ekassa login

NASZA OCENA

3,9/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

400 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W EKASSA >>

Nasza opinia o Ekassa

Ekassa to portal pożyczkowy, który ma w ofercie opcje finansowania dopasowane do potrzeb praktycznie każdego klienta. Według nas największym atutem pożyczkodawcy jest różnorodność: pożyczki ekspresowe, ratalne, konsolidacyjne – w każdej ofercie minimum kosztów oraz możliwość spłaty zadłużenia w terminie do kilkunastu tygodni, zależnie od wybranej oferty.

Wady i zalety pożyczki Ekassa

Zalety Wady
kciuk Relatywnie niskie koszty kciuk w dół Dość małe kwoty zobowiązań na raty
kciuk Bardzo szeroka oferta kciuk w dół Brak refinansowania lub przedłużenia okresu spłaty
kciuk Dostępność konsolidacji kciuk w dół Wnikliwa weryfikacja w wielu bazach
kciuk Bez formalności i zaświadczeń
kciuk Pożyczki od 18 lat
kciuk Błyskawiczna weryfikacja
kciuk BOK pracuje także w sobotę

Ekassa kontakt

Nazwa Firmy Colorfull Management Ltd
Adres Quijano Chambers, P.O. Box 3159,, Road Town, Tortola
Kontakt +48228738586; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-18:00

sobota 9:00-17:00

Oferta firmy Ekassa

W Ekassa pożyczki występują w dwóch rodzajach:

 • Pożyczki błyskawiczne. W ten sposób w Ekassa możemy pożyczyć od 400 do 3000 zł z okresem spłaty wynoszącym 7 lub 35 dni.
 • Pożyczki na raty. To dość niecodzienna oferta, bo w Ekassa pożyczki na raty wypłacane są w… ratach. Firma po prostu wypłaca nam połowę zobowiązania na początku, a resztę pieniędzy w dwóch kolejnych transzach. W ten sposób możemy pożyczyć od 400 do 9000 zł na okres 15 tygodni.
 • Pożyczki konsolidacyjne. W firmie Ekassa konsolidacja innych zobowiązań dotyczy chwilówek, które łącznie nie mogą przekroczyć kwoty od 2000 do 16 000 zł. Zobowiązanie możemy spłacać maksymalnie przez 12 miesięcy.

Jeśli zaś chodzi o koszty, to będą się one różnić w zależności od rodzaju pożyczki Ekassa. Przykładowo, za zobowiązanie w wysokości 3000 zł na 35 dni zapłacimy 465 złotych. Nie są to wygórowane opłaty – bardzo zbliżone do tych, które możemy spotkać u liderów rynku, np. w firmie Finbo.

Problemem mogą być natomiast dość małe kwoty – jeśli poszukujemy więcej, to lepiej będzie skorzystać z rozwiązań bankowych, takich jak te proponowane przez nasz ranking kredytów gotówkowych.

Kto może wziąć pożyczkę Ekassa?

Podobnie, jak większość polskich pożyczkodawców pozabankowych, Ekassa oferuje kredyty dla zadłużonych, czyli dla osób, które w momencie składania wniosku pożyczkowego mają także inne, aktywne zobowiązania. Mimo to, trzeba spełnić także inne warunki. Są to:

 • pełnoletność;
 • zamieszkanie na stałe na terenie Polski;
 • aktualny, polski dowód osobisty;
 • regularne dochody – mogą być jakiekolwiek, byleby były w odpowiedniej wysokości; w ten sposób zaciągniemy np. kredyt na 500 plus, zasiłek, alimenty, rentę, czy inne świadczenia społeczne;
 • brak negatywnych wpisów w BIK oraz rejestrach dłużników;
 • osobiste konto bankowe;
 • numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

Jak zaciągnąć pożyczkę Ekassa?

Pożyczki Ekassa to tzw. pożyczki na dowód, co oznacza że pożyczkodawca zażąda od nas jedynie numeru i serii dowodu osobistego, bez zaświadczeń od pracodawcy i innych dokumentów. Dodatkowo, zaciągniemy ją w całości online – dlatego też zobowiązanie to często występuje pod nazwą Prosty Kredyt Ekassa. To krótka procedura, która polega na:

 1. Wyborze rodzaju i kwoty pożyczki Ekassa. Pamiętajmy, by sprawdzić przy tym koszty zobowiązania – widoczne są już na prostym kalkulatorze na głównej stronie pożyczkodawcy.
 2. Rejestracja. Dzięki temu założymy konto klienta, za pomocą którego będziemy mogli monitorować stan naszego zobowiązania. W Ekassa logowanie do konta musimy przeprowadzić już na samym początku – bez niego na złożymy wniosku.
 3. Wniosek. Wypełniamy go swoimi danymi osobowymi, adresowymi i finansowymi.
 4. Weryfikacja. Można to zrobić, wykonując przelew weryfikacyjny na konto wskazane przez Ekassa lub korzystając z błyskawicznej identyfikacji.
 5. Decyzja pożyczkowa. Najczęściej dostaniemy ją już po kilkunastu minutach, ale czas ten może ulec wydłużeniu, jeżeli wnioskujemy o konsolidację.
 6. Wypłata pieniędzy.

Niestety, nie dowiemy się, w jakich bankach Ekassa posiada swoje rachunki. Trzeba się więc liczyć się z tym, że pieniądze otrzymamy po kilku godzinach, a nawet następnego dnia roboczego. Pamiętajmy przy tym o tym, że w Ekassa godziny pracy infolinii pokrywają się z godzinami rozpatrywania wniosków. Jeśli złożymy wniosek po tym czasie, to odpowiedź dostaniemy dopiero następnego dnia pracującego.

Ekassa logowanie

W Ekassa logowanie do konta klienta nie jest skomplikowane i nie wymaga instalowania żadnych aplikacji lub innego oprogramowania. W tym celu musimy po prostu wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i kliknąć znajdujący się w prawym górnym rogu zielony przycisk „LOGOWANIE”. W Ekassa login to numer telefonu, który podaliśmy podczas rejestracji. W następnym kroku wystarczy tylko podać hasło.

Spłata pożyczki Ekassa

Niestety, refinansowanie ani przedłużenie okresu spłaty nie jest możliwe. Dlatego trzeba pilnować terminów, gdyż w Ekassa windykacja może być bardzo dotkliwa i zaczyna się bardzo wcześnie.

Na samym początku możemy spodziewać się przede wszystkim naliczenia karnych odsetek, monitów i telefonów od pożyczkodawcy. Trzeba liczyć się również z tym, że w Ekassa windykacja terenowa również jest możliwa – jeśli tylko zobowiązanie nie będzie spłacane przez dłuższy czas. Jako środków ostatecznych trzeba natomiast spodziewać się postępowania sądowego i komorniczego. Warto więc albo spłacać pożyczkę Ekassa terminowo, albo już wcześniej podjąć jakieś kroki zaradcze – np. korzystając

Ekassa opinie klientów

Dostępne na temat Ekassa opinie klientów są raczej pozytywne, pomimo kilku wątpliwości wspomnianych wcześniej. Oprócz uczciwości warto jednak skupić się także na innych aspektach pożyczki Ekassa – takich jak szybkości otrzymania pieniędzy, jakości obsługi klienta, czy rozwiązywania problemów ze spłatą. Zachęcamy więc do dzielenia się swoimi doświadczeniami – pomaga to innym podejmować rozsądne decyzje finansowe.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli pożyczkobiorca nie spłaci swojego długu w Ekassa, pożyczkodawca otrzyma ponaglenia do uregulowania zobowiązania. W przypadku braku reakcji sprawa może zostać skierowana do sądu.

Podczas składania wniosku o pożyczkę Ekassa weryfikuje kilka podstawowych informacji na temat potencjalnego pożyczkobiorcy. Jest to między innymi wiek, obywatelstwo, dochody oraz rejestr BIK.

Ekassa kieruje sprawę do sądu, jeśli pożyczkobiorca nie spłaca swoich zobowiązań. Jest to standardowa procedura w przypadku niewypełnienia warunków umowy pożyczkowej.

Portal pożyczkowy Ekassa nie podaje informacji na temat możliwości wydłużenia czasu spłaty zobowiązania. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie o terminach spłaty, należy kontaktować się bezpośrednio z firmą.

Tak, warunkiem pozytywnej decyzji od Ekassa jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dla osób zadłużonych - w tym BIK.

Tak, podczas składania wniosku kontrolowane są między innymi regularne dochody klienta. Co ważne do dochodów zaliczają się również zasiłki, alimenty oraz świadczenia społeczne np. 500+.

Pierwsza pożyczka w Ekassa nie jest darmowa. Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie lub na stronie internetowej firmy.

Firma Ekassa nie podaje informacji na temat posiadania windykatora terenowego. Wzmianki na ten temat nie są dostępne na stronie internetowej portalu ani w innych oficjalnych źródłach firmy.

4.8/5 - (85 oddanych głosów)