybierzesz daną kartę z limitem i określisz kwotę spłaty. Będąc klientem tego banku nie musisz martwić się o terminowość realizowanych płatności. Dla kart kredytowych istnieje możliwość ustawienia cyklicznych płatności z rachunku bankowego tak, aby nie przegapić terminu bezodsetkowej spłaty długu. 

Teraz już wiesz, jak zrezygnować z karty kredytowej w mBank. Pamiętaj jednak, że w razie złożenia wypowiedzenia bank nie zwróci Ci kosztów związanych z pokryciem opłaty rocznej oraz opłaty za wydanie karty kredytowej. 

Zastrzeganie karty kredytowej mBanku

Jak zastrzec kartę w mBank? To pytanie zadaje sobie wielu klientów, którzy zgubili swoją kartę lub ta została skradziona. W tym przypadku nie należy zwlekać, gdyż każda minuta to zwiększone ryzyko utraty środków ze swojego rachunku z limitem kredytowym. Zastrzeganie kart w mBanku możliwe jest na dwa sposoby:

 • przez serwis transakcyjny;
 • poprzez infolinię.

Oczywiście znacznie szybszą metodą jest wykonanie telefonu do konsultanta, który po weryfikacji klienta natychmiastowo wyda dyspozycję zastrzeżenia karty. Musisz jednak wiedzieć, że po wykonaniu takiego działania musisz zamówić nową kartę. Nawet jeżeli ta stara się odnajdzie to nie będzie już możliwości korzystania z niej.

Karty kredytowe mBanku – najważniejsze informacje

Wiesz już, ile jest czasu na spłatę karty kredytowej w mBank bez odsetek, a także jakie warianty kart występują w aktualnej ofercie tej instytucji finansowej. W kwestii podsumowania, warto dodać, że posiadanie karty kredytowej mBanku nie generuje wielu dodatkowych kosztów. Warunkiem jest jednak spełnienie wymogów akcji promocyjnych, dzięki którym opłaty za użytkowanie karty z limitem będą praktycznie zerowe. Jeśli cenisz sobie funkcjonalność, dostęp do wysokiego limitu kwotowego nawet do 500 000 złotych oraz przejrzyste warunki współpracy, koniecznie sprawdź propozycję mBanku w zakresie kart kredytowych z limitem.

Opinie o kartach kredytowych mBanku

Chcesz wiedzieć, jaka według konsumentów jest karta kredytowa mBank? Opinie innych osób wskazują na kilka pozytywnych aspektów, takich jak:

 • możliwość rezygnacji z karty kredytowej w dowolnym momencie;
 • spore limity na kartach, które są przyznawane po analizie zdolności kredytowej;
 • opcja stworzenia indywidualnej karty kredytowej;
 • przejrzyste warunki przyznania karty.

W przypadku banku mBank oddziały i bankomaty rozmieszczone są tak, aby każda osoba zainteresowana aktualną ofertą finansową mogła udać się do doradcy w dogodnym dla siebie czasie. Załatwianie formalności związanych z wydaniem kart kredytowych nie jest skomplikowane i często nie wymaga nawet osobistej wizyty w placówce bankowej.

Aby dokładnie zapoznać się z aktualną ofertą i uzyskać pomoc w zakresie tego, jaką kartę kredytową wybrać – koniecznie zadzwoń na infolinię, napisz na czat mBanku lub po prostu udaj się do najbliższego oddziału, a na pewno otrzymasz kompleksowe doradztwo oraz pomoc. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać z kartą kredytową mBanku! To świetna opcja dla osób wymagających czegoś więcej niż tylko dostępu do dodatkowej gotówki w dowolnym momencie.

5/5 - (1 oddanych głosów)