Bank Santander to prężnie rozwijająca się instytucja finansowa oferująca innowacyjne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W dzisiejszych czasach ważny jest łatwy dostęp do usług bankowości stacjonarnej, dlatego wiele banków stale otwiera nowe filie na terenie całego kraju.

Wybierz oddział Santander z poniższej listy i sprawdź godziny pracy placówki

Oddziały Santander – jak są rozmieszczone w kraju?

Na terenie Polski Santander bank posiada wiele placówek znajdujących się zarówno w dużych miastach, jak i nieco mniejszych miejscowościach. W przypadku banku Santander placówki rozmieszczone są tak, aby każdy klient mógł bez problemu umówić się na spotkanie z doradcą w dogodnej dla niego lokalizacji. Każdy oddział Santander oferuje swoim kontrahentom wiele udogodnień pozwalających nie tylko na wygodne parkowanie, ale także korzystanie ze stacjonarnych usług bankowości przez osoby niepełnosprawne. Ta instytucja, tworząc nowe stacjonarne punkty obsługi klienta, bierze pod uwagę takie aspekty, jak:

 • Liczba mieszkańców w regionie
 • Obszar, jaki obejmuje dana miejscowość
 • Zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej
 • Wiek mieszkańców
 • Gęstość zaludnienia

To tylko podstawowe czynniki wpływające na to, czy w konkretnym mieście powstanie nowy punkt Santander bank. Oddziały pod względem gęstości ich występowania są umiejscowione tak, aby wszyscy zainteresowani klienci mogli bez problemu udać się na spotkanie z doradcą w dowolnej lokalizacji.

Placówki Santander – godziny pracy

Godziny pracy wszystkich oddziałów Santandera zostały dopasowane tak, aby każdy klient mógł w dogodnym terminie udać się na spotkanie z doradcą. Większość stacjonarnych punktów pracuje od godziny 9:00 do 17:00, jednak te umieszczone w galeriach są czynne w takich samych godzinach, w jakich pracują tego typu centra handlowe.

Oddziały Santander – co oferują klientom?

Niemalże w każdej placówce należącej do tej instytucji znajduje się bankomat. Santander udostępnia tego typu urządzenia do realizacji operacji gotówkowych wszystkim konsumentom odwiedzającym stacjonarne punkty obsługi klienta. Wszystkie placówki oferują zainteresowanym osobom pożyczki długoterminowe oraz konta oszczędnościowe na atrakcyjnych warunkach. Główne usługi, które proponowane są na miejscu w każdym punkcie, to:

 • Otwieranie i zamykanie rachunków bankowych
 • Wnioskowanie o kredyty gotówkowe i hipoteczne
 • Prowadzenie kont oszczędnościowych 
 • Zakładanie rachunków maklerskich

Czym jednak wyróżnia się bank Santander? Wpłatomaty to ogólnodostępne maszyny pozwalające na wykonywanie transakcji gotówkowych polegających na wpłatach i wypłatach środków. Każdy bankomat Santander dostępny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Instytucja, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, stale zwiększa liczbę swoich oddziałów oraz poszerza już bogatą ofertę produktów finansowych dostępnych stacjonarnie.

Bank Santander – opinie na temat oddziałów w Polsce

Co mówią klienci na temat banku Santander? Placówka w dowolnym mieście to według większości kontrahentów połączenie wygody, kompleksowej obsługi oraz dogodnych godzin pracy. Konsumenci twierdzą, że wszystkie stacjonarne punktu obsługi klienta są dostępne praktycznie dla każdego bez żadnych ograniczeń. Na miejsce można zaciągnąć kredyt konsolidacyjny na atrakcyjnych warunkach, co doceniane jest przez osoby w trudnej sytuacji finansowej.

Dlaczego warto korzystać z usług oddziałów Santander?

Z oddziałów banku Santander warto korzystać z kilku prostych powodów, do których zaliczamy:

 • Profesjonalną obsługę klienta 
 • Dogodne godziny pracy
 • Ogólnodostępność bankomatów i wpłatomatów
 • Atrakcyjną ofertę produktów finansowych
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Każdy stacjonarny punkt sprzedaży usług finansowych udostępnia też urządzenie, jakim jest bankomat. Santander jako prężnie rozwijająca się instytucja stale otwiera nowe placówki na terenie całego kraju oraz dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. 

Dodatkowe produkty oraz informację

santander kredyt gotówkowy
santander sesje
santander infolinia
5/5 - (1 oddanych głosów)