BOŚ Bank karty kredytoweWłasna karta kredytowa z pokaźnym limitem kwotowym to dobra opcja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowych środków w nagłych przypadkach. Bank BOŚ na terenie Polski proponuje karty kredytowe niemalże wszystkim konsumentom. Te są funkcjonalne oraz nie generują zbyt wysokich opłat w ramach odsetek umownych za wykorzystany limit kwotowy. Sprawdź, jak działa karta kredytowa BOŚ Banku i przekonaj się, że naprawdę warto ją mieć!

Karta kredytowa BOŚ Bank – jak to działa?

BOŚ Bank karta kredytowa to produkt, który dostępny jest niemalże dla każdego, kto spełnia podstawowe warunki jej przyznania. Zasada działania tego typu produktów finansowych jest bardzo prosta. Można powiedzieć, że w BOŚ Bank karty z limitem kredytowym funkcjonują tak samo, jak karty płatnicze podpięte do rachunku bankowego. Oznacza to, że każdy, kto posiada np. konta dla młodych może wygodnie korzystać zarówno z indywidualnej karty bankomatowej, jak i karty kredytowej, która jest przyznawana na stosowny wniosek klienta. W BOŚ Bank karty kredytowe występują w dwóch opcjach, a mianowicie:

 • Mastercard Standard;
 • Mastercard Gold.

Chcesz wiedzieć, czym różnią się te dwa rodzaje, w jakich występuje karta kredytowa BOŚ Bank? Warunki przyznawania oraz korzystania z poszczególnych rachunków z limitem kredytowym są zupełnie inne. Warto w tym przypadku dowiedzieć się, ile kosztuje karta kredytowa w BOŚ Bank, a także ile się czeka na kartę kredytową w BOŚ Bank. Te i wiele innych informacji na temat kart z limitem kredytowym znajdziesz poniżej.

Jak zamówić kartę kredytową w BOŚ Bank?

Zastanawiasz się, jak zamówić kartę kredytową w BOŚ Bank? To proste! Jeśli masz już rachunek bankowy, wystarczy że zalogujesz się do serwisu internetowego i złożysz odpowiednią dyspozycję. Karta zostanie przyznana dopiero wtedy, kiedy bank sprawdzi Twoje możliwości finansowe. Od tego zależy w dużej mierze kwota limitu, jaki będziesz mieć do dyspozycji na karcie. Jeśli masz w BOŚ Bank konto osobiste proces wnioskowania o kartę jest o wiele łatwiejszy. Nie oznacza to jednak, że jako zupełnie nowy klient tej instytucji nie możesz wnioskować o produkt, jakim jest karta kredytowa – BOŚ Bank. Opłaty w tym przypadku są znikome, natomiast dostępne kwoty limitów naprawdę wysokie, choć zależne od zdolności kredytowej. Aby zamówić kartę przez internet, musisz:

 1. Wypełnić wniosek online.
 2. Przejrzeć zaproponowane warunki.
 3. Umówić się na podpisanie umowy w placówce banku.
 4. Rozpocząć korzystanie z przyznanego limitu.

Chcesz wiedzieć, ile wynosi opłata za kartę kredytową? W tym przypadku za wydanie kraty nie zapłacisz ani złotówki, choć dotyczy to tylko standardowej oferty. Wersja Mastercard Gold kosztuje 20 złotych za samo wydanie karty. W kwestii wydawania kart z limitem kredytowym istotne jest także to, ile czasu na spłatę karty kredytowej w BOŚ Bank ma każdy klient. Obecnie instytucja pozwala na wykorzystanie limitu kredytowego z bezodsetkowym okresem wynoszącym aż do 56 dni. Dopiero po tym czasie w razie braku spłaty całej wykorzystanej kwoty bank naliczy dodatkowe odsetki.

Inne kredyty oferowane przez BOŚ bank

kredyt gotówkowy boś bank
kredyt firmowy boś bank
kredyt konsolidacyjny boś bank

Karta kredytowa BOŚ Bank – warunki Mastercard Standard

Kredyty gotówkowe działają na nieco innych zasadach, aniżeli karta kredytowa. Dlaczego? Głownie z tego względu, iż w przypadku kredytu cała kwota finansowania wypłacana jest tuż po podpisaniu umowy i od razu następuje spłata zobowiązania w miesięcznych ratach. Chcesz wiedzieć, jak spłacić kartę kredytową BOŚ Bank? Tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Wykorzystując limit kredytowy masz 56 dni na dokonanie jego spłaty w całości. Po upływie tego terminu pozostała kwota do spłaty będzie podstawą do naliczenia odsetek przez  bank. Po uregulowaniu zadłużenia ponownie możesz z niego skorzystać z takim samym terminem, jak wcześniej. Czy kartę kredytową w BOŚ Bank można spłacać w ratach? Jak najbardziej tak! Wystarczy, że złożysz stosowny wniosek np. przez serwis transakcyjny lub osobiście w placówce banku. Dla klientów BOŚ Bank kontakt w tej kwestii jest bezproblemowy i pozwala na szybkie załatwienie sprawy. Rozłożenie płatności na raty pozwala na odciążenie domowego budżetu w trakcie spłaty długu. Do najważniejszych cech, jakimi wyróżnia się karta kredytowa Mastercard Standard, zaliczamy:

 • limit od 1000 do 25 000 złotych;
 • ubezpieczenie w pakiecie;
 • darmowe powiadomienia SMS;
 • bezpłatne wydanie karty;
 • brak opłat za korzystanie z płatności przy spełnieniu warunków promocyjnych.

Zastanawiasz się, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w BOŚ Bank? Jest to możliwe! Wystarczy, że w ciągu miesiąca zrealizujesz płatności na co najmniej 600 złotych. W przeciwnym razie jako klient banku będziesz zobowiązany do poniesienia kosztów w wysokości 8 złotych za miesiąc użytkowania karty.

Karta kredytowa Mastercard Gold – co ją wyróżnia?

To, jak działa karta kredytowa w BOŚ Banku dla wersji Gold nie jest żadną tajemnicą. W tym przypadku otrzymasz dostęp do limitu kredytowego w wysokości nawet do 150 tys. złotych. Oprócz tego otrzymasz darmowe ubezpieczenie w podróży, darmowe powiadomienia SMS oraz dostęp do saloników VIP na lotniskach. Pamiętaj, że za przelew z karty kredytowej BOŚ Bank zapłacisz opłatę zgodną z regulaminem i cennikiem opłat dostępnym na stronie internetowej. To podstawowe cechy, jakimi wyróżnia się wyższa wersja karty kredytowej. Aby ją otrzymać, musisz spełnić określone warunki np. odnośnie zdolności kredytowej.

Jak zamknąć kartę kredytową w BOŚ Banku?

Zamknięcie karty kredytowej BOŚ Bank to prosta sprawa. Wystarczy, że uregulujesz całe zadłużenie wraz z należnymi dla banku odsetkami, a następnie złożysz wniosek o rezygnację z rachunku. W przypadku BOŚ Banku obowiązuje termin 30 dni wypowiedzenia i w tym czasie najlepiej całkowicie zrezygnować z korzystania z karty kredytowej. Aktywacja karty kredytowej BOŚ Bank jest tak samo prosta, jak wypowiedzenie karty kredytowej BOŚ Bank. W pierwszym przypadku, wystarczy że zrealizujesz jedną transakcję płatniczą (ale nie zbliżeniową) i zatwierdzisz ją wcześniej ustalonym kodem PIN. Jeśli chodzi o to, jak zrezygnować z karty kredytowej w BOŚ Bank najważniejsze jest to, aby zadbać o 100% uregulowanie długu. W przeciwnym razie dyspozycja wypowiedzenia nie zostanie przyjęta. W BOŚ Bank oddziały i placówki przyjmują niemalże każdego klienta, który chce złożyć wniosek o nową kartę, zwiększyć limit kredytowy lub całkowicie zamknąć otwarty wcześniej rachunek.

Blokada karty kredytowej w BOŚ bank – jak to zrobić?

Nie wiesz, czym różni się zastrzeżenie a blokada karty płatniczej? W przypadku kart kredytowych zastrzeżenie wiąże się z koniecznością wymiany karty na zupełnie nową, ale z tym samym limitem. Czasowa blokada w banku pozwala na ograniczenie możliwości karty na określony czas np. na wakacjach. Dzięki temu nawet w razie kradzieży karta jest w 100% bezpieczna i nie pozwoli na bezprawne wykorzystanie środków dostępnych na koncie. Zastrzeżenie i blokada karty w BOŚ Bank możliwa jest przez internet, infolinię oraz podczas spotkania z doradcą w dowolnie wybranej placówce na terenie Polski. To dobra opcja dla każdego, kto chce dobrze zabezpieczyć swoje finanse i mieć pewność, że pieniądze nie trafią w niepowołane ręce w razie np. kradzieży karty.

Czy warto korzystać z karty kredytowej w BOŚ Banku – opinie klientów

W BOŚ Bank zwiększenie limitu na karcie kredytowej jest bardzo proste i wymaga tylko złożenia odpowiedniego wniosku np. online. To główna cecha, która sprawia, że na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa liczba konsumentów w całej Polsce. Karta kredytowa BOŚ Bank opinie ma naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Większość klientów banku wskazuje na takie pozytywne cechy, jak:

 • brak ukrytych opłat;
 • spore limity kredytowe dostępne w ramach karty;
 • bezpłatne ubezpieczenie;
 • dostęp do płatności zbliżeniowych;
 • długi okres bezodsetkowy;
 • niska minimalna kwota spłaty – tylko 3% wartości zadłużenia, ale nie mniej niż 30 złotych.

Analizując opinie konsumentów oraz zasadę działania kart kredytowych BOŚ Banku, zdecydowanie warto zainteresować się aktualną ofertą tej instytucji. Ranking kont bankowych w sieci również wskazuje, iż warto skorzystać nie tylko z propozycji kart z limitem kredytowym, ale także z rachunków bankowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. W kwestii podsumowania, podpisanie umowy z bankiem na użytkowanie karty kredytowej z określonym limitem to dobry pomysł. Takie rozwiązanie przydaje się np. na wakacjach, podczas remontu domu lub pozwala na szybkie skorzystanie z dodatkowych środków w razie potrzeby. Warto wcześniej dobrze przeanalizować ranking kont osobistych, aby mieć pewność, że wybrana opcja jest tą najlepszą dostępną na rynku.

BOŚ Bank dokłada wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich swoich klientów, dlatego oferta kart kredytowych, kont bankowych oraz kredytów jest naprawdę atrakcyjna. Wystarczy spotkać się z doradcą w placówce BOŚ Banku lub złożyć wniosek online. Współpraca z tym bankiem odbywa się na przejrzystych warunkach, gdzie w razie potrzeby zawsze możesz zrezygnować z przyznanego limitu, a to wszystko bez jakichkolwiek kosztów – o ile spełniasz określone warunki.

5/5 - (1 oddanych głosów)