W dzisiejszych czasach praktycznie każdy przedsiębiorca powinien mieć własne konto w banku, aby móc wygodnie zarządzać swoimi finansami. Rachunek bankowy dla firmy to także wygodniejsza możliwość realizacji opłat na rzecz Urzędu Skarbowego i ZUS. Na jakie warunki można liczyć zakładając rachunek firmowy w BNP? Sprawdźmy!

RANKING KONT FIRMOWYCH >>

BNP Paribas konto firmowe – warunki

Jest wiele korzyści, które oferuje w przypadku BNP Paribas konto firmowe. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

  • Wygodny dostęp do rachunku przez bankowość internetową i mobilną;
  • Dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności konta;
  • Atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku. 

Przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat tego czy założyć konto firmowe warto dokładnie sprawdzić warunki, jakie oferuje bank BNP Paribas. Konto dla firm przez tę instytucję to nie tylko wygoda korzystania, ale także brak ukrytych opłat. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze aspekty dotyczące konta firmowego w BNP Paribas.

Prowadzenie konta 0 złotych przez 6 miesięcy, następnie 15 złotych miesięcznie.
Przelewy internetowe 0 złotych w przypadku wpływów powyżej 100 tys. złotych miesięcznie. Dla niższych wpływów limit transakcji darmowych.
Korzystanie z karty debetowej 0 złotych w dwóch walutach

Jak widać, warunki, w ramach których prowadzone jest konto firmowe BNP Paribas, są dość atrakcyjne. Brak kosztów za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy i zero opłat za kartę płatniczą to duże atuty tego konta.

To ważne! Każdy, kto posiada konto bankowe w tej instytucji, może liczyć na preferencyjne opłaty za transakcje w zależności od wpływów na konto działalności gospodarczej.

Inne produkty dla firm

bnp kredyt gotówkowy
bnp kredyt firmowy
bnp lokata

Jak założyć konto firmowe w BNP Paribas?

Warto mieć na uwadze, że wstępnie rachunek firmowy można założyć tylko w wybranych oddziałach banku BNP. Pomimo tego, że rachunek jest ogólnodostępny przez bankowość elektroniczną, to jednak do podpisania umowy potrzebny jest przedstawiciel firmy lub sam właściciel.

BNP Paribas konto firmowe – logowanie do rachunku

Posiadając w BNP Paribas konto firmowe, można bardzo łatwo się do niego zalogować poprzez bankowość elektroniczną. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby mieć stały dostęp do finansów firmowych, dlatego BNP stale rozwija swoje działania w zakresie bankowości internetowej i mobilnej.

Jak korzystać z firmowego rachunku w BGŻ BNP Paribas? Konto firmowe – logowanie odbywa się poprzez serwis GOonline lub GOmobile. Aby wejść na konto firmowe, wystarczy podać numer klienta oraz hasło. Po wpisaniu poprawnych danych użytkownik zostaje przeniesiony do widoku finansów firmy.

BGŻ BNP Paribas konto firmowe – opinie konsumentów

Według opinii niezależnych i przede wszystkim w pełni usatysfakcjonowanych konsumentów można śmiało stwierdzić, iż w BGŻ BNP Paribas konto firmowe to doskonała opcja dla każdego przedsiębiorcy poszukującego nowoczesnych rozwiązań związanych z bankowością. Co można wywnioskować, analizując bank BNP Paribas? Konto firmowe opinie ma na doskonałym poziomie, a konsumenci biznesowi wyróżniają takie atuty rachunku firmowego, jak:

  • Łatwy dostęp do rachunku;
  • Brak ukrytych opłat;
  • Możliwość dostosowania usług dodatkowych do własnych potrzeb;
  • Opcja realizacji przelewów w PLN i EUR.

Biorąc pod uwagę opinie konsumentów rachunek firmowy w BNP jest szczególnie warty uwagi w porównaniu do innych propozycji pochodzących od banków działających na terenie kraju.

Czy warto mieć konto firmowe w BNP Paribas?

Zdecydowanie warto mieć konto firmowe w banku BNP. Podpisując umowę z tą instytucją, można liczyć na kompleksową obsługę, niskie koszty prowadzenia rachunku oraz wygodny dostęp do finansów z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą BNP i podpisania umowy na preferencyjnych warunkach. To ważne! Zakładając nowy rachunek, bardzo często można trafić na ciekawe promocje obniżające koszty prowadzenia konta.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

3.8/5 - (5 oddanych głosów)