W Polsce aktualnie funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które posiadają swoje stacjonarne placówki na terenie całego kraju. Dlaczego w dzisiejszych czasach banki wciąż decydują się na otwieranie nowych punktów obsługi klienta mimo to, że wielu użytkowników przenosi swoje działania do sieci? Credit Agricole pomimo ciągłego rozwoju swoich technologii informatycznych wciąż otwiera nowe filie, świadcząc swoje usługi kompleksowo w całej Polsce i docierając nawet do starszych klientów. Sprawdźmy, w jaki sposób funkcjonują poszczególne placówki tego banku oraz w jaki sposób można korzystać z usług dostępnych stacjonarnie.

Wpisz swój adres i sprawdź, jakie placówki  z poniższej listy są dostępne w Twojej lokalizacji

Placówki Credit Agricole – jak są rozmieszczone w kraju?

Każdy oddział Credit Agricole znajduje się w dokładnie przeanalizowanej lokalizacji, która umożliwia wszystkim klientom dowolnego miasta wygodny dojazd do danego punktu. Warto zaznaczyć, iż ten bank podczas rozmieszczania swoich placówek w kraju bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • liczba mieszkańców;
 • poziom rozwoju infrastruktury miejskiej;
 • bliskość parkingów;
 • wiek mieszkańców;
 • zainteresowanie potencjalnych klientów usługami bankowości stacjonarnej.

To podstawowe aspekty, jakie uwzględnia bank Credit Agricole otwierając swoje nowe filie na terenie całej Polski. Dzięki temu mieszkańcy dowolnej miejscowości mogą wygodnie korzystać ze stacjonarnych usług tego banku. W przypadku Credit Agricole oddziały znajdują się najczęściej w najbardziej newralgicznych miejscach każdego miasta tak, aby zapewnić łatwy dostęp do usług i produktów finansowych wszystkim konsumentom.

W jakich godzinach pracują oddziały Credit Agricole?

Co jeszcze warto wiedzieć na temat funkcjonowania stacjonarnych punktów obsługi klienta Credit Agricole? Placówki pracują najczęściej w godzinach od 10:00 do 17:00 jednakże ostateczne godziny otwarcia, warto zawsze sprawdzić na oficjalnej stronie banku. Ważną informacją jest fakt, że wszystkie punkty czynne są w dni robocze.

Aby udać się na spotkanie z doradcą do dowolnego oddziału CA, warto wcześniej uzupełnić formularz spotkania, w ramach którego można wcześniej zarezerwować godzinę i datę spotkania ze specjalistą. Dzięki temu każdy klient może skutecznie uniknąć kolejek w wybranych placówkach – szczególnie tych w większych miastach.

Jakich klientów przyjmują stacjonarne punkty obsługi klienta Credit Agricole?

W przypadku Credit Agricole oddziały przyjmują niemalże wszystkich konsumentów zainteresowanych ofertą finansową. Na miejscu obsługiwani są klienci:

 • indywidualni;
 • biznesowi;
 • korporacyjni.

Jak widać, praktycznie każdy może udać się do dowolnej placówki Credit Agricole i zapoznać się z aktualną ofertą finansową. Produkty bankowe dostępne w ramach współpracy z tą instytucją zawsze są szczegółowo przedstawiane przez wykwalifikowanych doradców, którzy pomagają dobrać jak najlepsze rozwiązania do potrzeb każdego klienta. Czy każda placówka Credit Agricole obsługuje klientów prywatnych i biznesowych? Oczywiście, że tak. W szczególnych przypadkach warto jednak skontaktować się z bankiem przez stronę Internetową, bądź na infolinii, celem potwierdzenia dostępności doradców w wybranym czasie.

Jakie sprawy można załatwić, udając się do placówki CA?

Udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta Credit Agricole można skorzystać z wielu usług, jakie bank przygotował dla swoich aktualnych, jak i nowych kontrahentów. Do podstawowych spraw, jakie da się załatwić w placówkach na terenie Polski, zaliczamy:

 • złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę;
 • zmianę danych osobowych lub teleadresowych;
 • wydanie dyspozycji przelewu;
 • wpłata lub wypłata środków z konta;
 • sprawdzenie stanu konta;
 • blokada kart płatniczych;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • i wiele innych…

Co ciekawe, niemalże każda placówka Credit Agricole umożliwia wpłatę i wypłatę środków w punktach kasowych za dodatkową opłatą po stronie klienta. 

Oddziały Credit Agricole – wpłatomaty i bankomaty

Bankomat Credit Agricole to urządzenie, które dla posiadaczy dowolnego rachunku bankowego prowadzonego przez tę instytucję dostępne jest całkowicie za darmo. Warto o tym wiedzieć, gdyż nie każdy bank w kraju udostępnia swoje urządzenia do wpłat i wypłat środków bez żadnych opłat. W przypadku Credit Agricole bankomaty dostępne są praktycznie w każdej stacjonarnej placówce oraz w poszczególnych punktach na terenie miasta.

Czym wyróżniają się urządzenia banku Credit Agricole? Jakie bankomaty za darmo dostępne są w większości miast w Polsce? Do najważniejszych cech wyróżniających tego typu maszyny, zaliczamy:

 • prostą obsługę;
 • darmowy dostęp;
 • opcję realizacji transakcji bez użycia karty;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dotykowe ekrany;
 • dostęp 24/7.

Darmowe bankomaty Credit Agricole to jednak nie wszystko, na co można liczyć, udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta. Warto też wiedzieć, że w Credit Agricole wypłaty z bankomatów oprócz tego, że są darmowe, dodatkowo nie zajmują zbyt dużo czasu. Wystarczy podejść do maszyny, włożyć swoją kartę płatniczą, wpisać PIN i to wszystko. 

Jak wpłacić gotówkę we wpłatomacie Credit Agricole znajdującym się przy oddziale?

Wiele osób na pewno zastanawia się, w jaki sposób wpłacić gotówkę przy pomocy wpłatomatu udostępnianego przez bank CA. Ta czynność jest dziecinnie prosta. Kiedy już mamy dostęp do urządzenia, wystarczy przygotować swoją kartę płatniczą lub telefon z dostępem do aplikacji mobilnej CA24 Mobile. W Credit Agricole bankomaty bez prowizji to niemalże standard. Czy jednak takie same zasady tyczą się wpłatomatów? 

Oczywiście, że tak. Zarówno wpłata, jak i wypłata gotówki w tego typu maszynach przez klientów tej instytucji nie generuje żadnych kosztów. To główny powód, dla którego warto udać się do stacjonarnego punktu obsługi klienta i założyć własny rachunek bankowy z wygodnym dostępem do wielu usług Credit Agricole. Bankomaty, wpłatomaty oraz obsługa kasowa w oddziałach – to trzy możliwości pozwalające na zarządzanie gotówką.

Oferta stacjonarna banku Credit Agricole – czym zajmują się doradcy?

Doradcy pracujący w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta zajmują się przede wszystkim rozwiązywaniem problemów, z jakimi przychodzą do nich potencjalni klienci. Oprócz tego z pomocą doradcy finansowego można o wiele szybciej zapoznać się z aktualną ofertą produktów bankowych w oddziale Credit Agricole. Bezpłatne bankomaty oczywiście są dostępne we wszystkich punktach, jednakże podczas wizyty można także skorzystać z dodatkowo płatnej usługi wpłaty środków z pomocą pracownika kasowego.

Czym wyróżniają się placówki Credit Agricole?

Oddziały banku Credit Agricole wyróżniają się przede wszystkim:

 • dogodnymi godzinami pracy;
 • wykwalifikowaną kadrą pracowniczą;
 • bogatą ofertą produktów finansowych;
 • możliwością dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb;
 • dogodną lokalizacją umożliwiającą łatwy dojazd do oddziału.

Wszystkie powyższe aspekty wpływają na to, czy wybrany oddział CA cieszy się zainteresowaniem wśród konsumentów. Biorąc jednak pod uwagę aktualną ofertę oraz liczbę placówek w danych miastach można śmiało stwierdzić, iż jest to bank dopasowany do stale zmieniających się potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych w całej Polsce.

Oddziały Credit Agricole – opinie kontrahentów

Jakie są opinie konsumentów na temat banku Credit Agricole? Które bankomaty bez prowizji cieszą się największą popularnością? Według opinii kontrahentów korzystających ze stacjonarnych usług tej instytucji szczególnym uznaniem cieszy się wykwalifikowana kadra doradców finansowych, usługi bankowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz dogodne godziny pracy każdego z oddziałów CA.

Analizując opinie klientów tej instytucji, można z łatwością podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy podczas wizyty w stacjonarnym punkcie obsługi w dowolnym mieście. Oczywiście recenzje to nie wszystko. Liczy się także renoma banku w branży finansowej, a także mnogość usług, jakie są oferowane.

Czy warto zostać klientem banku Credit Agricole?

Zdecydowanie warto zostać klientem stacjonarnych punktów obsługi klienta banku Credit Agricole? Dlaczego? Darmowe bankomaty i wpłatomaty, wiele usług finansowych skrojonych na miarę potrzeb przedsiębiorców i klientów indywidualnych oraz lokalizacje ułatwiające dojazd do poszczególnych placówek to główne cechy zachęcające konsumentów do korzystania z oferty tej instytucji.

Wystarczy umówić się na spotkanie z doradcą w wybranym przez siebie oddziale, a przyswojenie informacji o aktualnej ofercie i podpisanie ewentualnej umowy nie będzie stanowić żadnego problemu. Oddając swoje finanse w ręce stacjonarnie dostępnych specjalistów, można być spokojnym o zdeponowane na koncie bankowym środki. Oprócz tego z pomocą doradcy na miejscu zawsze można skorzystać z wielu opcji inwestowania pozwalających na pomnażanie oszczędności.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia tego, w jaki sposób w praktyce funkcjonują poszczególne placówki banku CA oraz aktualnej oferty produktów finansowych. Ten bank na terenie Polski ma wiele swoich oddziałów, dzięki czemu liczba klientów korzystających z usług bankowych stale rośnie, a to przekłada się na jeszcze szybszy rozwój tej instytucji finansowej w zakresie obsługi klienta, a także świadczenia usług związanych z kredytami i nie tylko.

Dodatkowe produkty oraz informację

credit agricole kredyt gotówkowy
credit agricole sesje
credit agricole infolinia
5/5 - (1 oddanych głosów)