W Warszawie znajduje się bardzo duża ilość stacjonarnych punktów obsługi klienta należących do różnych banków. Decydując się na współpracę z konkretną instytucją, należy mieć na uwadze przede wszystkim lokalizację placówek, godziny ich pracy oraz możliwość spotkania się z konsultantem bez wcześniejszego umówienia wizyty.

pko infolinia
pko sesje
pko swift

PKO BP Warszawa – oddziały na terenie miasta

Czym wyróżnia się bank PKO BP Warszawa? Jest to instytucja udzielająca pożyczki w Warszawie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pod względem lokalizacji wszystkie oddziały PKO BP Warszawa mieszczą się w obrębie miasta. Ciekawostką jest fakt, że każdy z nich jest doskonale połączony z komunikacją miejską, dzięki czemu konsumenci łatwo mogą dostać się na miejsce. Oprócz tego, że PKO Bank Polski Warszawa stale otwiera nowe punkty obsługi klienta na terenie miasta dodatkowo często wydłuża ich godziny pracy jeśli te znajdują się w galeriach handlowych. Do najważniejszych atutów tej instytucji, zaliczamy:

 • Dogodne godziny pracy
 • Dobre skomunikowanie placówek z infrastrukturą miejską
 • Atrakcyjną ofertę produktów finansowych
 • Możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb 
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców

Oprócz tego, że PKO BP Warszawa ponad wszystko przekłada zadowolenie konsumentów, cieszy się także stale zwiększającym się zainteresowaniem. Bank PKO BP Warszawa to instytucja, która na miejscu pozwala na rozłożenie długu na raty w postaci pożyczki konsolidacyjnej i nie tylko.

PKO BP Warszawa – transakcje gotówkowe

Prawie każda placówka PKO ma najczęściej własny wpłatomat oraz bankomaty. PKO BP Warszawa udostępnia tego typu urządzenia dla wszystkich zainteresowanych osób niezależnie od tego czy są klientami banku, czy też nie. Urządzenie, jakim jest bankomat PKO BP Warszawa, pozwala na realizację transakcji gotówkowych polegających na wypłacie środków. Można to zrobić, używając karty płatniczej lub aplikacji mobilnej z kodem BLIK. Ciekawostką jest fakt, że PKO Warszawa nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wykonywane operacje płatnicze. Każdy wpłatomat PKO Warszawa dostępny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Do głównych cech, jakimi wyróżniają się maszyny takie, jak PKO BP bankomat Warszawa, zaliczamy:

 • Dotykowe ekrany
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Dostępność przez całą dobę
 • Brak opłat za wykonywanie operacji
 • Możliwość wykonywania transakcji kodem BLIK

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe atuty, zdecydowanie warto korzystać z możliwości, jakie daje użytkownikom bankomat i wpłatomat PKO BP Warszawa.Transakcje gotówkowe i bez gotówkowe wykonywane są przez większość klientów, dlatego warto zainteresować się ofertą tej instytucji ze względu na brak opłat za realizację tego typu operacji.

Bank PKO BP – jakie sprawy można załatwić w oddziałach?

PKO BP oddziały Warszawa umożliwiają załatwienie na miejscu wszelkich spraw związanych z prowadzeniem konta osobistego lub firmowego. Do najważniejszych spraw, które można załatwić na miejscu, zaliczamy:

 • Wnioskowanie o kredyty i pożyczki
 • Podpisywanie umów rozszerzających współpracę 
 • Blokowanie zaginionych kart płatniczych
 • Dostosowanie oferty finansowej do potrzeb

Udając się na spotkanie z doradcą, można także zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych. Ciekawostką jest także fakt, że w stacjonarnym punkcie obsługi klienta każdy może poprosić o indywidualne dostosowanie wybranej oferty do potrzeb. W oddziale PKO w Warszawie można złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny, gotówkowy i hipoteczny. Pożyczka na 500 plus w tej instytucji nie jest możliwa ze względu na odgórne warunki, jakie dyktuje instytucja. Nie jest to jednak odosobniony przypadek, gdyż większość pełnoprawnych banków nie pozwala na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

PKO BP Warszawa – opinie

Bank PKO BP w Warszawie posiada bardzo dobre opinie wśród zadowolonych konsumentów. Większość z nich wyróżnia przede wszystkim łatwy dostęp do produktów finansowych, dogodne godziny pracy oddziałów oraz możliwość szybkiego załatwienia wszelkich spraw związanych z prowadzeniem konta lub zaciąganiem zobowiązań. Warto zauważyć, że ta instytucja stawia sobie ponad wszystko zadowolenie konsumentów, dlatego stale otwiera nowe stacjonarne punkty obsługi klienta w całej Warszawie. Zachęcamy też do dzielenia się swoimi odczuciami na temat funkcjonowania tego banku oraz atrakcyjności oferty. Znacznie ułatwi to wybór kolejnym konsumentom zainteresowanym propozycją współpracy przez ten bank.

Czy warto być klientem banku PKO BP Warszawa?

Zdecydowanie warto być klientem banku PKO BP w Warszawie, który posiada wiele czynnych na co dzień filii w centrum Warszawy oraz na jej obrzeżach. Profesjonalna obsługa w stacjonarnych lokalach, przejrzyste warunki współpracy oraz kontakt na wielu płaszczyznach to główne cechy wyróżniające tę instytucję spośród innych działających w Warszawie. Będąc klientem tego banku, można liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz preferencyjne warunki współpracy w każdym zakresie.

5/5 - (1 oddanych głosów)