Banki ze względu na stale zmieniające się oczekiwania konsumentów podejmują liczne kroki mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W celu ułatwienia dostępności oferty finansowej wiele instytucji decyduje się na otwieranie w krótkim czasie dużej ilości punktów obsługi klienta na terenie wielu miast. Przekłada się to na lepszy dostęp do bankowości stacjonarnej dla osób, które preferują ten sposób współpracy z bankiem. Jest to dobre posunięcie ze strony firm działających w branży finansowej, ponieważ pozwala na przyjęcie większej ilości klientów na terenie dużych miast. Dobre ulokowanie urządzeń, jakimi są wpłatomaty i bankomaty na terenie Krakowa to równie ważny aspekt, gdyż pozwala na realizowanie transakcji płatniczych z użyciem gotówki niezależnie od miejsca przebywania.

pekao infolinia
pekao sesje
pekao swift

Pekao SA – oddziały na terenie Krakowa

Bank Pekao Kraków posiada na terenie miasta ponad 20 filii, w których obsługiwani są klienci indywidualni i biznesowi. Korzystając z usług banku Pekao SA, można liczyć na najwyższą jakość obsługi klienta, a także dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Dogodne godziny pracy, doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana kadra pracownicza to cechy, którymi charakteryzują się oddziały Pekao SA. Kraków pod względem ilości punktów obsługi klienta może szczycić się ich naprawdę dużą ilością, dzięki czemu wszyscy kontrahenci banku mogą z łatwością prowadzić swoje konto w Pekao.

Pekao SA Kaków – rozmieszczenie oddziałów

Pod względem rozmieszczenia punktów obsługi klienta na terenie Krakowa, można wyróżnić działania, jakie przeprowadza bank Pekao. Kraków pod względem ilości oraz lokalizacji filii jest jedną z najlepiej skomunikowanych metropolii miejskich. Doskonały dojazd do każdego punktu to cecha wyróżniająca bank Pekao. Oddziały Kraków zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta stacjonarnego. Warto wiedzieć, że największa ilość placówek Pekao SA Kraków znajduje się w ścisłym centrum miasta. Powodem takiego rozmieszczenia jest wysokie stężenie ludności na tych terenach oraz zainteresowanie dużych grup osób usługami bankowości stacjonarnej właśnie w okolicach centrum. 

Bank Pekao Kraków – wpłatomaty i bankomaty

Bank Pekao SA Kraków posiada na terenie miasta wiele maszyn umożliwiających wykonywanie transakcji finansowych z użyciem gotówki. Duża dostępność czasowa, dogodna lokalizacja i łatwa obsługa to cech, które charakteryzują wpłatomat Pekao. Kraków pod względem ilości dostępnych maszyn tego typu posiada ich co najmniej kilka na terenie całego miasta. Podobne walory posiada także urządzenie, jakim jest bankomat. Pekao Kraków oprócz sprzętu, jaki znajduje się na terenie placówek, udostępnia je także w newralgicznych punktach w całym mieście.

Jakie sprawy można załatwić w placówkach Pekao Kraków?

Pekao SA Kraków umożliwia stacjonarne załatwienie wszelkich spraw dotyczących prowadzenia rachunku osobistego, zastrzegania kart płatniczych oraz wykonywania wszelkich transakcji wymagających potwierdzenia przez pracownika banku. Firma w stacjonarnych punktach obsługi klienta na terenie Krakowa umożliwia złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny, a także załatwienie wszelkich spraw w przypadku chęci skorzystania z usługi, jaką jest konto oszczędnościowe

Czy warto korzystać z usług bankowości stacjonarnej Pekao Kraków?

Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą banku, która przedstawiana jest przez pracowników stacjonujących w punktach obsługi klienta na terenie Krakowa. Ciekawostką jest fakt, że Pekao Kraków jako jeden z nielicznych banków prowadzi konta walutowe z obsługą bezpośrednią klienta. Bezpieczeństwo, szybkość załatwiania wszelkich spraw oraz dogodny dojazd to główne cechy, którymi wyróżniają się placówki banku Pekao na terenie Krakowa. Będąc klientem tej instytucji, można być pewnym, że niezależnie od pory dnia możliwe będzie skorzystanie ze stacjonarnych usług banku.

5/5 - (1 oddanych głosów)