Wybór odpowiedniego banku w celu założenia konta osobistego, lokaty lub po prostu zaciągnięcia kredytu jest bardzo ważny, ponieważ zazwyczaj to długofalowa współpraca. mBank jest jednym z banków, który posiada szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Oddziały, które umiejscowione są niemalże w całej Polsce, dają możliwość szybkiego kontaktu z potencjalnym klientem niezależnie od lokalizacji. Atutem banku jest też możliwość załatwienia wszelkich formalności drogą online – włącznie z podpisaniem umowy kredytowej. Pewne sprawy wymagają jednak obecności klienta w stacjonarnej placówce instytucji finansowej, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale powstają nowe filie rozmieszczone na terenie całego kraju.

W jakich miastach znajdują się oddziały mBanku?

Bankomaty mBank znajdują się niemalże w całym kraju i są ogólnodostępne dla wszystkich klientów. mBank posiada wiele miejsc, w których można zapoznać się z aktualną ofertą, założyć rachunek bankowy lub złożyć wniosek o udzielenie kredytu. Każdy punkt obsługi klienta ma inne godziny pracy, dlatego należy jednak zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronach www danej placówki, aby nie udać się do już zamkniętego oddziału. Wybierając jedno z poniższych miast, można sprawdzić jakie są godziny pracy miejsc takich jak oddział mBank lub umiejscowienie bankomatów. 

Jak zlokalizowane są filie mBanku w Polsce?

Warto wspomnieć, że w przypadku banku mBank placówki są rozmieszczone proporcjonalnie po całej Polsce
w zależności od wielkości danych miast. Miejsca takie jak bankomat, mBank umieścił nie tylko w pobliżu placówek, ale także bezpośrednio w budynkach użytku publicznego. Dzięki temu wszyscy klienci mogą skorzystać z wpłat i wypłat gotówki niezależnie od rozmieszczenia filii banku. Bank mBank oddziały rozmieścił praktycznie po całym kraju, uwzględniając także niewielkie miejscowości, w których liczba mieszkańców jest znacznie mniejsza. mBank bankomat ustawiony jest wszędzie tam, gdzie pojawia się wzmożona potrzeba wpłaty lub wypłaty gotówki bez konieczności budowania kolejnej filii instytucji. Aby zapewnić jak najlepszą dostępność takich urządzeń jak bankomat, mBank dokłada wszelkich starań, by były dostępne dla klientów przez całą dobę.

Oddziały i bankomaty mBanku – jak działają?

Wszelkie placówki banku oraz bankomaty funkcjonują zgodnie z góry ustalonymi godzinami pracy. W przypadku bankomatów godziny te jednak mogą się różnić, ponieważ maszyny znajdujące się w miejscach publicznych mogą funkcjonować przez całą dobę. Warto sprawdzić podstawowe informacje o funkcjonowaniu danej placówki w internecie, ponieważ pozwoli to na zaoszczędzenie sporo czasu potrzebnego na wędrówkę do zamkniętego już oddziału. Ciekawostką jest fakt, że niektóre filie pracują także w soboty. Są to jednak wybrane punkty, o których jest mowa na stronie internetowej banku. Współpracując z mBankiem można mieć pewność, że poziom obsługi klienta, dostępność bankomatów, a także rozmieszczenie placówek na terenie kraju jest doskonale przemyślane i zapewni najwyższą jakość świadczonych usług finansowych.

Dodatkowe produkty oraz informację

mbank kredyt gotówkowy
mbank sesje
mbank infolinia
5/5 - (2 oddanych głosów)