Banki na terenie całego kraju posiadają swoje stacjonarne placówki rozmieszczone tak, aby większość konsumentów miała wygodny dostęp do usług bankowych. Jak to wygląda w sytuacji banku BNP? Czy oddziały znajdują się w całej Polsce? W jakich godzinach pracują? Przekonajmy się! 

BNP Paribas oddziały w Polsce

Wybierz miasto z listy poniżej i sprawdź adresy oraz godziny pracy poszczególnych placówek.

Oddziały BNP Paribas w Polsce – jak są rozmieszczone?

Analizując bank BNP Paribas, warto zauważyć, że stacjonarne punkty obsługi klienta dostępne są niemalże w całej Polsce. Biorąc pod uwagę rozmieszczenie placówek BNP Paribas, oddziały są rozlokowane ze względu na:

 • Zagęszczenie ludności na danym terenie;
 • Poziom zainteresowania usługami bankowości stacjonarnej;
 • Liczbę klientów w konkretnej miejscowości;
 • Stopień rozwoju infrastruktury miejskiej.

Każdy oddział BNP Paribas jest otwierany wraz ze zwiększającym się zapotrzebowaniem klientów na usługi stacjonarnej. Co ciekawe, na terenie kraju znajduje się blisko 500 placówek, a liczba ta stale się zmienia.

BNP Paribas oddziały – godziny pracy

Warto też wiedzieć, w jaki sposób funkcjonują poszczególne stacjonarne placówki BNP Paribas. Oddziały w większości przypadków na terenie kraju są czynne maksymalnie do godziny 18:00. Dzięki temu wszyscy konsumenci mogą korzystać ze stacjonarnej bankowości w dogodnym dla siebie czasie.

To ważne! Wydłużone godziny pracy dotyczą tylko wybranych oddziałów działających na terenie kraju.

BNP Paribas – bankomaty i wpłatomaty

Będąc klientem banku BNP Paribas bankomaty i wpłatomaty rozmieszczone po całym kraju są dostępne dla wszystkich klientów posiadających rachunki indywidualne i firmowe praktycznie bez żadnych opłat. Maszyny należące do tej instytucji wyróżniają się przede wszystkim:

 • Udogodnieniami dla niepełnosprawnych;
 • Bezawaryjnością;
 • Dotykowymi ekranami;
 • Możliwością wykonywania operacji bez użycia karty.

Co ważne, w BNP Paribas wpłatomat umożliwia zarówno wpłatę, jak i wypłatę środków. Urządzenia tego typu posiada praktycznie każdy oddział BNP Paribas przyjmujący klientów na co dzień.

Co można załatwić w oddziałach BNP Paribas?

Na miejscu w stacjonarnych punktach obsługi klienta można załatwić wiele spraw, a mianowicie:

 • Złożyć dyspozycję zmiany danych teleadresowych i innych;
 • Złożyć wniosek o kredyt hipoteczny lub gotówkowy;
 • Zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych;
 • Odblokować dostęp do konta;
 • I wiele więcej…

W przypadku BNP Paribas placówki przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta dopasowana jest tak, aby każdy konsument mógł dopasować ją na miarę swoich potrzeb. Oprócz tego BNP Paribas wypłaty z bankomatów realizuje całkowicie za darmo, pod warunkiem, że operacje wykonuje osoba posiadająca już rachunek w tej instytucji. W ramach korzystania z usług można także ubiegać się o pożyczki od 18 lat.

Dlaczego warto udać się do stacjonarnych placówek BNP Paribas?

Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z usług stacjonarnych oddziałów BNP Paribas. Bankomaty bez prowizji to nie wszystko. Warto też wspomnieć o takich aspektach, jak:

 • Dogodne godziny pracy;
 • Bogatą ofertę produktów finansowych; 
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców;
 • Brak prowizji za korzystanie z wpłatomatów i bankomatów.

Każdy wpłatomat BGŻ BNP Paribas jest darmowy, jednak ostateczne koszty wykonywania operacji gotówkowych są zależne od wybranej przez klienta oferty. Powyższe aspekty sprawiają, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na współpracę właśnie z tą instytucją finansową.

Oddziały BNP Paribas – opinie

Opinie konsumentów na temat funkcjonowania stacjonarnych punktów obsługi klienta są jednoznaczne. Większość z nich wskazuje na fakt, iż udając się na spotkanie z doradcą nie trzeba czekać w długich kolejkach, a dodatkowo, można liczyć na kompleksową obsługę. 

Wykwalifikowana kadra pracowników banku to nie wszystko, co doceniają klienci. Według dostępnych w internecie recenzji na temat funkcjonowania BNP na renomę tej instytucji wpływa też stały rozwój oferty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oddziały BNP Paribas – wygoda i bezpieczeństwo

Udając się do placówek BNP można przede wszystkim szybko załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta bankowego lub poznać aktualną ofertę produktów finansowych. Pracownicy banku zapewniają maksimum bezpieczeństwa i zadowolenia konsumentów.

To ważne! W ramach korzystania z usług tej instytucji wszyscy klienci mają też wygodny dostęp do serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług tego banku i zapoznania się z jego ofertą w wybranej placówce na terenie kraju.

Dodatkowe produkty oraz informację

bnp kredyt gotówkowy
bnp sesje księgowań
bnp infolinia
5/5 - (1 oddanych głosów)