Posiadanie własnego konta bankowego to praktycznie podstawa w dzisiejszych czasach. Ze względu na stały rozwój nowoczesnych technologii oraz zwiększającą się popularność sklepów internetowych, banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i dopasowują swoją ofertę pod wymogi rynkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się rachunki bankowe z możliwością załatwienia wszelkich formalności drogą online. Dzięki temu coraz większa liczba konsumentów może w łatwy sposób pozyskać własne konto bez potrzeby wychodzenia z domu. Bank Pekao jest jedną z instytucji, która stale rozwija swoją bankowość internetową i dopasowuje ofertę tak, aby była jak najkorzystniejsza dla nowych i stałych klientów.

ZAŁOŻ KONTO W PEKAO >>

Podobne produkty Pekao

pekao konto oszczędnościowe
pekao konto walutowe
pekao lokata
pekao jak zamknąć konto

Jak założyć konto w placówce Pekao? 

Konto bankowe w każdej instytucji finansowej można założyć na kilka sposobów. W zależności od preferencji konsumentów sprawę można załatwić osobiście w placówce banku, telefonicznie lub przez internet na stronie banku Pekao. Konto osobiste to wygoda, ponieważ pozwala na realizowanie płatności online, a także stacjonarnie za pomocą karty płatniczej przypisanej do rachunku. Dla osób, które preferują kontakt bezpośredni z pracownikiem banku, dostępne są oddziały Pekao na terenie całego kraju. Placówki, bank Pekao rozmieścił tak, aby każdy konsument miał możliwość łatwego przedostania się do siedziby niezależnie od miejsca zamieszkania. Konto osobiste Pekao zakładane w stacjonarnym oddziale banku pozwala także na korzystanie z bankowości internetowej. Warto pamiętać o tym, że bezpośrednio kontakt z pracownikiem banku to prawdopodobnie najprostsze rozwiązanie pozwalające na założenie nowego rachunku bankowego, które sprawdza się już od wielu lat.

Jak założyć konto w Pekao przez Internet? 

Zależnie od wieku, jak i preferencji każdy klient może posiadać różne konta. Pekao wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, dopasowuje swoją ofertę tak, aby była jak najbardziej korzysta. Konto Pekao można założyć w kilku prostych krokach przez internet. Wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie i kliknąć przycisk załóż konto. Pekao jako dostawca usług finansowych stworzył intuicyjną stronę, na której można wypełnić wszystkie potrzebne wniosku, a także poznać całą ofertę instytucji. Wiele osób współpracuje z różnymi bankami, posiadając odmienne konta. Pekao udostępnia na swojej stronie internetowej formularz pozwalający na złożenie wniosku bez wychodzenia z domu. W dzisiejszych czasach praktycznie każda osoba posiadająca podstawową wiedzę na temat użytkowania przeglądarki internetowej może posiadać własne konto w banku Pekao.

Konto osobiste w Pekao –  opinie

Konto bankowe Pekao cieszy się nienaganną opinią wśród obecnych konsumentów. Powodem występowania tak dobrych recenzji jest dostosowanie oferty banku do indywidualnych potrzeb klientów oraz zminimalizowanie kosztów prowadzenia rachunku. Nie każdy jednak wie jak założyć konto w banku Pekao. Aby tego dokonać, instytucja stworzyła liczne poradniki, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności przez internet staje się niezwykle proste. Opinie na temat tego banku są jednoznaczne i mówią jasno, że warto skorzystać z oferty dotyczącej założenia konta osobistego dostępnego w różnych wariantach.

Czy warto założyć konto osobiste w Pekao?

Zdecydowanie warto założyć własny rachunek oszczędnościowy w tym banku. Sesje w Pekao pozwalają na łatwe wykonywanie i odbieranie przelewów przez większość dnia. Dzięki temu transakcje wykonane nawet na ostatnią chwile mają szanse dotrzeć na rachunek odbiorcy. Konto w Pekao to wygoda, która pozwala na korzystanie zarówno z bankowości online, jak i stacjonarnych usług finansowych.

Sprawdź konta w innych bankach

4.7/5 - (3 oddanych głosów)