aplikacja peopayPekao peopay to nowoczesna aplikacja mobilna dla klientów banku, którzy chcą z łatwością zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca. Dzięki takiej opcji, możemy korzystać z różnego rodzaju funkcji, które usprawniają planowanie wydatków, wykonywanie szybkich opłat, oszczędzanie, czy też innego rodzaju usługi bankowe. Peopay jest dostępna za darmo dla każdej osoby posiadającej rachunek osobisty lub firmowy. 

Aplikacja peopay pobierz na urządzenia mobilne

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

Jak to działa peopay aplikacja?

Bank pekao nie bez powodu staje się coraz popularniejszy wśród dużej grupy klientów w Polsce. Proponuje swoim konsumentom szereg korzystnych rozwiązań, dzięki którym możemy łatwo wejść w świat finansów i swobodnie zarządzać budżetem domowym czy firmowym. Oprócz korzystnego kredytu gotówkowego Pekao posiada w ofercie innego rodzaju opcje, które możemy uzyskać bez zbędnych formalności. Jedną z nich jest aplikacja peopay, dzięki której mamy łatwy dostęp do wszystkich rachunków i kart debetowych. Jest dostępna dla każdego, kto posiada konto osobiste lub firmowe w tym banku zupełnie za darmo i możemy korzystać z niej 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. 

Aplikacja pekao – funkcje

Pekao aplikacja mobilna to komfortowe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szybkim załatwianiu najważniejszych codziennych spraw, związanych z finansami. Bank proponuje nam szereg mobilnych funkcji. Są to:

Dostęp do salda na wyciągnięcie ręki. Dzięki aplikacji mobilnej możemy ekspresowo sprawdzić, ile środków aktualnie znajduje się na naszym koncie. Nie jest konieczne przy tym logowanie. Wystarczy, że ustawimy podgląd naszego salda na ekranie głównym, wybierając wskaźnik procentowy lub pełną kwotę w PLN. W tym celu należy wejść w ustawienia i ustawić „widok salda przed zalogowaniem” oraz wybrać wersję wskaźnika salda.

Przelewy mobilne. Każdemu z nas zależy na usprawnieniu wykonywania wszelkich płatności, zwłaszcza jeśli spieszymy się z pilną zapłatą. W aplikacji mobilnej banku możemy w szybki sposób zlecić przelew na dowolny rachunek, doładować telefon, przelać pieniądze na telefon za pomocą BLIK-a, czy też BLIK-iem zapłacić za zakupy online. 

Peopay płatność telefonem. W aplikacji mobilnej wykonamy szybkie płatności online oraz w sklepie stacjonarnym. Możemy wykorzystać do tego zarówno płatność BLIK, jak też Apple Pay i Google Play. 

Dedykowane oferty. Bank dla każdego klienta przygotowuje oferty doskonale dopasowane do jego potrzeb i możliwości finansowych. W aplikacji za pomocą jednego kliknięcia sprawdzimy dostępne propozycje, np. lokat, kont oszczędnościowych, czy też pożyczek długoterminowych

Wymiana walut. Przez całą dobę możemy bez wychodzenia z domu wymieniać środki na inną walutę po korzystnych kursach. 

Sprawdzanie notowań giełdowych. Pekao aplikacja to także doskonałe miejsce, w którym szybko sprawdzimy, jak przedstawiają się aktualne notowania na giełdzie. 

— Autopay. Szybkie płatności za autostrady. W aplikacji wykonamy ekspresowe płatności za przejazd, dzięki czemu podróż jest pełna wygody, a my oszczędzamy czas. 

Bank pekao aplikacja – jak zacząć korzystanie? 

Aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji aplikacji mobilnej, należy posiadać konto osobiste w Pekao. Aplikację możemy pobrać za darmo z Google Play (na urządzenia z Androidem) lub z App Store (na urządzenia z iOS). Należy zalogować się do aplikacji poprzez wpisanie naszego numeru klienta (jeśli go nie znamy, możemy sprawdzić tę kwestię w umowie bankowej). Następnie otrzymujemy SMS-em specjalnie wygenerowany kod aktywacyjny, który musimy przenieść w odpowiednie pole w aplikacji. Na kolejnym etapie ustalamy swój indywidualny PIN do aplikacji i w razie potrzeby wybieramy inne sposoby logowania (opcje biometryczne np. odcisk palca). Możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji mobilnej banku i cieszyć się pełną swobodą w zarządzaniu pieniędzmi.

Peopay kids

Jeśli zakładamy dziecku konto i chcemy łatwo wprowadzić je w świat finansów, warto skorzystać z aplikacji mobilnej kids. Znajduje się w niej zarówno panel malucha, jak też rodzica, który ma wgląd w wydatki i oszczędności dziecka, może odkładać pociechom kieszonkowe i robić szybkie darmowe przelewy, a także kontrolować karty i ustawione limity dotyczące płatności. Dziecko z kolei otrzymuje swoją własną kartę debetową, z którą może rozpocząć swoją przygodę z zarządzaniem pieniędzmi. W aplikacji dostępne są materiały trenerskie od specjalistów tłumaczone na dziecięcy język oraz specjalna skarbonka ułatwiająca naukę oszczędzania środków. 

5/5 - (1 oddanych głosów)