Wszelkiego rodzaju konta firmowe są potrzebne praktycznie każdemu przedsiębiorstwu inwestującemu w swój rozwój. Ciekawostką jest fakt, że coraz większa liczba firm stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne dotyczące finansów, gdyż ułatwia to zarządzanie budżetem działalności oraz jego skuteczne planowanie. Rozwój przedsiębiorstwa jest bardzo ważny, jednak w dzisiejszych czasach dość istotne jest prowadzenie konta firmowego, do którego właściciele firmy mają stały dostęp.

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE >>

Pekao konto firmowe – jak je założyć?

Pekao konto firmowe można założyć na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest osobista wizyta w oddziale Pekao SA. Konto firmowe można także otworzyć poprzez oficjalną stronę internetową banku bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne dla przedsiębiorców, którzy są stale w rozjazdach oraz potrzebują nowoczesnych rozwiązań finansowych. Opcją ciekawą uwagi jest konto przekorzystne biznes, które pozbawione jest wszelkich ukrytych opłat za prowadzenie oraz wykonywanie transakcji płatniczych. Kto powinien z niego skorzystać? Przede wszystkim każdy przedsiębiorca, który pragnie założyć konto dla firmy oparte na najwyższych standardach. Wystarczy wysłać stosowny wniosek online lub udać się osobiście do placówki jako przedstawiciel, lub właściciel przedsiębiorstwa, podpisać stosowne dokumenty oraz rozpocząć korzystanie z usług oferowanych przez bank Pekao. Konto firmowe, które jest dostępne w ramach usług finansowych tego przedsiębiorstwa to wysoce wygodna opcja dla każdej firmy, która pragnie szybko się rozwijać i sprostać obecnym wymaganiom rynku.

Inne produkty dla firm

pekao kredyt gotówkowy
pekao kredyt firmowy
pekao lokata

Konto firmowe Pekao – warunki współpracy

Konto firmowe Pekao to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie ponadczasowe rozwiązania finansowe dla swojego przedsiębiorstwa. Współpracując z tą instytucją, można liczyć przede wszystkim na kompleksową obsługę doradców, ale i całodobowy dostęp do portalu internetowego do obsługi kont bankowych. Warto wiedzieć też, że konto firmowe Pekao SA jest pozbawione wszelkich opłat za jego prowadzenie, realizację operacji płatniczych oraz wypłatę środków pieniężnych z bankomatów. Ciekawostką jest także fakt, że dla firm posiadających takowe konto możliwa jest też łatwiejsza pożyczka na raty. Bank Pekao konto firmowe udostępnia każdemu przedsiębiorcy, który pragnie szybko się rozwijać. Ciekawą formą współpracy jest także konto walutowe, jakie można prowadzić w ramach rachunku firmowego. Realizacja operacji w wielu walutach jest o wiele łatwiejsza dla działalności handlowych i usługowych działających nie tylko na terenie kraju przy współpracy z bankiem Pekao.

Czy warto być klientem biznesowym banku Pekao?

Zdecydowanie warto być klientem banku Pekao choćby ze względu możliwości, jakie daje konto firmowe w tej instytucji. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek, aktywować dostęp do portalu internetowego i w pełni korzystać z możliwości, jakie Pekao oferuje wszystkim przedsiębiorcom działającym na terenie kraju. Zarówno małe i duże firmy mogą korzystać z usług tej instytucji finansowej bez żadnych ograniczeń.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)