Wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się na korzystanie z rachunku maklerskiego, w ramach którego można wygodnie zarządzać swoimi inwestycjami i wypracować po czasie realne zyski. Czy warto wybrać bank BNP w tym zakresie? Przekonajmy się!

BNP Paribas Konto Maklerskie – warunki współpracy

Zakładając w BNP Paribas konto maklerskie, można liczyć przede wszystkim na:

  • Darmowe przelewy na rachunek osobisty;
  • Odroczone płatności;
  • Brak opłat za prowadzenie rachunku; 
  • Dostęp do analiz publicznych.

Co ciekawe, współpracując z BNP Paribas, każdy klient w zakresie konta maklerskiego otrzymuje opiekę maklera. Warunkiem jest jednak posiadanie aktyw o łącznej wartości powyżej 200 tys. złotych. Konto maklerskie BNP Paribas to przede wszystkim wygoda i prosta obsługa. Każdy klient otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej GObroker oraz systemu Sidoma do zakładania szybkich zleceń maklerskich.

RANKING KONT MAKLERSKICH >>

Jak otworzyć rachunek maklerski w BNP Paribas?

Dom maklerski BNP Paribas to nie lada innowacja jeśli chodzi o usługi bankowe. Własne konto maklerskie można założyć w tej instytucji na kilka sposobów, a mianowicie:

  • Przez bankowość internetową;
  • W wybranym oddziale BNP.

Sam proces składania wniosku i otwarcia rachunku przez dom maklerski BNP jest bardzo prosty i nie zajmuje zbyt dużo czasu. Przekłada się to na spore zadowolenie konsumentów oraz stale zwiększającą się ich liczbę. Co ciekawe, każdy posiadacz takiego konta może inwestować na rynkach zagranicznych oraz korzystać z doradztwa inwestycyjnego.

To ważne! Zlecenia do dyspozycji maklera nie mogą mieć wartości mniejszej niż 25 000 złotych lub 50 sztuk instrumentów finansowych.

Inne konta oferowane przez BNP

bnp konto oszczędnościowe
bnp konto walutowe
bnp lokata

Konto maklerskie BNP Paribas – opłaty

Jeśli chodzi o opłaty w przypadku konta maklerskiego w BNP, warto wiedzieć, że bank nie nalicza żadnych kosztów za prowadzenie rachunku. Dodatkowo w ofercie znajdują się odroczone płatności, co oznacza, że za bieżące zlecenie można zapłacić nawet po 2 dniach rozliczeniowych.

Korzystanie z odroczonych płatności jest całkowicie bezpłatne dla każdego klienta banku!

Jak korzystać z rachunku maklerskiego BNP Paribas?

Z rachunku maklerskiego BNP można korzystać przez aplikację mobilną, serwis internetowy oraz infolinię banku. Dzięki temu każdy klient ma ogromne możliwości zarządzania swoimi inwestycjami w dowolnym czasie. Konsumenci doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

  • Dostęp do osobistego maklera dla transakcji powyżej 200 tys. złotych;
  • Wiele opcji zarządzania rachunkiem;
  • Wygodny dostęp do analiz rynkowych;
  • Możliwość inwestowania na rynkach zagranicznych.

Zdecydowanie warto nawiązać współpracę z domem maklerskim BNP. Ten bank stale inwestuje w nowoczesne rozwiązania technologiczne i ponad wszystko stawia zadowolenie swoich konsumentów. Inwestowanie z rachunkiem maklerskim w BNP to bezpieczeństwo i szansa na wypracowanie realnych zysków.

Sprawdź konta maklerskie w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)