Obecnie wesela są dość drogim przedsięwzięciem. W dobie dużego kryzysu gospodarczego niestety wiele firm eventowych podniosło stawki za takie usługi jak wynajem sali na wesele czy zamówienie cateringu. Pary, które chcą się pobrać, często muszą brać kredyt na ślub, który pokryje dość wysokie koszty uroczystości. Kto może wnioskować o takie zobowiązanie i jakie warunki są dostępne na rynku finansowym?

Kwota pożyczki:
Okres:
  • Chwilówka
  • Pożyczka na raty
  • Pierwsza Darmowa
  • Bez BIK
Pokaż więcej pożyczek

pożyczka na ślubKredyt na ślub czy warto?

Czy kredyt na wesele jest potrzebny? To dość sporna kwestia, ponieważ wiele osób nie chce zapożyczać się już na początku swojej nowej drogi życiowej. Jeśli jednak mamy pewność, że pożyczkę możemy spłacić za prezenty, które dostaniemy od zaproszonych gości, kredyt na wesele okazuje się świetnym pomysłem. Może być też korzystny w momencie, kiedy planujemy dość skromne przyjęcie, a pożyczki na raty, jakie chcemy wziąć, są dość nisko oprocentowane, co da nam szansę na ich szybkie spłacenie. Kredyt na ślub jest odpowiedni, jeśli nie będzie wysoko oprocentowany. Warto wziąć go jednak w banku lub firmie pożyczkowej, która jest wiarygodna i znajduje się w rankingu najlepszych pożyczkodawców. Pamiętajmy, że jeśli nie mamy pewności, czy po weselu będziemy w stanie spłacić całość zapożyczonej kwoty, szukaj ofert firm, które dają możliwość darmowego przedłużenia spłaty pożyczki o kolejny miesiąc. Kredyt na wesele długoterminowy może okazać się atrakcyjniejszym rozwiązaniem, ponieważ można rozłożyć go na dogodne dla nas raty miesięczne. Jest on wskazany zwłaszcza wtedy, gdy planujemy jeszcze kredyt na remont, czy chcemy wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu, czy też zakup mieszkania. Kredyt na ślub jest też bezpieczniejszy, jeśli nie wiemy jakie wydatki będą czekały na nas po ślubie oraz kiedy obie strony mają stałą pracę, dzięki czemu bank może dać nam preferencyjne warunki kredytowania. 

Pożyczka na ślub – jakie mamy możliwości?

Dla młodych par bardzo dobrym pomysłem jest kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem o równych miesięcznych ratach. Również firmy pożyczkowe posiadają oferty rat balonowych, w których na początku spłacane jest jedynie oprocentowanie, a kwota kredytu jest spłacana za pomocą jednej końcowej raty. To rozwiązanie dla par, które muszą wziąć kredyt bez BIK i KRD, ponieważ jako młode osoby nie mają jeszcze zbudowanej historii kredytowej. 

Pożyczka na wesele jest możliwa do zaciągnięcia w firmach pożyczkowych, które w ofercie posiadają pożyczki bez zdolności, idealne dla młodych osób. Pożyczka na wesele w takich firmach jest możliwa do uzgodnienia, jeśli chodzi o wysokość rat oraz formę spłaty zobowiązania.